Gość: amanda147
IP: *.toya.net.pl
26.04.10, 15:07
oj płonie płonie a ognia takiego nigdy jeszcze nie widziałam straż przyjechała strasznie późno bo jadą biedacy z wedmanowej bo niestety na przybyszywskiego ciągle brak nowej strażnicy - osiedle by zbudowali w tym czasie ... a na dodatek zajęły się drzewa :(