yarro_ 01.08.02, 00:10 Wszystkim KaFeLkom z okazji pierwszego sierpnia roku pańskiego dwa tysiące drugiego życzę miłych i kolorowych snów o pięknej i rozwijającej się Łodzi oraz spokojnej nocki (przy Forum ;) ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
saperka Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 01.08.02, 00:20 DOBRANOC "Późno już, otwiera się mrok Sen podchodzi do okien cichutko jak kot. Nadchodzi czas ucieczki na aut Gdy kolejny mój dzień wspomnieniem sie stał. Jaki był ten dzień, Co dorował, co wziął? Czy mnie wyniósł pod niebo, Czy rzucił na dno? Jaki był ten dzień Czy coś zmienił, czy nie? Czy był tylko nadzieją Na dobre i złe?" Odpowiedz Link Zgłoś
vladip Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 01.08.02, 00:26 a ja zapadam w sen letni... pzdr vladip Odpowiedz Link Zgłoś
kirka1 Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 01.08.02, 01:05 Och Saperko to jedna z moich ulubionych piosenek wakacyjnych, czy obozowych jak kto woli.:-))))))) i już niedługo moze brde mial okazje zaspiewac ja przy ognisku z akompaniamentem gitary(ach zeby tylko pogoda byla ładna) hej hej KIRKA turystka:_) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grover Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... IP: *.lodz.dialog.net.pl 01.08.02, 00:51 Skończyłem oglądać film, idę spać papa Grover Odpowiedz Link Zgłoś
yarro_ Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 01.08.02, 01:26 Dobrej nocki! Już idziemy lulu! Yarro i Dżekil Odpowiedz Link Zgłoś
saperka.i.saper już o2.o8.2oo2 dobranoc 01.08.02, 23:06 Życzymy wszystkim forumowiczom dobrej nocki i miłych snów bez komarów i upału. Odpowiedz Link Zgłoś
p8 Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 01.08.02, 23:10 Spać idę dobranoc mówię. RASTA4EVER Odpowiedz Link Zgłoś
hubar DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie GARACE sierpniowe 02.08.02, 22:31 Ja tez juz mowie dobrej nocki تش فثئ تعئ ةخصهث يخلاقثت ىخؤنه Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie GARACE sierpniowe 03.08.02, 21:37 DO-BRA-NOC wszystkim :-) ufff jak goraco عببب تشن لخقشؤخ Odpowiedz Link Zgłoś
hubar DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie GARACE 4.o8.2oo2 04.08.02, 22:24 Dobrych i slodkich snow :-) przezylem upal ponad 50C !!! Odpowiedz Link Zgłoś
saperka.i.saper Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 02.08.02, 23:30 Pa pa i dobranoc wszystkim kafelkom :) Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 02.08.02, 23:32 Dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 03.08.02, 04:00 I jeszcze raz dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
petter Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 04.08.02, 00:24 No to, sierpniowe dobranoc peter Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 04.08.02, 00:25 No to hop do łóżeczka :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do. Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... IP: *.177.186.195.dial.bluewin.ch 04.08.02, 00:26 Dobranoc... Do. Odpowiedz Link Zgłoś
saperka.i.saper Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 04.08.02, 22:56 Życzymy wszystkim bardzo milej i spokojnej nocki. Odpowiedz Link Zgłoś
bartuch Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 04.08.02, 23:00 Dobranoc. Tradycyjnie jestem wykonczony. PS. I to wcale nie chodzi o dzisiejszy trening. Odpowiedz Link Zgłoś
ninna Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 05.08.02, 21:00 Pierwszy raz w tym miesiacu mowie wam dobranoc (a raczej mowie Ci Zamku dobranoc) ps.: Nie zapomnialam o lirze korbowej. Odpowiedz Link Zgłoś
zamek Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 05.08.02, 23:28 Dziękuję Ninnko. Wzajemnie :) Pozostałym również :) Odpowiedz Link Zgłoś
saperka.i.saper Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 05.08.02, 22:59 dobranoc wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grover Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... IP: *.lodz.dialog.net.pl 06.08.02, 02:09 Dobranoc wam :) Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto o6.o8.2oo2. 06.08.02, 22:46 buona notte mówi Ixtlilto (HuBar też mówi do-bra-noc) spokojnych snów forumowicze. Odpowiedz Link Zgłoś
ninna Re: o6.o8.2oo2. 06.08.02, 23:46 Zasypiam juz przed tym moim szarym pudlem... aaaaaAAAAAAAaauuuu (to bylo ziewniecie...) Naprawde pra spac... God natt Odpowiedz Link Zgłoś
dzekil Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 07.08.02, 00:47 Ach, co to był za dzień... czas na zasłużony odpoczynek. Dobranoc! Odpowiedz Link Zgłoś
saperka.i.saper o7.o8.2oo2 07.08.02, 23:07 Sympatycznie sierpniowo mówimy wszystkim forumowiczom: DOBRANOC Odpowiedz Link Zgłoś
grover Re: o7.o8.2oo2 07.08.02, 23:35 Też życzę wszystkim dobranoc, mnie czeka jeszcze pakowanie :) Odpowiedz Link Zgłoś
grover Re: o7.o8.2oo2 (errata) 07.08.02, 23:36 "mówię" zamiast "życzę" :)) Grover Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Por. Borewicz Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 07.08.02, 23:56 Dobra bra noc, zycze kolorowych snow..... Por. Borewicz..... zzz....z...z...zzzzzzz.zzzz...zzz....z.zzz..zzz Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto o8.o8.2oo2 08.08.02, 23:09 Buona notte! Ixtlilto -- byle do piątku... :) Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: o9.o8.o2 10.08.02, 01:57 może i jest piękna ale nie w Łodzi :P DO-BRA-NOC ode mnie i Ixika :-) Odpowiedz Link Zgłoś
saperka.i.saper Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 10.08.02, 22:59 DOBREJ NOCKI WSZYSTKIM Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 11.08.02, 02:10 W Ixika i swoim imieniu mówię DO-BRA-NOC Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: 11.o8.2oo2 11.08.02, 23:05 Buona notte potfffforki! :)P Ixtlilto idzie lulu Sap&Sap! wyłazić z łazienki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: 11.o8.2oo2 12.08.02, 02:10 No ładnie! Łazienka cała mokra, to ty czy te swintuchy przed tobą? Łóżko jakoś tak nie pościelone... ejjj posuń się troszkę! No dobra, idę do drugiego pokoju. Dobrej nocki ciiiiiiiii Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto 12.o8.2oo2 13.08.02, 22:12 hubar napisał: > No ładnie! Łazienka cała mokra, to ty czy te swintuchy przed tobą? Kurcze, no jasne, że oni! HuBaaaar... kto był po Tobie w łazience? Bo jakiś dziwny zapach się unosi w powietrzu... yeeeeeeeeezu! Kto zostawił włączoną suszarkę i położył obok kosmetyczki? > Łóżko jakoś tak nie pościelone... ejjj posuń się troszkę! Ja się mam posunąć? Zabieraj się z tym laptopem z łózka! Sio! Idę spać :) Buona notte, Ixtlilto Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: 12.o8.2oo2 14.08.02, 01:41 ixtlilto napisała: > HuBaaaar... kto był po Tobie w łazience? Bo jakiś dziwny zapach się unosi w > powietrzu... yeeeeeeeeezu! Kto zostawił włączoną suszarkę i położył obok > kosmetyczki? No nie mam pojęcia... ale raczej ja nie miałem nic wspólnego z suszarką ;P > Ja się mam posunąć? Zabieraj się z tym laptopem z łózka! Sio! Idę spać :) No nawet teraz się przez sen rozpychasz... hmmmmm Odpowiedz Link Zgłoś