redakcja.lodz 21.01.05, 15:30 Oddziały szpitalne w PALMIE zostaną zamknięte. Przychodnię ma przejąć prywatna firma, która planuje przeprowadzkę do innego budynku. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
evonka Re: Koniec PALMy 21.01.05, 16:28 hmmm, coż, mozna to było przewidzieć. a gdzie będzie nowy budynek? moje detektywistyczne oko i ucho sugeruje, że wcale nie daleko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doc Re: Koniec PALMy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 23:24 No i smutno. A kto ją przejmuje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barnaba Re: Koniec PALMy IP: *.lodz.msk.pl / *.devs.futuro.pl 22.01.05, 17:30 Drodzy pacjenci, za kilka miesięcy, żeby być przyjętym w Łodzi na oddział internistyczny, będziecie musieli przyjść z własnym łóżkiem. I to tylko pod warunkiem, że zostanie dla Was wolny kawałek podłogi. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: html Re: Koniec PALMy IP: *.toya.net.pl 22.01.05, 19:55 A można było PALMĘ uratować. Ale zabrakło woli. Zresztą, decydenci już przebieraja nogami w drodze do Sejmy, Senatu i Pałacu Namiestnikowskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doc Re: Koniec PALMy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.05, 20:43 Może Ty wiesz, o co tu w ogóle chodzi? A jeśli już sprzedawać, to czy oni nie wiedzą, KOMU ją chcą oddać? I dlaczego to szkółsko tak się panoszy? Przeciez... Odpowiedz Link Zgłoś