Dodaj do ulubionych

Ale pada!!!!!!!!!!!

20.03.04, 22:50
Niech pada może zmyje ten wiosenny deszczyk wiele brudów z ulic i
chodników!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • graz.ka Re: Ale pada!!!!!!!!!!! 20.03.04, 22:53
      I zaraz zrobi się zielono! :-)
      • camelot Re: Ale pada!!!!!!!!!!! 20.03.04, 22:55
        Już dziś wjeżdżając do mojego domu zauważyłem drobne oznaki zazielenienia się
        trawki i pączki na forsycji
    • barracuda7110 Re: Ale pada!!!!!!!!!!! 20.03.04, 22:55
      Z jednej strony dobrze, bo będzie czyściej... ale ja chcę sobie wyjść na
      wieczorny spacerek ;).
      • graz.ka Re: Ale pada!!!!!!!!!!! 20.03.04, 22:58
        Z parasolem... Lub kurtka z kapturem. :-)
        I można nucić coś deszczowo-stosownego.
        • camelot Re: Ale pada!!!!!!!!!!! 20.03.04, 23:01
          W sumie nie jest chyba tak zimno na moim zaokiennym termometrze jest około 10
          stopni

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka