Dodaj do ulubionych

DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... <><

01.08.02, 00:10
Wszystkim KaFeLkom z okazji pierwszego sierpnia roku pańskiego dwa tysiące
drugiego życzę miłych i kolorowych snów o pięknej i rozwijającej się Łodzi
oraz spokojnej nocki (przy Forum ;) !
Obserwuj wątek
    • saperka Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  01.08.02, 00:20
      DOBRANOC


      "Późno już, otwiera się mrok
      Sen podchodzi do okien cichutko jak kot.
      Nadchodzi czas ucieczki na aut
      Gdy kolejny mój dzień wspomnieniem sie stał.

      Jaki był ten dzień,
      Co dorował, co wziął?
      Czy mnie wyniósł pod niebo,
      Czy rzucił na dno?
      Jaki był ten dzień
      Czy coś zmienił, czy nie?
      Czy był tylko nadzieją
      Na dobre i złe?"
      • vladip Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  01.08.02, 00:26
        a ja zapadam w sen letni...
        pzdr
        vladip
      • kirka1 Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  01.08.02, 01:05
        Och Saperko to jedna z moich ulubionych piosenek wakacyjnych, czy obozowych jak
        kto woli.:-)))))))

        i już niedługo moze brde mial okazje zaspiewac ja przy ognisku z
        akompaniamentem gitary(ach zeby tylko pogoda byla ładna) hej hej

        KIRKA turystka:_)
    • Gość: Grover Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  IP: *.lodz.dialog.net.pl 01.08.02, 00:51
      Skończyłem oglądać film, idę spać papa
      Grover
    • yarro_ Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  01.08.02, 01:26
      Dobrej nocki!

      Już idziemy lulu!

      Yarro i Dżekil
    • saperka.i.saper już o2.o8.2oo2 dobranoc 01.08.02, 23:06
      Życzymy wszystkim forumowiczom dobrej nocki i miłych snów bez komarów i upału.
      • aric Re: już o2.o8.2oo2 dobranoc 01.08.02, 23:07
        jeszcze nie.
    • p8 Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  01.08.02, 23:10
      Spać idę dobranoc mówię.

      RASTA4EVER
    • hubar DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie GARACE sierpniowe 02.08.02, 22:31
      Ja tez juz mowie dobrej nocki
      تش فثئ تعئ ةخصهث يخلاقثت ىخؤنه
      • hubar Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie GARACE sierpniowe 03.08.02, 21:37
        DO-BRA-NOC wszystkim :-)

        ufff jak goraco
        عببب تشن لخقشؤخ
        • hubar DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie GARACE 4.o8.2oo2 04.08.02, 22:24
          Dobrych i slodkich snow :-)
          przezylem upal ponad 50C !!!
    • saperka.i.saper Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  02.08.02, 23:30
      Pa pa i dobranoc wszystkim kafelkom :)
      • yavorius Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  02.08.02, 23:32
        Dobranoc.
        • yavorius Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  03.08.02, 04:00
          I jeszcze raz dobranoc.
    • saperka.i.saper o3.o8.2oo2 03.08.02, 23:34
      Życzymy dobrej nocki wszem i wobec.
    • petter Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  04.08.02, 00:24
      No to, sierpniowe dobranoc

      peter
      • yavorius Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  04.08.02, 00:25
        No to hop do łóżeczka :)
        • Gość: Do. Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  IP: *.177.186.195.dial.bluewin.ch 04.08.02, 00:26
          Dobranoc...
          Do.
          • yavorius Do Do 04.08.02, 00:29
            DObrej nocy, DO. DO zobaczenia rano.
    • saperka.i.saper Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  04.08.02, 22:56
      Życzymy wszystkim bardzo milej i spokojnej nocki.
    • bartuch Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  04.08.02, 23:00
      Dobranoc. Tradycyjnie jestem wykonczony.
      PS. I to wcale nie chodzi o dzisiejszy trening.
    • ninna Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  05.08.02, 21:00
      Pierwszy raz w tym miesiacu mowie wam dobranoc (a raczej mowie Ci Zamku
      dobranoc)

      ps.: Nie zapomnialam o lirze korbowej.
      • zamek Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe... 05.08.02, 23:28
        Dziękuję Ninnko. Wzajemnie :)
        Pozostałym również :)
    • saperka.i.saper Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  05.08.02, 22:59
      dobranoc wszystkim
    • Gość: Grover Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  IP: *.lodz.dialog.net.pl 06.08.02, 02:09
      Dobranoc wam :)
    • ixtlilto o6.o8.2oo2. 06.08.02, 22:46
      buona notte mówi Ixtlilto
      (HuBar też mówi do-bra-noc)

      spokojnych snów forumowicze.

      • saperka.i.saper Re: o6.o8.2oo2. 06.08.02, 23:34
        DOBRANOC
        • ninna Re: o6.o8.2oo2. 06.08.02, 23:46
          Zasypiam juz przed tym moim szarym pudlem... aaaaaAAAAAAAaauuuu (to bylo
          ziewniecie...)

          Naprawde pra spac...

          God natt
    • dzekil Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  07.08.02, 00:47
      Ach, co to był za dzień... czas na zasłużony odpoczynek.
      Dobranoc!
    • saperka.i.saper o7.o8.2oo2 07.08.02, 23:07
      Sympatycznie sierpniowo mówimy wszystkim forumowiczom: DOBRANOC
      • grover Re: o7.o8.2oo2 07.08.02, 23:35
        Też życzę wszystkim dobranoc, mnie czeka jeszcze pakowanie :)
        • grover Re: o7.o8.2oo2 (errata) 07.08.02, 23:36
          "mówię" zamiast "życzę" :))
          Grover
    • Gość: Por. Borewicz Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 07.08.02, 23:56
      Dobra bra noc, zycze kolorowych snow.....

      Por. Borewicz.....


      zzz....z...z...zzzzzzz.zzzz...zzz....z.zzz..zzz
    • ixtlilto o8.o8.2oo2 08.08.02, 23:09
      Buona notte!

      Ixtlilto

      --
      byle do piątku... :)
      • saperka.i.saper Re: o8.o8.2oo2 08.08.02, 23:44
        Dobranoc
    • saperka.i.saper o9.o8.o2 09.08.02, 23:25
      Życzymy miłych snów tej pięknej nocy.
      • hubar Re: o9.o8.o2 10.08.02, 01:57
        może i jest piękna ale nie w Łodzi :P

        DO-BRA-NOC ode mnie i Ixika :-)
    • saperka.i.saper Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  10.08.02, 22:59
      DOBREJ NOCKI WSZYSTKIM
    • hubar Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  11.08.02, 02:10
      W Ixika i swoim imieniu mówię DO-BRA-NOC
    • yavorius Re: DO-BRA-NOC 8 ) Sympatycznie sierpniowe...  11.08.02, 05:24
      Dobranoc
    • saperka.i.saper 11.o8.2oo2 11.08.02, 21:58
      Dobrej nocki wszystkim:)
      • ixtlilto Re: 11.o8.2oo2 11.08.02, 23:05
        Buona notte potfffforki! :)P

        Ixtlilto idzie lulu

        Sap&Sap! wyłazić z łazienki!!!
        • hubar Re: 11.o8.2oo2 12.08.02, 02:10
          No ładnie! Łazienka cała mokra, to ty czy te swintuchy przed tobą?
          Łóżko jakoś tak nie pościelone... ejjj posuń się troszkę! No dobra, idę do
          drugiego pokoju.
          Dobrej nocki
          ciiiiiiiii
          • ixtlilto 12.o8.2oo2 13.08.02, 22:12
            hubar napisał:

            > No ładnie! Łazienka cała mokra, to ty czy te swintuchy przed tobą?
            Kurcze, no jasne, że oni!
            HuBaaaar... kto był po Tobie w łazience? Bo jakiś dziwny zapach się unosi w
            powietrzu... yeeeeeeeeezu! Kto zostawił włączoną suszarkę i położył obok
            kosmetyczki?

            > Łóżko jakoś tak nie pościelone... ejjj posuń się troszkę!
            Ja się mam posunąć? Zabieraj się z tym laptopem z łózka! Sio! Idę spać :)

            Buona notte, Ixtlilto
            • hubar Re: 12.o8.2oo2 14.08.02, 01:41
              ixtlilto napisała:

              > HuBaaaar... kto był po Tobie w łazience? Bo jakiś dziwny zapach się unosi w
              > powietrzu... yeeeeeeeeezu! Kto zostawił włączoną suszarkę i położył obok
              > kosmetyczki?
              No nie mam pojęcia... ale raczej ja nie miałem nic wspólnego z suszarką ;P


              > Ja się mam posunąć? Zabieraj się z tym laptopem z łózka! Sio! Idę spać :)
              No nawet teraz się przez sen rozpychasz... hmmmmm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka