leslaw_m 26.09.05, 21:24 była taka gra na portalu gazety niestety nie miałem dobrych typowań,kommputer po uwzględnieniu wyników z 90% komisji zagrzmiał: "leslaw_m jesteś na 3187 miejscu" :( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
big_news Re: jak typowaliscie wyniki wyborów? 26.09.05, 21:29 Najwyżej byłem na 30 miejscu, potem nastepował sukcesywny spadek. Notowałem pozycję 456, następnie awansowałem na 134, zaliczyłem 167 miejsce, znów podsoczyłem wyżej, bo na 125, a dzisiaj z hukiem spadłem na 2712 miejsce. Przekręt jakiś, czy cóś? W jeden dzień tak się stoczyć?;) Odpowiedz Link Zgłoś
leslaw_m Re: jak typowaliscie wyniki wyborów? 26.09.05, 21:47 zdradz jak typowałeś? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: jak typowaliscie wyniki wyborów? 26.09.05, 21:54 Demokraci.pl - 2,73% LPR - 8,80% PiS - 33,60% PO - 30,40% PSL - 4,20% Samoobrona - 10,90% SDPL - 2,90% SLD - 5,80% Myślę, że typowałem nie najgorzej;) Odpowiedz Link Zgłoś
leslaw_m Re: jak typowaliscie wyniki wyborów? 26.09.05, 22:22 podobnie jak pewnie większosc w tym i ja,zawierzyłes za mocno sondażom dotyczącym dwu pierwszych partii Demokraci.pl 2,7 % LPR 11,0% PiS 30,0% PO 31,0 PSL 4,1% Samoobrona 9,8% SDPL 5,3% SLD 5,3% szkoda mi nawet troszkę sdplu,juz wolę te borówki od dyduchów i oleksych Odpowiedz Link Zgłoś
zusmann Re: jak typowaliscie wyniki wyborów? 27.09.05, 09:16 Teufel 2526. Siebie jeszcze nie znalazłem ;-D Ale szukam! Odpowiedz Link Zgłoś
zusmann Re: jak typowaliscie wyniki wyborów? 27.09.05, 09:26 dwiejedynki 2621. i 23% błędu, big_news 2712., ciekawe kto z forum jest najwyżej. Ja jestem 402. Z tym szukaniem siebie żartowałem ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
koslinmann O yaa..... 27.09.05, 09:39 Yaa jest na 40. miejscu!!! Ale widać wyniki były zaskakujące, bo nawet na tym miejscu pomyłka to... aż 11,55%!!! pawel-strzalka 786, więcej w 1000 nikogo nie było znajomego. Czyli że co? Jestem drugi z Forum Łódź? No, proszę... P.S. Wyniki z 90% lokali. Odpowiedz Link Zgłoś