Dodaj do ulubionych

Watykański dostojnik i procesja na obchodach ro...

IP: *.toya.net.pl 10.06.12, 17:15
Watykański dostojnik zamiast Euro...Kropiwnicki peka z dumy
Obserwuj wątek
    • Gość: kalus Łódź ma swoje EURO IP: *.retsat1.com.pl 10.06.12, 17:23
      Tylko na takie je stać
    • Gość: Uczestnik Sprostowanie IP: *.wsd.lodz.pl 10.06.12, 17:36
      Podczas Mszy św. na Lublinku do I Komunii świętej przystąpiło nie 100, ale ponad 1500 dzieci.
      100 otrzymało Komunię św. z rąk Jana Pawła II.
      • Gość: poborca Re: Sprostowanie IP: *.toya.net.pl 10.06.12, 23:53
        > Podczas Mszy św. na Lublinku do I Komunii świętej przystąpiło nie 100, ale pona
        > d 1500 dzieci.
        > 100 otrzymało Komunię św. z rąk Jana Pawła II.

        biedne dzieci
        teraz przyjdzie dziesięcinę do śmierci płacić

    • Gość: m Re: Watykański dostojnik i procesja na obchodach IP: *.toya.net.pl 10.06.12, 17:47
      ten marsz obraża moje uczucia ateistyczne
      • Gość: ateista katole IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.12, 19:08
        Moje również. Ale katole jak zwykle wszystkich mają w dupie - liczą się tylko oni i ich chore wizje...
    • Gość: ania Watykański dostojnik i procesja na obchodach ro... IP: *.toya.net.pl 10.06.12, 18:04
      "to była pielgrzymka zorganizowana przez moją parafię w Chożęcinie pod Tomaszowem Mazowieckim"

      Chorzęcin piszemy przez "RZ" - redaktorku matołku ;-)
    • Gość: onka Watykański dostojnik i procesja na obchodach ro... IP: 79.139.32.* 10.06.12, 18:34
      czy tylko mnie wydaje się to dziwne... obchodzenie rocznicy pielgrzymki a za rok obchodzenie rocznicy rocznicy... pomijam fakt, że jakiś tam sekretarz stanu to jednak nie papież, naprawdę jest co celebrować????
    • beatrix-kiddo Watykański dostojnik i procesja na obchodach ro... 10.06.12, 18:36
      I te biedne katoliki wierzą naprawdę w te wszystkie bzdury?! Moje szczere kondolencje...

      Pomóż zwierzakom
    • Gość: z_miasta Watykański dostojnik i procesja na obchodach ro... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.12, 18:42
      W sumie to nie za bardzo jest co świętować nawet przez wierzących.

      Przez 27 lat pontyfikatu Papież odwiedził Łódź tylko raz. Jakoś mu zawsze nie po drodze było.
      Rozumiem, że częściej bywał w Krakowie czy Częstochowie. Ale czym Łódź zasłużyła sobie na gorsze traktowanie niż Gdańsk czy Wrocław?

      Nawet w 1999 roku mszę zorganizowano w Łowiczu, chociaż wiadomo było, że więcej ludzi przyjedzie z Łodzi niż przyjechałoby z Łowicza do Łodzi.
    • Gość: viola Watykański dostojnik i procesja na obchodach ro... IP: *.toya.net.pl 10.06.12, 19:50
      Hanna, Jolanta, Jerzy. Żal patrzeć na tych koniunkturalistów. Bezgraniczna obłuda, fałsz, hipokryzja.
    • ksantypa_222 Watykański dostojnik i procesja na obchodach ro... 10.06.12, 23:22
      Moim skromnym zdaniem była to gospodarska wizyta watykańskiego dostojnika.
      Zapewne obustronnie bardzo owocna. Z niecierpliwością oczekuję na następne takie wizyty.
    • Gość: pele Re: Watykański dostojnik i procesja na obchodach IP: *.toya.net.pl 11.06.12, 00:04
      Euro 2012 w Łodzi
      LOL
    • adude49 Watykański dostojnik i procesja na obchodach ro... 11.06.12, 10:00
      Czy przywiózł perkal i paciorki?
    • Gość: przypominam! Watykański dostojnik i procesja na obchodach ro... IP: *.toya.net.pl 11.06.12, 10:21

      Jesteśmy w środku Polski i Europy - mamy 2 dekadę XX wieku i świeckie państwo - czy któryś z tych obrazków Państwu nie pasuje? Zapraszamy BBC do zrobienia filmiku pt. "Z kamerą wśród żywego skansenu XIII wiecznej feudalnej Europy" będzie fajniejszy niż ten o kibolach...
      • Gość: z_miasta Re: Watykański dostojnik i procesja na obchodach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.12, 12:00
        Tak się zacietrzewiłeś, że Ci się stulecia pomyliły:-)
        • Gość: przypominam! Re: Watykański dostojnik i procesja na obchodach IP: *.toya.net.pl 11.06.12, 12:04
          owszem literówka jest faktem - XXI - a co do meritum?
          • Gość: z_miasta Re: Watykański dostojnik i procesja na obchodach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.12, 16:01
            Sądzę, że BBC to nie interesuje. Zrobili film o polskich stadionach, bo chcieli ostrzec "swoich".

            A procesja w Łodzi?
            "Gdzie jest ta Uć?" - chyba takie pytanie zadać mogą dziennikarze BBC. Nie ma Ełro w tej całej Łuci, to nie ma miasta i nie ma tematu.

            A swoja opinię wyraziłem wcześniej: Nawet katolicy, mohery najmoherniejsze nie mają czego świętować. Papież przez 27 lat omijał Łódź. Episkopat miał miasto w d... tak samo jak władza świecka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka