Dodaj do ulubionych

Gratulacje

IP: *.tvsat364.lodz.pl 16.05.02, 21:45
Skladam szczere (bo zasluzone) gratulacje. Nie wiem czy zauwazyliscie ale od pewnego czasu forum i wogole stronki G chodza wrecz blyskawicznie. Od zawsze mam dobre lacze, ale dopiero od niedawna tak sprawnie moge sie poruszac po Waszym serwisie. Tylko tak dalej! Maruda.
Obserwuj wątek
    • kropka. Re: Gratulacje 16.05.02, 22:00
      a redaktor Gnacikowskiej gratuluję odznaki "Za zasługi dla miasta Łodzi" :-)
      @--->---
      pozdrawiam
      • jasam Re: Gratulacje 19.05.02, 23:00
        kropka. napisał(a):

        > a redaktor Gnacikowskiej gratuluję odznaki "Za zasługi dla miasta Łodzi" :-)

        @--->--
        @---->-
        @--->--
        pozdr.
        PS
        Właściwie w ramach relacji z wręczenia nagrod Łodzi i odznak - napisała jedynie o
        tym właśnie fakcie - o innych bardzo zdawkowo Nawet chyba nie wypadało tak
        pominąć inne osoby.
    • aard Re: Gratulacje 17.05.02, 12:09
      Jak na "Marudę" to napisałeś/-aś zadziwiająco niemarudny tekst.
      Pozdrawiam,
      aard
      • Gość: Maruda Re: Gratulacje IP: *.tvsat364.lodz.pl 17.05.02, 13:41
        aard napisał(a):

        > Jak na "Marudę" to napisałeś/-aś zadziwiająco niemarudny tekst.
        > Pozdrawiam,
        > aard

        Aard, pozory myla :-))) rowniez pozdrawiam.
    • hubar Re: Gratulacje 20.05.02, 09:44
      Dotąd to ja byłem postrzegany za marudę, więc aby nie za dobrze było to ja
      stwierdzam, że u mnie gdziekolwiek jestem, portal chodzi wolno. Stwierdziłem to
      juz jakiś czas temu, niestety nadal tak jest. No nie wspominając juz o chacie:-(

      pozdrowy
    • yaa Re: Gratulacje 20.05.02, 09:52
      Pani Redaktor Gnacikowskiej również gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
      Co do szybkości portalu, to chyba rzeczywiście jest troszkę lepiej - więc taż
      gratuluję.
      Pozdrawiam
      Yaa
      • Gość: wiola Re: Gratulacje IP: 10.9.33.* 20.05.02, 10:27
        Dziękuę za gratulacje i różyczki :-)
        Gnacikowska

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka