cassani 06.09.05, 13:37 ze musi reklamować złodziejską firmę TP S.A.? Jak ja tej firmy nie znosze - a tu patrzę Dudek! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gray Re: czy Jerzy Dudek tak cienko przędzie 06.09.05, 13:52 zostałeś wystrychnięty na dudka ale ciesz się, że nie wydudkany na strychu. a co przędzenia to nie ważne czy cienko przędzie czy nie. po prostu chce prząść grubiej :) Odpowiedz Link Zgłoś
cassani Re: czy Jerzy Dudek tak cienko przędzie 06.09.05, 13:54 niech przędzie jak chce - przecież mi nie zabiera - ale żeby od razu reklamować telekomunę co okrada jego fanów? ech co za życie... Odpowiedz Link Zgłoś
mag.gie Re: czy Jerzy Dudek tak cienko przędzie 06.09.05, 13:59 istny kabaret Dudek!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: czy Jerzy Dudek tak cienko przędzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.05, 13:32 Chłopak chce trochę pokopać piłkę, a jak chce to musi trochę popracować dla oficjalnego sponsora. Nie ma nic za darmo. Odpowiedz Link Zgłoś
cassani Re: czy Jerzy Dudek tak cienko przędzie 08.09.05, 13:34 tak, tak, zartowałem z tym Dudkiem bo nie mi patrzec mu w kieszeń, tylko że ja tak nie znoszę tej złodziejskiej telekomuny!!! wwwwrrrrrrrrrrr Odpowiedz Link Zgłoś
orientman Odpowiedz jest prosta :) 08.09.05, 13:47 Kto jest sponsorem reprezentacji? TP SA Kto moze wykorzystywac pilkarzy do reklam? TP SA Kto moze wystapic w reklamie, bo ma przerwe w kopaniu pilki? Dudek Proste? :) Odpowiedz Link Zgłoś
orientman ech.. 08.09.05, 15:19 po powrocie zostalem doslownie zawalony robota.. :( jeszcze sie musze ze szprota umowic coby fajki odebrac.. malo casu, kruca bomba, malo casu.. Odpowiedz Link Zgłoś
cassani Re: ech.. 08.09.05, 15:20 to u szproty można prztrzymywać fajki? a ja mam kilka pudeł po sprzetach - po TV i innych - przechowa mi nasza najwspanialsza admina ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
cassani ciszej! 08.09.05, 15:42 bo dostanie "czapę"!!! :) a co to za fajki? jakieś jugograss czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
orientman Re: ciszej! 08.09.05, 15:46 mialy byc driny bez filtra, ale sa z filtrem, niestety. jak szprota nie wypalila, to moze sie z Toba podzieli ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kopfschmerz Re: czy Jerzy Dudek tak cienko przędzie IP: 217.153.187.* 08.09.05, 15:10 1.000.000 zeta to minimum co wzial za ten spot, co mu zalezy posiedziec pol dnia na planie? czy to ma jakies znaczenie ze to tpsa dla niego? oprocz tpsy Dudka w swojej globalnej kampanii wykorzystuje Reebok, to dobry moment dla niego jak widac na zarabianie kasy w ten sposob Odpowiedz Link Zgłoś