Dodaj do ulubionych

Targi Intertelecom 2005

IP: *.p.lodz.pl 02.03.05, 15:33
Opinia zaprezentowana przez autorów tego artykułu jest mocno tendencyjna i
tchnie kryptoreklamą. Stoisko firmy wymienionej jako często odwiedzane i
ciekawe, nie prezentuje niczego ciekawego ani innowacyjnego, jak również nie
zauważyłem tam dużej liczby zwiedzających (jestem na targach cały dzień
dzisiaj oraz byłem cały dzień wczoraj). Jak sądze autorzy nie poświęcili na
obserwację tyle czasu. Napewno jest kilka stoisk, które wyróżniają się
wystrojem i innowacyjnością w przedatwianiu swojej oferty handlowej.Myślę że
takie nierzetelne informacje nie przystają takiemu portalowi.
Obserwuj wątek
    • Gość: Uczestnik Re: Targi Intertelecom 2005 IP: *.lodz.dialog.net.pl 02.03.05, 21:07
      Zgadzam się z opinią. Wydaje się, że osoba relacjonująca targi nie przedstawiła
      rzeczywistego wymiaru imprezy i była stronnicza pisząc o firmie "obleganej",
      która prezentowała "ponoć" rewelacyjny system transmisji TV. Chciałbym
      poinformować autora artykułu, że na tej samej hali było stoisko firmy, która
      OWĄ INNOWACYJNĄ WEDŁUG DZIENIKARZA technologię proponuje od zeszłego roku, a
      Telefonia DIALOG już z sukcesem bazując na jej rozwiązaniach przeprowadziła
      transmisję w trybie TV ON-DEMAND. Mam nadzieję, że następnym razem autor
      artykułu przynajmniej zapozna się z ofertą firm na targach oraz opisze
      obiektywnie inne firmy, gdyż w chwili obecnej wydaje mi się, że opis pewnych
      firm wskazywałby na pewną STRONNICZOŚĆ w artykule, a co za tym idzie posądzenie
      o faworyzowanie pewnych tylko producentów.
    • Gość: Zwiedzający Re: Targi Intertelecom 2005 IP: 192.168.2.* / *.lodz.dialog.net.pl 03.03.05, 07:45
      Popieram !!! Wydaje mi się, że relacja jest TENDENCYJNA !!! Wstyd, żeby taka
      gazeta nie umiała pisać obiektywnie ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka