Gość: Uczestnik Targów
IP: *.p.lodz.pl
02.03.05, 15:33
Opinia zaprezentowana przez autorów tego artykułu jest mocno tendencyjna i
tchnie kryptoreklamą. Stoisko firmy wymienionej jako często odwiedzane i
ciekawe, nie prezentuje niczego ciekawego ani innowacyjnego, jak również nie
zauważyłem tam dużej liczby zwiedzających (jestem na targach cały dzień
dzisiaj oraz byłem cały dzień wczoraj). Jak sądze autorzy nie poświęcili na
obserwację tyle czasu. Napewno jest kilka stoisk, które wyróżniają się
wystrojem i innowacyjnością w przedatwianiu swojej oferty handlowej.Myślę że
takie nierzetelne informacje nie przystają takiemu portalowi.