Gość: KAMIEŃ
IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl
03.04.02, 23:48
W Dzienniku Łódzkim ukazał się artykuł pt: "Czas na eksmisje"
Zamieściłem następujący komentarz:
Faszyzm (KAMIEŃ, 2002-04-02 23:05:24)
Trzeba być bezdusznym hitlerowcem, żeby eksmitować biednych Łodzian na bruk. Im
się należy dach nad głową jak rybie woda. Skończmy z tą przemocą wobec słabych,
bezsilnych i niezaradnych. Podzielmy się tym, co mamy, a kamieniczników nauczmy
humanitaryzmu.
Precz z kamienicznikami !
Niech żyje LUD !