Dodaj do ulubionych

To te na gaz???

IP: *.tvsat364.lodz.pl 30.03.05, 01:57
www.ufo.kolej.szczecin.pl/galeria/bus/inni/foto/volvo.jpg
bo niby dużo się nie różnią ale jednak wyglądaja jak ufo...
Obserwuj wątek
    • geograf Re: To te na gaz??? 30.03.05, 08:38
      sprawa przyzwyczajenia.
      • michal.ch Re: To te na gaz??? 30.03.05, 08:43
        E, źle nie wyglądają.
        • Gość: łażej Re: To te na gaz??? IP: *.retsat1.com.pl 30.03.05, 08:54
          Ale to rzecz drugoplanowa. Jeśli rzeczywiście będą ekonomiczne w eksploatacji to
          byłaby inwestycja jak najbardziej pożądana. Dobrze, że nie mają zamiaru montować
          butli z gazem tak jak we Lwowie :D

          Hm, tylko biorąc pod uwagę obecny stan taboru MPK mam nadzieję, że nie pojawi
          się za jakiś czas informacja o tym, iż "zbiornik z gazem pękł na pół".
          • michal.ch Re: To te na gaz??? 30.03.05, 09:01
            Hehe, wszystko możliwe. Znów mam coraz mniejsze zaufanie do władz firmy. Oj
            grabią sobie, grabią...
          • Gość: wiewiór Re: To te na gaz??? IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 30.03.05, 17:48
            nie tylko we lwowie tak montują butle, cała ukraina tak jeździ :). jakbym
            zobaczył coś takiego w naszym mieście to chyba bym się wyprowadził :) z obawy o
            wypadnięcie jednej butli na ulice (jak znajde jakieś zdjęcie to zamieszcze)
    • Gość: J.S. Re: To te na gaz??? IP: 195.69.82.* 30.03.05, 17:51
      To to jeszcze jakos wyglada. Zobaczylbys jak badziewnie wygladaja te nadbudowki
      na Jelczydlach M125 Vecto...
    • teufel Re: To te na gaz??? 30.03.05, 18:16
      Spójrz na Volvo 7000(A) - z dostaw przed 2003 rokiem - mają dwa garby:)
    • joey_black Re: To te na gaz??? 30.03.05, 20:14
      Mam nadzieję, że przynajmniej 75% to będą 18-metrowe.
      • mamadoo A może Jelcz ? 30.03.05, 21:05
        zamówione przez Rzeszów:
        ams1.lo3.wroc.pl/tomek/old/tournee.php?p=66882
        ams1.lo3.wroc.pl/tomek/old/tournee.php?p=66400
        ...barwy niemal łódzkie...
        • teufel Re: A może Jelcz ? 30.03.05, 21:15
          Jelczowi mówię zdecydowane NIE!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka