Dodaj do ulubionych

Nowe logo ŁKS-u Łódź jest już znane

    • Gość: karolew Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. Z... IP: *.range86-151.btcentralplus.com 22.04.10, 16:13
      pytanie do kibiców ŁKS?

      co obecna spółka PPS ŁKS ma formalnie wspólnego z ŁKS-em stowarzyszenie?
      czy jest jakakolwiek więź prawa łącząca oba podmioty?
      rozumiem że tradycja stulatka została przekazana na tzw. gębę, tak? Mietek
      mówi do Filipa: no ta, w sumie jesteście ŁKS...
    • Gość: fanatic08 Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. Z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.10, 16:16
      Myślę że to logo jako zastępcze ujdzie w tłoku, co do koszulek dobrze że
      zrobili ten czerwony pas. Będzie wiadomo kto gra.
    • wojcikmarcin Ktoś za dużo w Football Managera pogrywał :) 22.04.10, 16:16
      Obrazek :)
    • Gość: TN Podpaska!!!!! IP: *.toya.net.pl 22.04.10, 16:17
      galerianki jesteście dumne???
    • Gość: Teofilów C Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. Z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.10, 16:39
      Logo jest piękne!!!!,wyrażne proste linie kreslone ręką z
      rodowodem,kształtują charakterystyczne prostackie oblicze klubu
      żebrającego na kolanach Radnych o kolejną transzę na drobne
      wydatki.Tuż za literą "Ł"daje się słyszeć z oddali Daj....daj,,,,daj
      Rado Miasta milionik na pensje i oświetlenie i szybki samochód dla
      Hajty.
      Jestem wzruszony i poruszony.To naprawdę piękne dzieło.!!!!
    • Gość: widzewiak Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. Z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.10, 16:42
      Nowe logo trochę bez duszy ale stroje mi się bardzo podobają. Ciekawe jakiej
      firmy będą? ;)
      • antygrzybiarz Re: Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. 22.04.10, 17:57
        Jak to jakiej ??? ALWAYS :P
    • Gość: iwanhoe koszmarek IP: 193.151.113.* 22.04.10, 17:04
      Kolejny koszmarek. Czcionka z lat 30-tych. Logo nic nie mowi o
      tradycji i profesjonalizmie, co w przypadku tego klubu mnie nie dziwi,
      ale mialo isc nowe, lepsze!
    • Gość: Michał M. Re: Nowe logo ŁKS-u Łódź jest już znane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.10, 17:22
      Jest już kupiec, który od was to coś odkupi? Loga ostatnio dobrze się wam
      sprzedają. Wymyślcie 10 w ciągu roku, sprzedajcie i będziecie bogaci jak Barcelona.
    • Gość: alfaq Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. Z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.10, 17:33
      Tragedia..nie wiem nad czym tyle siedzieli, bo takie logo to ja im mogę w pięć
      minut zrobić, bazując na szablonie z Football Managera ;P Już ładniejsze logo
      ma chociażby Start Łódź ;P
    • antygrzybiarz Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. Z... 22.04.10, 17:40
      To logo to tilia, znaczy lipa, gdzie nazwa PSS i data 2010 ??? 1908 to jawne
      zakłamywanie, ta spółka tyle nie istnieje :), pejsowa propaganda :)
    • Gość: YARO SUPER IP: *.teosat.pl 22.04.10, 17:42
      super dokladnie tak jak sobie wyobrazalem!!! BRAWO
    • Gość: bolo Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. Z... IP: *.toya.net.pl 22.04.10, 17:43
      Ok,podoba mi się ,Viva ŁKS !!
      czerwone psy niech szczekają ,ich logo to czerwony Lesiu Miller
      only Łódzki KS
    • Gość: bolo Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. Z... IP: *.toya.net.pl 22.04.10, 17:50
      rety ile tu pejsów z czerwonego kurnika!!
      nie napinać się tak czerwone ryjki,zapomnieliście jak sprzedaliście RTS hahah !! logo zmieniliście ,ale ryje czerwone zostały i opinia w Polsce czerownych świniopasów !!
      hehehehe czerwoni zaszczani Midzemiacy
      • Gość: gość portalu Re: Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. IP: *.adsl.inetia.pl 22.04.10, 18:42
        bolo MISTRZ !!!
      • Gość: Łowca Idiotów Re: Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. IP: *.wroclaw.mm.pl 22.04.10, 22:29
        Nasz HERB (nie logo, jak u was - zasadnicza to różnica) jest niezmienny od 100
        lat dzieciak... ale skąd to możesz wiedzieć, jak stadion znasz z opowiadań a
        mama na mecz nie puści bo synek może od swoich po pysku dostanie.

