Dodaj do ulubionych

Widzew żegna się z Łodzią. Na miesiąc...

IP: *.toya.net.pl 25.03.10, 18:08
Trzeba wygrać wszystkie mecze i pokazać leśnym dziadkom, że co nas nie zabije
to nas wzmocni.
Obserwuj wątek
    • Gość: Bolek Jesienia grali 3 mecze pod rzad u siebie IP: *.am.solvay.com 25.03.10, 19:23
      to nie narzekali.
      Z 22 meczy, 10 grali u siebie. 11-ty u siebie zagraja w sobote!
      Najmniej ze wszystkich druzyn! Biedny ten Widzew!
      • Gość: bońka pomiot Re: Jesienia grali 3 mecze pod rzad u siebie IP: *.aztw.cable.virginmedia.com 25.03.10, 19:29
        a już miałem nadzieje że na zawsze kurnik sobie odleci. klubik januszów.
      • Gość: k1 Re: Jesienia grali 3 mecze pod rzad u siebie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.10, 13:47
        Co to było, frustracie?
    • Gość: Tylko Widzew RTS Widzew żegna się z Łodzią. Na miesiąc... IP: 213.25.9.* 25.03.10, 19:26
      Wszyscy na Motor!! Może powtórzymy wynik ze Zniczem ;>

      1:4, koleżanki zza miedzy :)
      • Gość: zaciekawiony Re: Widzew żegna się z Łodzią. Na miesiąc... IP: *.lodz.mm.pl 25.03.10, 21:02
        jak się może żegnać z łodzią ,jak to nie jest łódzki klub ,nie dostrzegłem herbu
        łodzi na koszulkach ??? jeśli jest inaczej to uprzejmie poproszę o jakieś
        zdjęcie ,to wtedy z tą opinią może się zgodzę
        • zbig1113 Re: Widzew żegna się z Łodzią. Na miesiąc... 25.03.10, 22:25
          Takoż i Legia nie jest warszawskim klubem, Real - madryckim, a
          Chelsea - londyńskim.
    • Gość: misiek 1908 Piłka nożna. Widzew żegna się z Łodzią. Na mies... IP: 217.76.123.* 25.03.10, 20:38
      a powinien pożegnać się z Łodzią na zawsze, bo jest jedna Łódź i jeden łódzki
      klub, ŁKS !!!
    • Gość: bk 1:4 IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.03.10, 21:45
      • Gość: www Re: 1:4 IP: *.toya.net.pl 25.03.10, 23:24
        1:4 korupcja,licencja i 0:9
    • Gość: Czacha z grembacha Adios......Nikt ich tu nie chce IP: *.toya.net.pl 25.03.10, 21:51
      No tak źle się tu czuli, więc będą grać u siebie na wiosce.
      • Gość: Łodzianin Re: Adios......Nikt ich tu nie chce IP: *.lodz.mm.pl 25.03.10, 22:17
        Nie wracać Nam tu już. Thend.
        • zbig1113 Re: Adios......Nikt ich tu nie chce 25.03.10, 22:29
          Dziecko, my nie musimy tu wracać, my już tu jesteśmy. Więc
          pochowajcie w tych bramach na Limance abyście zdeptani nie zostali.
          • Gość: www Re: Adios......Nikt ich tu nie chce IP: *.toya.net.pl 25.03.10, 23:28
            do zbig1113,potem matka powiedział jazda do obory.....marzyć wolno kazdemu.
            • Gość: Łowca Idiotów Re: Adios......Nikt ich tu nie chce IP: *.wroclaw.mm.pl 25.03.10, 23:48
              Alez kompleksy! Cale zycie w naszym cieniu. I kto tu szczeka? Wasza propaganda
              obraca sie przeciw tworcom. Pogodzcie sie z tym na nastepne uhuhu... wieki :)

              Pies, pies a przed nim kraty - to wielbiciel bialej szmaty...

              PS(S): Jak tam logo? Musicie znalezc inny chinski znaczek, za uzywanie tego
              mozecie odlaczyc waszego trupa od respiratora i kasy miasta :)
    • Gość: Obiektywny Piłka nożna. Widzew żegna się z Łodzią. Na mies... IP: *.adsl.inetia.pl 25.03.10, 22:12
      A jesienią fajnie się grało 3 razy z rzędu u siebie? Wtedy się nie
      narzekało?
    • Gość: anty Piłka nożna. Widzew żegna się z Łodzią. Na mies... IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.03.10, 08:40
      Za górami za lasami
      Leży klubik z machlojami
      Konfidenci,tępe chu...
      Napinacze,względnie żule..
      Podpierdolki i donosy
      W całej Polsce niosą głosy
      Pały w czerwień przyodziane
      Toż to piszczel,ryży,maniek!
      Koniobijcy z net servisu
      Nie mogący żyć bez wpisu
      Bezmózgowców wylęgarnia
      To jest ta czerwona armia?!

      won-na wiochę gdzie Wasze miejsce.
      • Gość: Jurgen Stropp Re: Piłka nożna. Widzew żegna się z Łodzią. Na mi IP: 91.193.160.* 26.03.10, 09:03
        Ale się pejs rozwierszował:)
    • Gość: Widzew żondzi ! Jesteśmy nailepsi ! IP: *.4web.pl 26.03.10, 11:04
      i35.tinypic.com/282gbp4.jpg
    • Gość: .... Re: Widzew żegna się z Łodzią. Na miesiąc... IP: *.adsl.inetia.pl 26.03.10, 12:14
      na miesiąc?- szkoda,mogliby na zawsze!!!!
    • Gość: strofy z sofy Piłka nożna. Widzew żegna się z Łodzią. Na mies... IP: *.devs.futuro.pl 26.03.10, 13:38
      KTO TY JESTEŚ? MAŁY DAJ DAJ
      KTO TWÓJ PRZODEK? ŻYDEK AJ WAJ
      GDZIE TY MIESZKASZ? PRZY KALISKIM
      DAJESZ DUPY? DAJ(Ę) WSZYSTKIM
      WASZE LOGO? JUŻ NIE MAMY
      MACIE STADION? WYŻEBRAMY
      JAK TAM DERBY? 1:4
      NO A DOPING? PŁACZ Z GALERY
      CO Z IKONĄ? TOMASZEWSKI!
      A WASZ IDOL? I.SYPNIEWSKI
      TE PIJAKI? NIE NOWINA
      A TO WSZYSTKO? BOŃKA WINA!!!
    • Gość: Kał-es z zatorza Marzenia frustrata IP: 91.193.160.* 26.03.10, 14:10
      Ech, gdyby Widzewa nie było w Łodzi, mój klub byłby najlepszy w mieście!
    • Gość: Remus do admina IP: *.toya.net.pl 26.03.10, 16:00
      Admin czemu usunięto mój wpis o tym że widzew strzela gole dopiero po
      trzydziestu minutach.Czyżby ta prawda zabolała czerwone towarzystwo,po prostu
      Zubowi tyle czasu zajmuje kupienie meczu.Prawda w oczka kole?:)))
      • Gość: Jurgen Stropp Re: do admina IP: 91.193.160.* 26.03.10, 16:08
        Nie prawda w oczy kole, tylko twoja głupota jest zniewalająca :), jak masz dowód
        to do Wrocławia, galerianko :)
        • Gość: Remus Re: do admina IP: *.toya.net.pl 26.03.10, 22:24
          sorka ale jakim trzeba być debilem i marnym dziennikarzyną żeby szukać sensacji
          w tym że widzew strzela bramki po 30 minutach a kogo to obchodzi ważne że w
          ogóle strzela,i wygrywa a tak w ogóle to Twoja matka jest Galerianką a ojciec z
          pewnąścią oszołomem skoro nie potrafił pokazać synowi ciemnej prawidłowej strony
          mocy
      • Gość: Aquila Re: do admina IP: *.pl 26.03.10, 17:17
        hiehiehie ciężko się pogodzić z faktem,że jak zwykle w naszym cieniu. Boli
        pewnie też fakt,że PTAK był już tak blisko i była znowu szansa na kupienie
        "miszczostwa". Ehh losie złośliwy "miszczostwa" się nie kupi,a tu jeszcze logo
        trzeba sprzedać. A to wszystko przez Cracovię.
        • Gość: fan Re: do admina IP: 193.106.100.* 26.03.10, 17:40
          przez Cracovie i przez Bońka, cała żenada patologii z okolic kaliskiego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka