Dodaj do ulubionych

Sąsiedzi złapali złodzieja, który zakradł się d...

IP: *.retsat1.com.pl 13.08.12, 23:30
Niesamowite!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: PseudoLodzianin Do: Za...ny IP: 149.226.255.* 14.08.12, 08:11
      Takie właśnie artykuły pokazuje postawę obywatelską i przyczyniają się do budowy społeczeństwa. Ty pewnie bys się ucieszył, że sąsiada obrabiają i szkoda by ci było weswać kogokolwiek.
      Mogło by być wiecej informacji o pozytywnym wydzwięku.
      Pozdrawiam
      • Gość: patat Re: Do: Za...ny IP: *.8-4.cable.virginmedia.com 14.08.12, 08:26
        Te gimnazjalista popraw ortografię bo po wakacjach będziesz miał kłopotyy
        • Gość: belka w oku Re: Do: Za...ny IP: *.retsat1.com.pl 14.08.12, 14:30
          Po "ortografię" - przecinek. Na końcu zdania - kropka. "Kłopoty" - można też napisać przez jedno "y".
        • Gość: . Re: Do: Za...ny IP: *.retsat1.com.pl 15.08.12, 14:29
          Taki "macher", a w jednym zdaniu 3 byki.
    • Gość: urz Brawo dla łapaczy a dla złodzieja max kary IP: *.pkn.pl 14.08.12, 08:49
      Brawo, więcej takich ludzi i więcej takich informacji a gazetę będzie się milej czytało
    • Gość: gr8 Re: Sąsiedzi złapali złodzieja, który zakradł się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.12, 13:06
      brawo! wspólnymi siłami nie damy się złodziejom i cwaniakom.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka