krzykowal
21.04.04, 12:57
lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/358821.html
Biura obsługi klienta zostaną w Łodzi
Środa, 21 kwietnia 2004r.
Łódzki Zakład Energetyczny SA. i Zakład Energetyczny Łódź Teren SA. otrzymały
zgodę od ministra skarbu na połączenie się do końca sierpnia 2004 roku. W
pierwotnej wersji ich centrale wraz z biurami obsługi klienta miały zostać
przeniesione do Krakowa.
- Powstanie jedna spółka z dwoma osobnymi oddziałami - mówi Wojciech Janczyk,
rzecznik prasowy ŁZE. - Biura obsługi klienta pozostaną w województwie
łódzkim w dotychczasowych miejscach.