Dodaj do ulubionych

jak typowaliscie wyniki wyborów?

26.09.05, 21:24
była taka gra na portalu gazety
niestety nie miałem dobrych typowań,kommputer po uwzględnieniu wyników z 90%
komisji zagrzmiał:
"leslaw_m jesteś na 3187 miejscu"
:(
Obserwuj wątek
    • big_news Re: jak typowaliscie wyniki wyborów? 26.09.05, 21:29
      Najwyżej byłem na 30 miejscu, potem nastepował sukcesywny spadek. Notowałem
      pozycję 456, następnie awansowałem na 134, zaliczyłem 167 miejsce, znów
      podsoczyłem wyżej, bo na 125, a dzisiaj z hukiem spadłem na 2712 miejsce.
      Przekręt jakiś, czy cóś? W jeden dzień tak się stoczyć?;)
      • leslaw_m Re: jak typowaliscie wyniki wyborów? 26.09.05, 21:47
        zdradz jak typowałeś?
        ;)
        • big_news Re: jak typowaliscie wyniki wyborów? 26.09.05, 21:54
          Demokraci.pl - 2,73%
          LPR - 8,80%
          PiS - 33,60%
          PO - 30,40%
          PSL - 4,20%
          Samoobrona - 10,90%
          SDPL - 2,90%
          SLD - 5,80%
          Myślę, że typowałem nie najgorzej;)
          • leslaw_m Re: jak typowaliscie wyniki wyborów? 26.09.05, 22:22
            podobnie jak pewnie większosc w tym i ja,zawierzyłes za mocno sondażom
            dotyczącym dwu pierwszych partii
            Demokraci.pl 2,7 %
            LPR 11,0%
            PiS 30,0%
            PO 31,0
            PSL 4,1%
            Samoobrona 9,8%
            SDPL 5,3%
            SLD 5,3%

            szkoda mi nawet troszkę sdplu,juz wolę te borówki od dyduchów i oleksych
    • zusmann Re: jak typowaliscie wyniki wyborów? 27.09.05, 09:16
      Teufel 2526. Siebie jeszcze nie znalazłem ;-D Ale szukam!
    • zusmann Re: jak typowaliscie wyniki wyborów? 27.09.05, 09:26
      dwiejedynki 2621. i 23% błędu, big_news 2712., ciekawe kto z forum jest
      najwyżej. Ja jestem 402. Z tym szukaniem siebie żartowałem ;-)
    • koslinmann O yaa..... 27.09.05, 09:39
      Yaa jest na 40. miejscu!!! Ale widać wyniki były zaskakujące, bo nawet na tym
      miejscu pomyłka to... aż 11,55%!!! pawel-strzalka 786, więcej w 1000 nikogo nie
      było znajomego. Czyli że co? Jestem drugi z Forum Łódź? No, proszę...

      P.S. Wyniki z 90% lokali.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka