camelot 20.03.04, 22:50 Niech pada może zmyje ten wiosenny deszczyk wiele brudów z ulic i chodników!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
camelot Re: Ale pada!!!!!!!!!!! 20.03.04, 22:55 Już dziś wjeżdżając do mojego domu zauważyłem drobne oznaki zazielenienia się trawki i pączki na forsycji Odpowiedz Link Zgłoś
barracuda7110 Re: Ale pada!!!!!!!!!!! 20.03.04, 22:55 Z jednej strony dobrze, bo będzie czyściej... ale ja chcę sobie wyjść na wieczorny spacerek ;). Odpowiedz Link Zgłoś
graz.ka Re: Ale pada!!!!!!!!!!! 20.03.04, 22:58 Z parasolem... Lub kurtka z kapturem. :-) I można nucić coś deszczowo-stosownego. Odpowiedz Link Zgłoś
camelot Re: Ale pada!!!!!!!!!!! 20.03.04, 23:01 W sumie nie jest chyba tak zimno na moim zaokiennym termometrze jest około 10 stopni Odpowiedz Link Zgłoś