Dodaj do ulubionych

czy Jerzy Dudek tak cienko przędzie

06.09.05, 13:37
ze musi reklamować złodziejską firmę TP S.A.? Jak ja tej firmy nie znosze - a
tu patrzę Dudek!
Obserwuj wątek
    • gray Re: czy Jerzy Dudek tak cienko przędzie 06.09.05, 13:52

      zostałeś wystrychnięty na dudka ale ciesz się, że nie wydudkany na strychu.

      a co przędzenia to nie ważne czy cienko przędzie czy nie. po prostu chce prząść
      grubiej :)
      • cassani Re: czy Jerzy Dudek tak cienko przędzie 06.09.05, 13:54
        niech przędzie jak chce - przecież mi nie zabiera - ale żeby od razu reklamować
        telekomunę co okrada jego fanów?
        ech co za życie...
        • mag.gie Re: czy Jerzy Dudek tak cienko przędzie 06.09.05, 13:59
          istny kabaret Dudek!!!
          • Gość: gość Re: czy Jerzy Dudek tak cienko przędzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.05, 13:32
            Chłopak chce trochę pokopać piłkę, a jak chce to musi trochę popracować dla
            oficjalnego sponsora. Nie ma nic za darmo.
            • cassani Re: czy Jerzy Dudek tak cienko przędzie 08.09.05, 13:34
              tak, tak, zartowałem z tym Dudkiem bo nie mi patrzec mu w kieszeń, tylko że ja
              tak nie znoszę tej złodziejskiej telekomuny!!! wwwwrrrrrrrrrrr
    • orientman Odpowiedz jest prosta :) 08.09.05, 13:47
      Kto jest sponsorem reprezentacji? TP SA
      Kto moze wykorzystywac pilkarzy do reklam? TP SA
      Kto moze wystapic w reklamie, bo ma przerwe w kopaniu pilki? Dudek
      Proste? :)
      • cassani a gdzie 08.09.05, 13:48
        Ty się w ogóle ukrywasz? :)
        • orientman ech.. 08.09.05, 15:19
          po powrocie zostalem doslownie zawalony robota.. :(
          jeszcze sie musze ze szprota umowic coby fajki odebrac.. malo casu, kruca bomba, malo casu..
          • cassani Re: ech.. 08.09.05, 15:20
            to u szproty można prztrzymywać fajki? a ja mam kilka pudeł po sprzetach - po
            TV i innych - przechowa mi nasza najwspanialsza admina ? :)
            • orientman Re: ech.. 08.09.05, 15:41
              fajki pawel-strzalka belgradu przywiozl :)
              • cassani ciszej! 08.09.05, 15:42
                bo dostanie "czapę"!!! :)
                a co to za fajki? jakieś jugograss czy co?
                • orientman Re: ciszej! 08.09.05, 15:46
                  mialy byc driny bez filtra, ale sa z filtrem, niestety.
                  jak szprota nie wypalila, to moze sie z Toba podzieli ;)
                  • cassani Re: ciszej! 08.09.05, 15:52
                    rzuciłem niestety. albo stety :)
                    • orientman Re: ciszej! 08.09.05, 17:16
                      ja tez.. juz dawno :)
    • Gość: kopfschmerz Re: czy Jerzy Dudek tak cienko przędzie IP: 217.153.187.* 08.09.05, 15:10
      1.000.000 zeta to minimum co wzial za ten spot, co mu zalezy posiedziec pol dnia na planie? czy to ma
      jakies znaczenie ze to tpsa dla niego?
      oprocz tpsy Dudka w swojej globalnej kampanii wykorzystuje Reebok, to dobry moment dla niego jak
      widac na zarabianie kasy w ten sposob

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka