histeryx 01.03.12, 13:09 Od pewnego czasu chodzą słuchy, że w bankach nie ma pieniędzy - 17 napadów w kontekście wielkości łupu daje do myślenia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jacek.nie.placek Nie rolnik, tylko bandyta 01.03.12, 14:47 Może spróbujmy: Rolnik z bronią w ręku napadł na siedemnaście banków Biały człowiek z bronią w ręku napadł na siedemnaście banków Heteroseksualista z bronią w ręku napadł na siedemnaście banków Szatyn z bronią w ręku napadł na siedemnaście banków Rozwodnik z bronią w ręku napadł na siedemnaście banków Były cukiernik z bronią w ręku napadł na siedemnaście banków Ateista z bronią w ręku napadł na siedemnaście banków (kolor skóry, wyznanie, preferencje i inne sobie przyjąłem w ciemno) A odnośnie postu histeryxa: średnio 10 tysięcy na napad to dużo, czy mało? Rozjaśnię ci: W bankach jest mnóstwo forsy, ogromne ilości. Tylko: a) rzadko kiedy w postaci materialnej, b) większe ilości są dobrze strzeżone c) nawet małe oddziały bez ochrony pilnują pieniędzy - forsa jest automatycznych sejfach (cash dispenser), z której nawet kasjer nie jest w stanie jej wyciągnąć. Na wierchu jest bilon i drobna ilość żeby nie drażnić napastnika (!). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sztamka ale się czepiacie:D IP: *.retsat1.com.pl 01.03.12, 19:39 rolnik zabezpieczył się na starość. bo KRUS wypłaca emeryture w wys ok 600 zl i chociaż on nic na nią nie odkłada, to pewnie pomyślał, że mała będzie ona Odpowiedz Link Zgłoś
jacek.nie.placek Tajemnicę? 02.03.12, 08:57 histeryx napisał: > odwieczną tajemnicę bankową Co jeszcze jest dla ciebie tajemnicą? Może chcesz wiedzieć skąd się biorą dzieci? A może nie wiesz jak działa bank? A może nie wiesz (usiądź! to poważna sprawa!) że banki działają ...DLA ZYSKU. TAK! Odpowiedz Link Zgłoś
terleo Rolnik z bronią w ręku napadł na siedemnaście b... 01.03.12, 22:02 KRUS go zdemoralizował. Czy należał do PSL, czy zapłacił VAT od "podjętych" sum? Odpowiedz Link Zgłoś