Forum   do zbiorów

do zbiorów

(4 wyniki)
  • Posiadam 4 urządzenia do zbioru jagód-oczekuje propozycji.Chętnie bym wyjechał ale ze względu na stary samochod mogę wyjechać z jakąś grupą.Urządzenia te są bardzo wydajne sprawdzone w polsce.Ewentualnie mogę je sprzedać,bez maszynki to nie zbieranie,nie zarobi się nawet na podróż.100zł od 1sztuki.E-mail;olusia270@gazeta.pl lub tel.[052]566-81-39.Pozdrowienia.
  • Cześć, chciałabym się dowiedzieć czegoś o zbieraniu pomarańczy w hiszpanii.Mam okazję wyjechać płacą 0.65e za skrzynkę, ale niewiem jaka duża jest ta skrzynka i ile średnio dziennie się zbiera tych skrzynek.jeżeli coś wiecie to piszcie.Dzięki. pozdrawiam
  • Czy może ktoś z was nabywał poradnik od pana Marka Broclawika?Albo poradnik ze strony www.republika.pl/pracawszwecji ???Czy to przypadkiem nie wyrzucanie pieniędzy w błoto???
  • Mam ofertę pracy, pewna. Nie mam niestety nikogo z samochodem, a to by się przydało, gdyż wtedy opłata jest o 100 zł mniejsza. Koszta w ogóle nie są znowu bardzo wysokie....ale szczegóły podam zainteresowanym....PROSZĘ O SZYBKIE DECYZJE, za 10 dni muszę wysłać formularze zgłoszeniowe. Bo tak czy siak pojadę, ale wolałbym z kierowcą.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?