Gość: WWW
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
21.04.05, 17:55
no to przystąpieniu Belki do Parti Demokratycznej i jego córki do Młodego
Centrum, mają wygrane wybory w Łodzi nie dziwne że ludzie walą do nich
dzrzwiami i oknami. Ktos odpowiedzialny za rekrutacje nowych członków mógłby
zabrać głos i pokierować ludzi gdzie sie udać żeby dołaczyć go grona
młodocentrystów.
Rozumiem że obok premiera Belki znajdzie sie ajkiś młody kandydat zdaje się
że Młode Centrum juz promowała swojego lidera w wyborach do Parlamenru
Europejskiego.