Dodaj do ulubionych

Gałązka na prezydenta, MOSiR'u, Areny i ŁKS

IP: 212.191.200.* 04.01.10, 11:01
Kolejny skandal i prywata. Dziennikarzyna i to mierny dostaje
kolejne intratne stanowisko......za co ......za dawanie dupy
Tomaszewskiemu. Musi mieć na niego jakiegoś haka nikt nie obejmuje
tylu stanowisk za frajer. I to jest kolejna przesłanka za tym, żeby
pójść na referendum.
Obserwuj wątek
    • Gość: Morda Re: Gałązka na prezydenta, MOSiR'u, Areny i ŁKS IP: 212.191.200.* 04.01.10, 11:05
      Nie martw się ich dni są już policzone. Boją się i Gałązka musi się
      nachpać..............przecież on nie ma żadnego pojęcia jak
      prowadzić Arenę, Klub o Mosirze nie wspomnę. Wie jak prowadzić
      Tomaszewskiego za filarem w urzędzie.
      • Gość: nie do wiary Re: Gałązka na prezydenta, MOSiR'u, Areny i ŁKS IP: *.toya.net.pl 04.01.10, 14:01
        To okropne co piszecie!
    • gosiakz Re: Gałązka na prezydenta, MOSiR'u, Areny i ŁKS 04.01.10, 18:16
      Gość portalu: Łodzianin napisał(a):

      > Kolejny skandal i prywata. Dziennikarzyna i to mierny dostaje
      > kolejne intratne stanowisko......za co ......za dawanie dupy
      > Tomaszewskiemu. Musi mieć na niego jakiegoś haka nikt nie obejmuje
      > tylu stanowisk za frajer.

      Warto się przyjrzeć kiedy Gałązka przestał być dziennikarzyną.
      • Gość: Podłódzkie Re:do gosiak z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 19:23
        Oświeć nas gosiakz kiedy , bo nie pamiętam .
    • Gość: pająk Gałązka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.10, 20:56
      Prezesem ŁkSu jest za darmo, bez żadnej gaży. Widocznie Tomaszewski
      mu ufa, a poza tym tylko Gałązka potrafi być bezkompromisowy w
      stosunku do cwaniaków
    • Gość: 2krol kropiwnicki.com i wszystko jasne ? IP: *.org.all.de 06.01.10, 08:31
      kropiwnicki.com/
      Bo władza ma być przeźroczysta ! cytat
    • Gość: sire Re: Gałązka na prezydenta, MOSiR'u, Areny i ŁKS IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.01.10, 17:04
      Gość portalu: Łodzianin napisał(a):

      > Kolejny skandal i prywata. Dziennikarzyna i to mierny dostaje
      > kolejne intratne stanowisko......za co ......za dawanie dupy
      > Tomaszewskiemu. Musi mieć na niego jakiegoś haka nikt nie obejmuje
      > tylu stanowisk za frajer. I to jest kolejna przesłanka za tym,
      żeby
      > pójść na referendum.



      Co ma Gałązka na Tomaszewksiego ?
    • Gość: re-info Re: Gałązka na prezydenta, MOSiR'u, Areny i ŁKS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.10, 15:12
      Na prezydenta może nie, ale że jest dogadany z PO to pewne. Nawet
      Domaszewiczowi wytłumaczył, ze kiedy nie przedłużał u umowy, to
      takie miał polecenie od Tomaszewskiego
      • Gość: he he Re: Gałązka na prezydenta, MOSiR'u, Areny i ŁKS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.10, 11:38
        jest dogadany z każdą opcją, w swoich spółkach pozatrudniał znajomych od
        różnych polityków z każdej opcji. wiatr historii mu nie straszny zawsze ktoś do
        władzy dojdzie.
        • Gość: gosc Re: Gałązka na prezydenta, MOSiR'u, Areny i ŁKS IP: *.toya.net.pl 18.01.10, 07:09
          Darek nie miał chyba spokojnego snu.
          • Gość: antyK Re: Gałązka na prezydenta, MOSiR'u, Areny i ŁKS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.10, 16:10
            dla niego to bez różnicy, nie na darmo ma ojca Makowskiego i syna Bergera u
            siebie, kilku od Zdanowskiej kilku od Wojcieszka, brał z każdej opcji.
            Obstawiony. A Berger to jego "gumowe ucho" w Policji z czasów dziennikarstwa
            śledczego. Jak Berger będzie wice i weźmie napewno sport ( a był w tej komisji
            ) to mu włos z głowy nie spadnie ,chyba tylko będzie musiał sie na coś
            zdecydować bo tyle srok za ogon długo ciągnąć się nie da
            • Gość: who Re: Gałązka na prezydenta, MOSiR'u, Areny i ŁKS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.10, 18:39
              znaczy obstawiony z każdej strony???
    • Gość: pok. 306 "ugadany" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.10, 19:28
      Pan Galązka opowiada, że jest juz "ugadany" z nową władzą. Tak oto
      wierni rycerze J.K. zmieniają poglądy i protegowanych
      • Gość: konio Re: "ugadany" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.10, 07:51
        Nie tytlko Pan Gałązka. Tylko patrzeć jak najwierniejsi pretorianie
        J.K. zaczną się łasić pod drzwiami PO. Tak przecież było jak
        zmieniały się kolejne ekipy władzy. Po prostu "tylko krowa nie
        zmienia poglądów".
        • Gość: doktrynalny nie tylko Gałązka... IP: 74.86.175.* 23.01.10, 19:39
          urlopowany Kuś Wojciech dyrektor i wierni pretorianin, człowiek do
          wszystkiego, ten od Włodzimierza Tomaszewskiego już ugaduje się z
          działaczami PO.
          • Gość: pok. 306 Re: nie tylko Gałązka... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.10, 09:25
            Przecież W.Kuś "od zawsze" był zwolennikiem PO (hahahaha)
    • Gość: sense Re: Gałązka na prezydenta, MOSiR'u, Areny i ŁKS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.10, 18:17
      Gałązka tylko udaje, że się poukladał z PO. Tak naprawdę szykuje
      biurko do ewakuacji

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka