Gość: Maruda
IP: *.tvsat364.lodz.pl
16.05.02, 21:45
Skladam szczere (bo zasluzone) gratulacje. Nie wiem czy zauwazyliscie ale od pewnego czasu forum i wogole stronki G chodza wrecz blyskawicznie. Od zawsze mam dobre lacze, ale dopiero od niedawna tak sprawnie moge sie poruszac po Waszym serwisie. Tylko tak dalej! Maruda.