pako4 16.09.02, 14:24 Przyglądam się twoim wątkom od jakiegoś czasu. Sądząc po ich infantylnych tematach i głupocie masz chyba jednak niewiele latek. Jak nie masz o czym pisać to daj sobie spokój. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
meganka2 pako... 16.09.02, 14:28 Czyżbyś był bratem bliźniakiem B-Bopa ??? Czy razem wychowywaliście się na peryferiach Czechosłowackiej - ewentualnie Aleksandrowskiej ??? Ojojojojoj, czuję, że coś w tym być musi. Jak Ci się nie podoba, to nie czytaj i nie komentuj - nie rób tym samym z siebie palanta. To dobra koleżeńska rada ;-) idź popakować, wyżyj się... kultury styka ... ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
kropka. Re: pako... 16.09.02, 14:31 ty lepiej Kasi nie tykaj, bo cię oskarżymy o molestowanie nieletnich. Odpowiedz Link Zgłoś
aric Meg:) 16.09.02, 14:36 Też widzę, żę ś w bojowym nastroju. Spokojnie. Nieznajomy nie w temacie, to trzeba mu wybaczyć. Peace. <mercedes>:) Odpowiedz Link Zgłoś
meganka2 Re: Aric;0) 16.09.02, 14:41 oki, rozpinam się ;0) Jednak nieznajomy jak nie zna, niechże nie bredzi... tylko zapozna... Chamstwa nie stoleruję - NIGDY !!! fakt faktem, że "cośtam" we mnie dzisiaj drzemie... ;-) papa meganka2 Odpowiedz Link Zgłoś
p8 Re: Kasiaprim - ile ty masz latek? 16.09.02, 14:41 pako4 napisał(a): > Przyglądam się twoim wątkom od jakiegoś czasu. Sądząc po ich infantylnych > tematach i głupocie masz chyba jednak niewiele latek. Jak nie masz o czym > pisać to daj sobie spokój. Te, strupieszały krytyku - weź swoją laseczkę (heba nową), pieska na smycz i wio do parku. I tak masz słabe oczka, monitor Ci nie pomoże. Kup sobie jakąś mniej infantylną gazetkę i zanurz się w nurt mądrości. A co do Kasi - to Kasia Cię na wstępie gasi... dobrym słowem oczywiście:):) A Leszczyńskim tego forum to i tak nie zostaniesz, więc... pakuj się pako:) Odpowiedz Link Zgłoś
kasiaprim Kochanienki, masz racje... 16.09.02, 19:39 Kochanienki, masz racje- jestem jeszcze w piaskownicy. Ale zapamietaj sobie- piaskownica to nie rynsztok! A jak ktos w piasek dzieciom nasiusia-roznicy tej nie widząc- to mu sie najpierw pyszczek w tym macza, a potem wyrzuca na sasiednie podworko. O ile sie zdąży, bo najczesciej sam tam sie wynosi szybciej i powrotu darmo szuka. Zawsze po uswinionym IP rozpoznanym bedzie... Czujesz sie oswiecony? No! To teraz sie ode mnie ODFARANDOL! (sprawdz w slowniku, co to, bo takich rzeczy w rynsztoku nie uczą)i przyjmij do wiadomosci, że ja mam cie, ze zacytuje klasyka ChrisaBTO , w gwichcie i szpindlu. Odpowiedz Link Zgłoś
princepolo Gwicht... 16.09.02, 20:18 ... to jest TO z przodu czy To z tyłu??? (wg ChrisBTO) Odpowiedz Link Zgłoś
zamek do pako4 16.09.02, 23:15 Ładny debiut, koński zwisie, nie ma co. Wypieprzaj. Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: do pako4 16.09.02, 23:19 No i znowu zaplułem monitor herbatą (ze śmiechu). Ze śmiechu zaplułem, nie ze śmiechu herbata. Odpowiedz Link Zgłoś
p8 Re: do pako4 17.09.02, 09:26 Tawariszcz Zamok, wot a poema:):):) What a fuck - Mr.Castle, kiń na ziemię ten gniew niewczesny, zawodnik Pako nie jest godzien chwili wzburzenia Twego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taniej Re: Kasiaprim - ile ty masz latek? IP: 217.96.37.* 17.09.02, 14:13 ech i znowu to samo. odpowiedzi warte posta. nie zdziwię się kiedy znowu za parę miesięcy z forum znów wyleje się rzeka chamstwa i wyzwisk. kiedy nie możecie wyżyć się na podbijakach & co. zaczynacie wykłócać się między sobą. to wasza przwdziwa twarz, a te lekkie , dowcipne, surrealistycze pozostałe wpisy to tylko przykrywka? Odpowiedz Link Zgłoś
aard Jak Ci nie wstyd, Taniej! 17.09.02, 14:45 Przyczytaj jeszcze raz cały wątek i zważ, ze pako to jakiś oszołom, którego nikt tu wcześniej nie widział. To właśnie typ podbijaka i b-bopa. Więc nie wyrokuj bez znajomości. Nie tego się po Tobie spodziewałem, Przyjaciółko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taniej Re: Jak Ci nie wstyd, Taniej! IP: 217.96.37.* 17.09.02, 14:50 no tak to teraz ja będę robiła za waszego nieodżałowanego podbijaka, bo śmiałam wyrazić zdanie odrębne. jak mi nie wstyd :-> Odpowiedz Link Zgłoś
zoonk Re: Jak Ci nie wstyd, Taniej! 17.09.02, 16:01 Ciekawy nick ...co mialas na mysli ? :) pozdrow ! Odpowiedz Link Zgłoś
aric Był taki film... 17.09.02, 16:08 Tylko nazywał się Paco. I był o cyborgu. Może Pako4 to spolszczona nazwa czwartej części tego arcydzieła.:) Odpowiedz Link Zgłoś
meganka2 Re: Jak Ci nie wstyd, Taniej! 17.09.02, 16:50 wow, wiesz... jestem pod wrażeniem... Odpowiedz Link Zgłoś
pako4 A propo Podbijaka 18.09.02, 10:27 To ciekawe co powiedziałaś ale faktycznie nie widzę wątków podbijaka. Czyżby część forumowiczów związała go, zapakowała do bagażnika i wywiozła do lasu? Odpowiedz Link Zgłoś
aric Przydało by się:) 18.09.02, 10:32 Ale komu się w Opolu szukać go by chciało.:) Odpowiedz Link Zgłoś
border Re: A propo Podbijaka 18.09.02, 10:43 Gdybyż jeszcze starczylo ci na tyle inwencji, by swoj wyostrzony zmysł obserwacji skierowac na swoje własne posty i popracowac nad ich ortografią... Odpowiedz Link Zgłoś
pako4 Re: A propo Podbijaka 18.09.02, 11:52 "swój" pisze się przez ó, mistrzu ortografii inaczej Odpowiedz Link Zgłoś
border Re: A propo Podbijaka 18.09.02, 12:25 pako4 napisał: > "swój" pisze się przez ó, mistrzu ortografii inaczej I tak tez jest napisane- przez "o" a nie "u". W formacjach takich , jak forum, nie uzywa sie po prostu polskich znakow diakrytycznych, nieczytelnych dla gosci spoza Polski. I to tez wypadaloby wiedziec... A swoich bledow- tym razem prawdziwych- nadal nie widzisz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taniej koniec końców IP: 217.96.37.* 18.09.02, 09:17 żeby już ostatecznie zamknąć ten wątek. gwoli wyjaśnienia: Kasiuprim bardzo nam sie twoje wpisy z autentykami podobały, podrukowaliśmy sobie dużo, a jak!, prosimy o jeszcze. a ze znalazł się ktoś kto myśli inaczej, to jego problem. Odpowiedz Link Zgłoś