Dodaj do ulubionych

Finaliści Bzdury Roku 2003

    • Gość: gość Re: Finaliści Bzdury Roku 2003 IP: 212.14.54.* 08.03.04, 09:55
      W Trzciance (pow. czarkowsko-trzcianecki)wybudowano sale widowiskowo-sportową.
      Miały się odbyć mistrzostwa świata młodzieży do lat 16 w siatkówce ale się nie
      odbyły. Powód? Sala jest zaniska o pół metra!!!
    • Gość: mr x A co z planami PLK? IP: *.p.lodz.pl 08.03.04, 11:52
      Ja rozumiem ze pominiecie w planach modernizacji linii kolejowych pominieto
      milionowe miasto w centrum Polski nie uwazacie za bzdure, jednak czesc ludzi
      mysli ze jest to mega bzdura...
    • uri_ja Re: Finaliści Bzdury Roku 2003 08.03.04, 11:53
      ...od początku moim faworytem jest policjant z Ełku, mam nadzieję, że
      wygra...bo mu się należy. reszta bzdur także powinna zostać wyróżniona, chociaż
      srebrną muszelką...(?):-)
      ******************************************
      myślę więc jestem- powiedziałam i zniknęłam!
      stary dowcip, wiem...
    • Gość: Rydz Re: Finaliści Bzdury Roku 2003 IP: *.uniorg.de / 193.188.196.* 08.03.04, 13:22
      ...choć przejazdu, torów i kolei dawno już nie ma - to po to jest policja by w
      tym miejscu pilnowac porzadku, a niegrzecznych kierowcow pokarac mandatem.
    • Gość: 'robak' Re: Finaliści Bzdury Roku 2003 IP: *.crowley.pl 08.03.04, 14:35
      "Bzdury" - roku a códż to takiego wpisane są w nasze życie jak śmierć od której
      nie można uciec.Tych którzy je tworzą należałoby zakuć w dyby i jak ongiś
      bywało wystawić na widok publiczny.I w takim to miejscu ludziska by pluli do
      syta na głowy ważne i mniej ważne. I to byłoby nic wobec czasów wczesnego
      średniowiecza,gdzie szejk arabski ściął by je a car Iawan Grożny też by się
      długo nie namyślał. Ale jest wiek xxI.i za brak myślenia jakość prawo nie
      karze bo są to duperele a szkoda.Obecna cywilizacja głaszcze je szepcząc to
      chyba jakieś niedopatrzenie przecież mają te głowy tyle obowiązków.Ja jednak
      proponuję ścinać za brak dojrzałego myślenia bo jeżeli taka głowa raz spłodzi
      bzdurę spłodzi nastęne.Moje hasło brzmi "Głowy na pal".
    • Gość: marekp Władze Radomia świetnie nadają się do konkursu IP: 193.111.144.* 08.03.04, 15:19
      Proponuję do listy finalistów dołączyć władze Radomia. Na osiedlu Idalin są
      dwie ulice: Kasprowicza i Gojawiczyńskiej, wybudowane w tzw. czynie społecznym
      (przy udziale środków mieszkańców. Obie ulice wyasfaltowane, z kanalizacją itp.
      Dojazd do obu ulic odbywa się po drodze gruntowej
    • Gość: M.E. Re: Finaliści Bzdury Roku 2003 IP: *.piotrkow.cvx.ppp.tpnet.pl 09.03.04, 12:04
      2. Łódź. Nagrany głos w autobusie linii "51" przed wjazdem do Łagiewnik
      informuje: "Następny przystanek - Radiostacja". Radiostacji w lesie od dawna
      nie ma, gdyż w latach PRL była ona ubecką stacją zagłuszania zachodnich
      rozgłośni radiowych. A poza tym osiedle o takiej nazwie jest w zupełnie innym
      rejonie miasta.

      Właśnie tam była łódzka rozgłośnia, a na Narutowicza była stacja zagłuszająca -
      dla zmylenia przeciwnika.
    • Gość: umo Re: Finaliści Bzdury Roku 2003 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.04, 13:09
      Jezeli chodzi o waskotorowke ,to torow nie ma bo za przeproszeniem jakies s....
      ukradly 800 metrow torow .Wiec to nie jest bzdura ,zamiast krytkowac to byscie
      pomogli pieniadze uzbierac na te tory,bo jak narazie to urzedasom nie zalezy na
      tym,zeby te tory znowu sie tam znalazly.
      • michal.ch Re: Finaliści Bzdury Roku 2003 09.03.04, 16:43
        Ale chyba niedługo tory wrócą, skoro z rozkładu jazdy mozna się dowiedzieć, że
        w kwietniu ponownie ruszają pociągi do Ozorkowa. Jak tam ta sprawa wygląda?
        Głupio się wtedy Gazecie zrobi, jak przyjadą wręczyć muszlę, a władze kolejki
        zaproszą ich na przejazd pociągiem na całej trasie, łacznie z odcinkiem "bez
        torów".

        Proponuję Gazecie wywalić więc tą propozycję dopuki ma czas. Bo potem się tylko
        redakcja może ośmieszyć.
    • rubeus Re: Finaliści Bzdury Roku 2003 10.03.04, 19:21
      mój kandydat to pozycja nr.10
      "10. Wrocław. Jeśli pasażer przesiądzie się w tramwaju z wagonu
      do wagonu, musi skasować następny bilet. "

      Czy w Polsce w MPK [czy jak je tam nazywają]
      zasiadają wszelkiej maści 'myślący ianczej' ????
      • platypus2 Re: Finaliści Bzdury Roku 2003 11.05.04, 13:51
        ależ oczywiście. :) przykład - większość miast ma w środkach komunikacji miejskiej wprowadzony przepis, który mówi, że bagaż o łącznych wymiarach przekraczających ileśtam podlega opłacie. KZK GOP natomiat pisze, że opłacie podlegają bagaże o wymiarach 60x40x20. dzięki takiemu sformułowaniu, nikt, kto nie ma przy sobie walizeczki 60x40x20, a na przykład plecak 65x45x25 nie ma obowiązku kasowania biletu... :)
    • kapitan.kirk Bzdury GW 11.05.04, 14:57
      Bzdurą (choć może nie roku) należy nazwać zamieszczenie w tym rankingu
      niektórych informacji jako "bzdur".

      1. W sprawie kolejki: jest ona istotnie zabytkowa i przewidziana do
      uruchomienia, które nastapiłoby już wcześniej gdyby nie kradzież torów.
      Otwarcie linii przewiduje się na jesieni. Bzdurą byłoby raczej nie wybudowanie
      inkryminowanego wiaduktu, które spowodowałoby rozeerwanie linii na wdie osobne
      części i uniemożliwiło jej jakąkolwiek eksploatację.

      8. W sprawie dotyczącej cmentarza w Pabianicach - we wszystkich cywilizowanych
      planach zagospodarowania przestrzennego cmantarze zalicza się do
      kategorii "Zieleń urządzona" i traktuje na równi z innymi teronami zielonymi,
      także rekreacyjnymi (parki, ogródki działkowe itp.).

      9. W sprawie łódzkiego MPK - to przykre, że nie ma pieniędzy na eksploatację
      nowych tramwajów, modernizuje się więc stare i rozbiera stare autobusy na
      części. To co robić - wzorem pooprzedniej dyrekcji brac na kredyt i nie
      spłacać? A może zasadzić drzewko, które rodziłoby euro zamiast jabłuszek?
      A ten sztuczny tramwaj to faktycznie bomba :-D

      Z kraju:

      4. Pan profesor, który piekli się, że musiał zapłacić za jazdę bez biletu
      wykazuje zadziwiający hart ducha nie przyjmując do wiadomości, że PKP IC i PKP
      PR to dwie różne firmy, które po prostu korzystają z tych samych torów. Czekam
      na następną "rewelację" GW - tym razem o zezwierzęceniu warszawskiego ZTM,
      które ukarało owego profesora grzywną za jazdę tramwajem z Okęcia do Dworca
      Centralnego, chociaż wcześniej w Łodzi wykupił w "Polskim Expressie" bilet na
      całą trasę.
    • Gość: mania Re: Finaliści Bzdury Roku 2003 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.04, 15:39
      Kiedy jest/było ogłoszenie wyników???
    • Gość: jerry do gazowni z Lodzi IP: 82.148.37.* 21.01.05, 13:01
      jak mozecie sie tlumaczyc, ze "komputer sie pomylil". To tak, jakbyscie sie
      tlumaczyli ze "zawor gazu sie odkrecil". Za kazdym takim bledem stoi czlowiek.
      nawet jakby to gazownia ponosi calkowita odpowiedzialnosc za takie zdarzenia.
      kompromitacja, tu sie nie ma co smiac!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka