Dodaj do ulubionych

MŁODE CENTRUM & PARTIA DEMOKRATYCZNA

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.05, 17:55
no to przystąpieniu Belki do Parti Demokratycznej i jego córki do Młodego
Centrum, mają wygrane wybory w Łodzi nie dziwne że ludzie walą do nich
dzrzwiami i oknami. Ktos odpowiedzialny za rekrutacje nowych członków mógłby
zabrać głos i pokierować ludzi gdzie sie udać żeby dołaczyć go grona
młodocentrystów.
Rozumiem że obok premiera Belki znajdzie sie ajkiś młody kandydat zdaje się
że Młode Centrum juz promowała swojego lidera w wyborach do Parlamenru
Europejskiego.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jypli Re: MŁODE CENTRUM & PARTIA DEMOKRATYCZNA IP: *.tvsat364.lodz.pl 26.04.05, 15:10
      Zapraszam w każdy poniedziałek o 18 na zebrania koła łódzkiego, porozmawiamy i zdecydujemy się jak razem możemy widzieć naszą współpracę :)
      Możecie pisać na: jypli@widzew.net
      dzwonić: 605-427-417
      pokieruję was dalej :)
      zapraszam również na www.mclodz.hk.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka