Dodaj do ulubionych

centrum Ptak

IP: *.herby.sdi.tpnet.pl 24.08.05, 16:39
Mam pytanie - poniewaz wybieramy sie na zakupy chciałbym prosic o informacje
czy to własnie w Centrum Ptak czy w Tuszynie mozna obejzec - kupic tanie
chinskietowary> Interesuje mnie elektronika, wypos. łazienek itp.Dziekuje.
Obserwuj wątek
    • amrita Re: centrum Ptak 24.08.05, 17:42
      w ptaku jest mnóstwo gó..anej chińszczyzny, ale elektroniki czy wypsazenia
      łazienek nie uświadczysz
      • topjes Re: centrum Ptak 24.08.05, 19:52
        > w ptaku jest mnóstwo gó..anej chińszczyzny, ale elektroniki czy wypsazenia
        > łazienek nie uświadczysz

        co to znaczy gó..anej? chodzi o elektronikę czy ogólnie?
        ja kupuję sobie ciuchy w ptaku i sobie chwalę :)

        pzdr
        topjes
        • amrita Re: centrum Ptak 24.08.05, 19:59
          ba, ja też kupuję, nawet sprzedaję :)
          tylko po prostu mam wstręt do chińszczyzny. we wszystkich postaciach
          • camelot Re: centrum Ptak 24.08.05, 21:05
            Czy naprawdę nie możecie odpowiedzieć gościowi, że w Ptaku, Tuszynie i
            Głuchowie są tylko ciuchy nic więcej a nie wyrażać w sposób idiotyczny swoich
            opinii z którymi nawet się zgadzam. Ten wstręt do chińszczyzny we wszsytkich
            postaciach jest mocno przesadzony. Ja np. chciałbym zobaczyć własnymi oczami
            chiński mur.
            • amrita Re: centrum Ptak 24.08.05, 21:15
              > Czy naprawdę nie możecie odpowiedzieć gościowi, że w Ptaku, Tuszynie i
              > Głuchowie są tylko ciuchy

              nie

              > a nie wyrażać w sposób idiotyczny swoich
              > opinii

              nie wyrazam swoich opinii w sposób idiotyczny,
              innymi słowy
              spadaj
            • topjes Re: centrum Ptak 25.08.05, 11:31
              > Czy naprawdę nie możecie odpowiedzieć gościowi, że w Ptaku, Tuszynie i
              > Głuchowie są tylko ciuchy nic więcej a nie wyrażać w sposób idiotyczny swoich
              > opinii z którymi nawet się zgadzam.

              Nie - bo nie znam się na tym :)
              Ja w Ptaku kupuję normalne ciuchy. Albo mi się podobają albo nie. Nie wiem czy i
              gdzie sprzedają chińszczyznę więc co mam o tym pisać :)

              pzdr
              topjes
    • Gość: łodzianin Re: centrum Ptak IP: *.toya.net.pl 24.08.05, 22:29
      Chińszczyzna już jest nie tylko w Ptaku. Cała Łódź, ba Polska jest nia zalana.
      Nawet już firmowe sklepy z Galerii, Piotrkowskiej zlecają Chińczykom szycie
      ubrań i na metkach często można ujrzeć napis Made In China.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka