Dodaj do ulubionych

Centrala ŁZE w Krakowie???

21.04.04, 12:57
lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/358821.html
Biura obsługi klienta zostaną w Łodzi

Środa, 21 kwietnia 2004r.

Łódzki Zakład Energetyczny SA. i Zakład Energetyczny Łódź Teren SA. otrzymały
zgodę od ministra skarbu na połączenie się do końca sierpnia 2004 roku. W
pierwotnej wersji ich centrale wraz z biurami obsługi klienta miały zostać
przeniesione do Krakowa.

- Powstanie jedna spółka z dwoma osobnymi oddziałami - mówi Wojciech Janczyk,
rzecznik prasowy ŁZE. - Biura obsługi klienta pozostaną w województwie
łódzkim w dotychczasowych miejscach.
Obserwuj wątek
    • Gość: łażej Re: Centrala ŁZE w Krakowie??? IP: *.retsat1.com.pl 21.04.04, 13:41
      Na szczęście od jakiegoś czasu to już nieaktualne. Na południu Polski powstanie
      grupa K5 a nie jak wcześniej planowano K7. Niedawno prasa donosiła, że łodzkie
      zakłady energetyczne będą włączone do BOT - ciekawe co z tego wyjdzie.
      • krzykowal Re: Centrala ŁZE w Krakowie??? 22.04.04, 11:21
        Tak mnie zaniepokoiła ta notka bo tam pisze, że planowano przeniesienie:
        - centrali
        - BOK
        a udało się wynegocjować pozostawienie:
        - BOK
        Ale mam nadzieję, że to gniot dziennikarski :)

        pzdr
        Krzysiek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka