Gość: Jypli IP: *.tvsat364.lodz.pl 30.03.05, 01:57 www.ufo.kolej.szczecin.pl/galeria/bus/inni/foto/volvo.jpg bo niby dużo się nie różnią ale jednak wyglądaja jak ufo... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: łażej Re: To te na gaz??? IP: *.retsat1.com.pl 30.03.05, 08:54 Ale to rzecz drugoplanowa. Jeśli rzeczywiście będą ekonomiczne w eksploatacji to byłaby inwestycja jak najbardziej pożądana. Dobrze, że nie mają zamiaru montować butli z gazem tak jak we Lwowie :D Hm, tylko biorąc pod uwagę obecny stan taboru MPK mam nadzieję, że nie pojawi się za jakiś czas informacja o tym, iż "zbiornik z gazem pękł na pół". Odpowiedz Link Zgłoś
michal.ch Re: To te na gaz??? 30.03.05, 09:01 Hehe, wszystko możliwe. Znów mam coraz mniejsze zaufanie do władz firmy. Oj grabią sobie, grabią... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiewiór Re: To te na gaz??? IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 30.03.05, 17:48 nie tylko we lwowie tak montują butle, cała ukraina tak jeździ :). jakbym zobaczył coś takiego w naszym mieście to chyba bym się wyprowadził :) z obawy o wypadnięcie jednej butli na ulice (jak znajde jakieś zdjęcie to zamieszcze) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.S. Re: To te na gaz??? IP: 195.69.82.* 30.03.05, 17:51 To to jeszcze jakos wyglada. Zobaczylbys jak badziewnie wygladaja te nadbudowki na Jelczydlach M125 Vecto... Odpowiedz Link Zgłoś
teufel Re: To te na gaz??? 30.03.05, 18:16 Spójrz na Volvo 7000(A) - z dostaw przed 2003 rokiem - mają dwa garby:) Odpowiedz Link Zgłoś
joey_black Re: To te na gaz??? 30.03.05, 20:14 Mam nadzieję, że przynajmniej 75% to będą 18-metrowe. Odpowiedz Link Zgłoś
mamadoo A może Jelcz ? 30.03.05, 21:05 zamówione przez Rzeszów: ams1.lo3.wroc.pl/tomek/old/tournee.php?p=66882 ams1.lo3.wroc.pl/tomek/old/tournee.php?p=66400 ...barwy niemal łódzkie... Odpowiedz Link Zgłoś