Gość: z
IP: *.retsat1.com.pl
20.10.11, 01:59
A dyr placówki ma sztywne ramy ekonomii i jak ma mniejsze wpływy, to nie ma na pensje. Nie ma na pensje, likwiduje etaty. Likwiduje etaty, ma mniejsze wpływy. A niech się martwi menago, my mamy swoje etaty w urzędzie. Z resztą zobaczymy jak to będzie... Może się jakoś ułoży. Jak w służbie zdrowia.