topjes
08.11.04, 09:42
Jednak myślę, że taki wątek jest konieczny. Grupka osób wie, że Łódź jest
podobna do wszystkich miast w Polsce - ale czytając forum mam wrażenie, że
masa osób żyje w przekonaniu, że poza Łodzią jest kraina mlekiem i miodem
płynąca...
pzdr
topjes