Gość: kolce IP: *.toya.net.pl 10.06.12, 17:15 Watykański dostojnik zamiast Euro...Kropiwnicki peka z dumy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kalus Łódź ma swoje EURO IP: *.retsat1.com.pl 10.06.12, 17:23 Tylko na takie je stać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uczestnik Sprostowanie IP: *.wsd.lodz.pl 10.06.12, 17:36 Podczas Mszy św. na Lublinku do I Komunii świętej przystąpiło nie 100, ale ponad 1500 dzieci. 100 otrzymało Komunię św. z rąk Jana Pawła II. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poborca Re: Sprostowanie IP: *.toya.net.pl 10.06.12, 23:53 > Podczas Mszy św. na Lublinku do I Komunii świętej przystąpiło nie 100, ale pona > d 1500 dzieci. > 100 otrzymało Komunię św. z rąk Jana Pawła II. biedne dzieci teraz przyjdzie dziesięcinę do śmierci płacić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Watykański dostojnik i procesja na obchodach IP: *.toya.net.pl 10.06.12, 17:47 ten marsz obraża moje uczucia ateistyczne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ateista katole IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.12, 19:08 Moje również. Ale katole jak zwykle wszystkich mają w dupie - liczą się tylko oni i ich chore wizje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Watykański dostojnik i procesja na obchodach ro... IP: *.toya.net.pl 10.06.12, 18:04 "to była pielgrzymka zorganizowana przez moją parafię w Chożęcinie pod Tomaszowem Mazowieckim" Chorzęcin piszemy przez "RZ" - redaktorku matołku ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onka Watykański dostojnik i procesja na obchodach ro... IP: 79.139.32.* 10.06.12, 18:34 czy tylko mnie wydaje się to dziwne... obchodzenie rocznicy pielgrzymki a za rok obchodzenie rocznicy rocznicy... pomijam fakt, że jakiś tam sekretarz stanu to jednak nie papież, naprawdę jest co celebrować???? Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix-kiddo Watykański dostojnik i procesja na obchodach ro... 10.06.12, 18:36 I te biedne katoliki wierzą naprawdę w te wszystkie bzdury?! Moje szczere kondolencje... Pomóż zwierzakom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z_miasta Watykański dostojnik i procesja na obchodach ro... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.12, 18:42 W sumie to nie za bardzo jest co świętować nawet przez wierzących. Przez 27 lat pontyfikatu Papież odwiedził Łódź tylko raz. Jakoś mu zawsze nie po drodze było. Rozumiem, że częściej bywał w Krakowie czy Częstochowie. Ale czym Łódź zasłużyła sobie na gorsze traktowanie niż Gdańsk czy Wrocław? Nawet w 1999 roku mszę zorganizowano w Łowiczu, chociaż wiadomo było, że więcej ludzi przyjedzie z Łodzi niż przyjechałoby z Łowicza do Łodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viola Watykański dostojnik i procesja na obchodach ro... IP: *.toya.net.pl 10.06.12, 19:50 Hanna, Jolanta, Jerzy. Żal patrzeć na tych koniunkturalistów. Bezgraniczna obłuda, fałsz, hipokryzja. Odpowiedz Link Zgłoś
ksantypa_222 Watykański dostojnik i procesja na obchodach ro... 10.06.12, 23:22 Moim skromnym zdaniem była to gospodarska wizyta watykańskiego dostojnika. Zapewne obustronnie bardzo owocna. Z niecierpliwością oczekuję na następne takie wizyty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pele Re: Watykański dostojnik i procesja na obchodach IP: *.toya.net.pl 11.06.12, 00:04 Euro 2012 w Łodzi LOL Odpowiedz Link Zgłoś
adude49 Watykański dostojnik i procesja na obchodach ro... 11.06.12, 10:00 Czy przywiózł perkal i paciorki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przypominam! Watykański dostojnik i procesja na obchodach ro... IP: *.toya.net.pl 11.06.12, 10:21 Jesteśmy w środku Polski i Europy - mamy 2 dekadę XX wieku i świeckie państwo - czy któryś z tych obrazków Państwu nie pasuje? Zapraszamy BBC do zrobienia filmiku pt. "Z kamerą wśród żywego skansenu XIII wiecznej feudalnej Europy" będzie fajniejszy niż ten o kibolach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z_miasta Re: Watykański dostojnik i procesja na obchodach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.12, 12:00 Tak się zacietrzewiłeś, że Ci się stulecia pomyliły:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przypominam! Re: Watykański dostojnik i procesja na obchodach IP: *.toya.net.pl 11.06.12, 12:04 owszem literówka jest faktem - XXI - a co do meritum? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z_miasta Re: Watykański dostojnik i procesja na obchodach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.12, 16:01 Sądzę, że BBC to nie interesuje. Zrobili film o polskich stadionach, bo chcieli ostrzec "swoich". A procesja w Łodzi? "Gdzie jest ta Uć?" - chyba takie pytanie zadać mogą dziennikarze BBC. Nie ma Ełro w tej całej Łuci, to nie ma miasta i nie ma tematu. A swoja opinię wyraziłem wcześniej: Nawet katolicy, mohery najmoherniejsze nie mają czego świętować. Papież przez 27 lat omijał Łódź. Episkopat miał miasto w d... tak samo jak władza świecka. Odpowiedz Link Zgłoś