        Obecnie to wy jesteście śmieszni i ledwo co dostrzegalni, zanim zaczniecie
        wytykać wady rywala - poprawcie swoje sami... które są nieporównywalnie większe.
        A od ilu lat w naszym cieniu - o tym nawet wspominać nie warto.
    • Gość: max Zakłamane logo IP: *.wroclaw.mm.pl 22.04.10, 17:51
      ŁKS powstał w 1909 więc po co to zakłamanie jeżeli już buduje się
      nową jakość to należy zacząć od wyprostowania zakłamanej historii w
      tworzeniu na siłę że najstarszym klubem w Łodzi jest ŁKS a wiadomo
      że był to Sokół
      pomijam sprawę barw bo skoro je zmieniono w latach dwudziestych to
      nie ma do czego wracać
    • Gość: ŁKS-SANDECJA 0:4 Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. Z... IP: *.lodz.mm.pl 22.04.10, 17:55
      PIĘKNE!! HA HA HA AŻ SIĘ POJSZCZAŁEM ZE ŚMIECHU!!!!
    • Gość: Snooker Buahahahhahahaha IP: 91.193.160.* 22.04.10, 18:02
      To wam Tilia zafundowała... lipę :), aż monitor się trzęsie ze śmiechu :)
    • Gość: p-ce Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. Z... IP: *.adsl.inetia.pl 22.04.10, 18:32
      A co można zrobić z 3 żałosnych liter?
    • Gość: widzewski fafik Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. Z... IP: *.toya.net.pl 22.04.10, 18:48
      hau hau hau
      • Gość: do dajdaja wyżej Re: Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. IP: *.adsl.inetia.pl 22.04.10, 23:31
        P(ie)SS - leżeć i do budy
    • Gość: regata Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. Z... IP: *.chello.pl 22.04.10, 18:52
      Logo bardzo śliczne!!!!Takie proste przejrzyste wręcz rewelacyjne:)))
      Tęgie głowy musiały dużo potu wylać by to stworzyć.O jak ja wam
      tego "cudoka" zazdroszczę:))))))))))))))))))))))))))))))))
    • Gość: gabi1 Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. Z... IP: *.adsl.inetia.pl 22.04.10, 19:10
      wolę stare logo ale koszulka ok
    • Gość: franz Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. Z... IP: *.retsat1.com.pl 22.04.10, 19:22
      Oooooooo... no piękne! kiedy będą gadżety z nowym logo?
      Bo szukam właśnie nowej klapy do sedesu...
    • Gość: bałuciarz 1910 Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. Z... IP: 195.117.116.* 22.04.10, 20:00
      Kening pomyliły wam sie daty , nie 1908, tylko 2010!!!!!
      buhahahahahahahahahahaha a na marginesie to strasznie denne to
      logo!!!
    • Gość: lupo Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. Z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.10, 20:29
      Szczekajcie czerwone psy szczekajcie. Gdzie wasz dobrodziej Cacek?
      Coś podejrzanie długo w Szwajcarii siedzi. Czyżby problemy z naszym
      wymiarem sprawiedliwości? Cacek stary ubek pasujący do czerwonych
      psów towarzysza Millera. HAU HAU HAU
      • Gość: Snooker Re: Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. IP: 91.193.160.* 22.04.10, 20:44
        Cacek to nie dawno był w kraju, tylko sedesik może o tym wiedzieć ???
        • Gość: witek Faktycznie IP: 78.155.123.* 22.04.10, 21:09
          wyglada jak klapa od sedesu, ale wtopa.

    • Gość: zk Nowe logo ŁKS-u i wzór koszulki są już znane. Z... IP: *.euronet.net.pl 22.04.10, 21:35
      ciekawe jakie były inne propozycje
    • Gość: Prokterendgamble Podpaski? IP: 109.243.78.* 22.04.10, 21:41
      Chyba z ena wyścig Pokoju zrobili dla kolarzy? Co na to Prezydent Peru?
      :D:D:D:D:D:D:D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka