Dodaj do ulubionych

Koniec PALMy

21.01.05, 15:30
Oddziały szpitalne w PALMIE zostaną zamknięte. Przychodnię ma przejąć
prywatna firma, która planuje przeprowadzkę do innego budynku.
Obserwuj wątek
    • histeryx już nie odbije... 21.01.05, 15:54
    • evonka Re: Koniec PALMy 21.01.05, 16:28
      hmmm, coż, mozna to było przewidzieć. a gdzie będzie nowy budynek? moje
      detektywistyczne oko i ucho sugeruje, że wcale nie daleko...
    • Gość: doc Re: Koniec PALMy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 23:24
      No i smutno. A kto ją przejmuje?
    • Gość: barnaba Re: Koniec PALMy IP: *.lodz.msk.pl / *.devs.futuro.pl 22.01.05, 17:30
      Drodzy pacjenci, za kilka miesięcy, żeby być przyjętym w Łodzi na oddział
      internistyczny, będziecie musieli przyjść z własnym łóżkiem. I to tylko pod
      warunkiem, że zostanie dla Was wolny kawałek podłogi.

      pozdrawiam
      • Gość: html Re: Koniec PALMy IP: *.toya.net.pl 22.01.05, 19:55
        A można było PALMĘ uratować. Ale zabrakło woli. Zresztą, decydenci już
        przebieraja nogami w drodze do Sejmy, Senatu i Pałacu Namiestnikowskiego.
        • Gość: doc Re: Koniec PALMy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.05, 20:43
          Może Ty wiesz, o co tu w ogóle chodzi? A jeśli już sprzedawać, to czy oni nie
          wiedzą, KOMU ją chcą oddać? I dlaczego to szkółsko tak się panoszy? Przeciez...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka