IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 03.04.02, 23:48
W Dzienniku Łódzkim ukazał się artykuł pt: "Czas na eksmisje"
Zamieściłem następujący komentarz:
Faszyzm (KAMIEŃ, 2002-04-02 23:05:24)
Trzeba być bezdusznym hitlerowcem, żeby eksmitować biednych Łodzian na bruk. Im
się należy dach nad głową jak rybie woda. Skończmy z tą przemocą wobec słabych,
bezsilnych i niezaradnych. Podzielmy się tym, co mamy, a kamieniczników nauczmy
humanitaryzmu.
Precz z kamienicznikami !
Niech żyje LUD !

Obserwuj wątek
    • Gość: MarcinK Re: Eksmisje IP: *.gwarant.lodz.tpnet.pl 04.04.02, 09:36
      A ja zamiescilem inny:

      "Wczoraj podano w TV iz 80% mieszkancow zasobow komunalnych w Pabianicach ma zaleglosci
      czynszowe. Ciekawe co bedzie dalej? Moze wreszcie ktos kiedys zrozumie, ze nie mozna poblazac
      przestepcom, dluznikom itp. Takie poblazanie prowadzi do coraz szerszego lekcewazenia prawa i w
      efekcie do katastrofy - w tym wypadku budzetowej. "

      Slusznie zauwazyle tez ktos z urzednikow - a co bedzie jesli przestana placic wszyscy? Przeciez
      domy sie zawala. Zostawiam ku przemysleniom. A tu link:
      lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/160332.html

      Pozdrawiam, MarcinK

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka