Gość: zafascynowany IP: *.retsat1.com.pl 13.08.12, 23:30 Niesamowite!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: PseudoLodzianin Do: Za...ny IP: 149.226.255.* 14.08.12, 08:11 Takie właśnie artykuły pokazuje postawę obywatelską i przyczyniają się do budowy społeczeństwa. Ty pewnie bys się ucieszył, że sąsiada obrabiają i szkoda by ci było weswać kogokolwiek. Mogło by być wiecej informacji o pozytywnym wydzwięku. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: patat Re: Do: Za...ny IP: *.8-4.cable.virginmedia.com 14.08.12, 08:26 Te gimnazjalista popraw ortografię bo po wakacjach będziesz miał kłopotyy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: belka w oku Re: Do: Za...ny IP: *.retsat1.com.pl 14.08.12, 14:30 Po "ortografię" - przecinek. Na końcu zdania - kropka. "Kłopoty" - można też napisać przez jedno "y". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Do: Za...ny IP: *.retsat1.com.pl 15.08.12, 14:29 Taki "macher", a w jednym zdaniu 3 byki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: urz Brawo dla łapaczy a dla złodzieja max kary IP: *.pkn.pl 14.08.12, 08:49 Brawo, więcej takich ludzi i więcej takich informacji a gazetę będzie się milej czytało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gr8 Re: Sąsiedzi złapali złodzieja, który zakradł się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.12, 13:06 brawo! wspólnymi siłami nie damy się złodziejom i cwaniakom. Odpowiedz Link Zgłoś