Gość: łodzianin IP: *.toya.net.pl 25.03.10, 18:08 Trzeba wygrać wszystkie mecze i pokazać leśnym dziadkom, że co nas nie zabije to nas wzmocni. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Bolek Jesienia grali 3 mecze pod rzad u siebie IP: *.am.solvay.com 25.03.10, 19:23 to nie narzekali. Z 22 meczy, 10 grali u siebie. 11-ty u siebie zagraja w sobote! Najmniej ze wszystkich druzyn! Biedny ten Widzew! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bońka pomiot Re: Jesienia grali 3 mecze pod rzad u siebie IP: *.aztw.cable.virginmedia.com 25.03.10, 19:29 a już miałem nadzieje że na zawsze kurnik sobie odleci. klubik januszów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k1 Re: Jesienia grali 3 mecze pod rzad u siebie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.10, 13:47 Co to było, frustracie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tylko Widzew RTS Widzew żegna się z Łodzią. Na miesiąc... IP: 213.25.9.* 25.03.10, 19:26 Wszyscy na Motor!! Może powtórzymy wynik ze Zniczem ;> 1:4, koleżanki zza miedzy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaciekawiony Re: Widzew żegna się z Łodzią. Na miesiąc... IP: *.lodz.mm.pl 25.03.10, 21:02 jak się może żegnać z łodzią ,jak to nie jest łódzki klub ,nie dostrzegłem herbu łodzi na koszulkach ??? jeśli jest inaczej to uprzejmie poproszę o jakieś zdjęcie ,to wtedy z tą opinią może się zgodzę Odpowiedz Link Zgłoś
zbig1113 Re: Widzew żegna się z Łodzią. Na miesiąc... 25.03.10, 22:25 Takoż i Legia nie jest warszawskim klubem, Real - madryckim, a Chelsea - londyńskim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiek 1908 Piłka nożna. Widzew żegna się z Łodzią. Na mies... IP: 217.76.123.* 25.03.10, 20:38 a powinien pożegnać się z Łodzią na zawsze, bo jest jedna Łódź i jeden łódzki klub, ŁKS !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czacha z grembacha Adios......Nikt ich tu nie chce IP: *.toya.net.pl 25.03.10, 21:51 No tak źle się tu czuli, więc będą grać u siebie na wiosce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łodzianin Re: Adios......Nikt ich tu nie chce IP: *.lodz.mm.pl 25.03.10, 22:17 Nie wracać Nam tu już. Thend. Odpowiedz Link Zgłoś
zbig1113 Re: Adios......Nikt ich tu nie chce 25.03.10, 22:29 Dziecko, my nie musimy tu wracać, my już tu jesteśmy. Więc pochowajcie w tych bramach na Limance abyście zdeptani nie zostali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Re: Adios......Nikt ich tu nie chce IP: *.toya.net.pl 25.03.10, 23:28 do zbig1113,potem matka powiedział jazda do obory.....marzyć wolno kazdemu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łowca Idiotów Re: Adios......Nikt ich tu nie chce IP: *.wroclaw.mm.pl 25.03.10, 23:48 Alez kompleksy! Cale zycie w naszym cieniu. I kto tu szczeka? Wasza propaganda obraca sie przeciw tworcom. Pogodzcie sie z tym na nastepne uhuhu... wieki :) Pies, pies a przed nim kraty - to wielbiciel bialej szmaty... PS(S): Jak tam logo? Musicie znalezc inny chinski znaczek, za uzywanie tego mozecie odlaczyc waszego trupa od respiratora i kasy miasta :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obiektywny Piłka nożna. Widzew żegna się z Łodzią. Na mies... IP: *.adsl.inetia.pl 25.03.10, 22:12 A jesienią fajnie się grało 3 razy z rzędu u siebie? Wtedy się nie narzekało? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty Piłka nożna. Widzew żegna się z Łodzią. Na mies... IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.03.10, 08:40 Za górami za lasami Leży klubik z machlojami Konfidenci,tępe chu... Napinacze,względnie żule.. Podpierdolki i donosy W całej Polsce niosą głosy Pały w czerwień przyodziane Toż to piszczel,ryży,maniek! Koniobijcy z net servisu Nie mogący żyć bez wpisu Bezmózgowców wylęgarnia To jest ta czerwona armia?! won-na wiochę gdzie Wasze miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurgen Stropp Re: Piłka nożna. Widzew żegna się z Łodzią. Na mi IP: 91.193.160.* 26.03.10, 09:03 Ale się pejs rozwierszował:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widzew żondzi ! Jesteśmy nailepsi ! IP: *.4web.pl 26.03.10, 11:04 i35.tinypic.com/282gbp4.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .... Re: Widzew żegna się z Łodzią. Na miesiąc... IP: *.adsl.inetia.pl 26.03.10, 12:14 na miesiąc?- szkoda,mogliby na zawsze!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: strofy z sofy Piłka nożna. Widzew żegna się z Łodzią. Na mies... IP: *.devs.futuro.pl 26.03.10, 13:38 KTO TY JESTEŚ? MAŁY DAJ DAJ KTO TWÓJ PRZODEK? ŻYDEK AJ WAJ GDZIE TY MIESZKASZ? PRZY KALISKIM DAJESZ DUPY? DAJ(Ę) WSZYSTKIM WASZE LOGO? JUŻ NIE MAMY MACIE STADION? WYŻEBRAMY JAK TAM DERBY? 1:4 NO A DOPING? PŁACZ Z GALERY CO Z IKONĄ? TOMASZEWSKI! A WASZ IDOL? I.SYPNIEWSKI TE PIJAKI? NIE NOWINA A TO WSZYSTKO? BOŃKA WINA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kał-es z zatorza Marzenia frustrata IP: 91.193.160.* 26.03.10, 14:10 Ech, gdyby Widzewa nie było w Łodzi, mój klub byłby najlepszy w mieście! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Remus do admina IP: *.toya.net.pl 26.03.10, 16:00 Admin czemu usunięto mój wpis o tym że widzew strzela gole dopiero po trzydziestu minutach.Czyżby ta prawda zabolała czerwone towarzystwo,po prostu Zubowi tyle czasu zajmuje kupienie meczu.Prawda w oczka kole?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurgen Stropp Re: do admina IP: 91.193.160.* 26.03.10, 16:08 Nie prawda w oczy kole, tylko twoja głupota jest zniewalająca :), jak masz dowód to do Wrocławia, galerianko :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Remus Re: do admina IP: *.toya.net.pl 26.03.10, 22:24 sorka ale jakim trzeba być debilem i marnym dziennikarzyną żeby szukać sensacji w tym że widzew strzela bramki po 30 minutach a kogo to obchodzi ważne że w ogóle strzela,i wygrywa a tak w ogóle to Twoja matka jest Galerianką a ojciec z pewnąścią oszołomem skoro nie potrafił pokazać synowi ciemnej prawidłowej strony mocy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aquila Re: do admina IP: *.pl 26.03.10, 17:17 hiehiehie ciężko się pogodzić z faktem,że jak zwykle w naszym cieniu. Boli pewnie też fakt,że PTAK był już tak blisko i była znowu szansa na kupienie "miszczostwa". Ehh losie złośliwy "miszczostwa" się nie kupi,a tu jeszcze logo trzeba sprzedać. A to wszystko przez Cracovię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Re: do admina IP: 193.106.100.* 26.03.10, 17:40 przez Cracovie i przez Bońka, cała żenada patologii z okolic kaliskiego Odpowiedz Link Zgłoś