Dodaj do ulubionych

Kasiaprim - ile ty masz latek?

16.09.02, 14:24
Przyglądam się twoim wątkom od jakiegoś czasu. Sądząc po ich infantylnych
tematach i głupocie masz chyba jednak niewiele latek. Jak nie masz o czym
pisać to daj sobie spokój.
Obserwuj wątek
    • meganka2 pako... 16.09.02, 14:28
      Czyżbyś był bratem bliźniakiem B-Bopa ???
      Czy razem wychowywaliście się na peryferiach Czechosłowackiej - ewentualnie
      Aleksandrowskiej ??? Ojojojojoj, czuję, że coś w tym być musi.
      Jak Ci się nie podoba, to nie czytaj i nie komentuj - nie rób tym samym z
      siebie palanta. To dobra koleżeńska rada ;-)
      idź popakować, wyżyj się...
      kultury styka ... ;-)))
      • kropka. Re: pako... 16.09.02, 14:31
        ty lepiej Kasi nie tykaj, bo cię oskarżymy o molestowanie nieletnich.
      • aric Meg:) 16.09.02, 14:36
        Też widzę, żę ś w bojowym nastroju. Spokojnie. Nieznajomy nie w temacie, to
        trzeba mu wybaczyć. Peace. <mercedes>:)
        • meganka2 Re: Aric;0) 16.09.02, 14:41
          oki, rozpinam się ;0)
          Jednak nieznajomy jak nie zna, niechże nie bredzi... tylko zapozna...
          Chamstwa nie stoleruję - NIGDY !!!
          fakt faktem, że "cośtam" we mnie dzisiaj drzemie... ;-)
          papa
          meganka2
    • p8 Re: Kasiaprim - ile ty masz latek? 16.09.02, 14:41
      pako4 napisał(a):

      > Przyglądam się twoim wątkom od jakiegoś czasu. Sądząc po ich infantylnych
      > tematach i głupocie masz chyba jednak niewiele latek. Jak nie masz o czym
      > pisać to daj sobie spokój.

      Te, strupieszały krytyku - weź swoją laseczkę (heba nową), pieska na smycz i
      wio do parku. I tak masz słabe oczka, monitor Ci nie pomoże. Kup sobie jakąś
      mniej infantylną gazetkę i zanurz się w nurt mądrości.
      A co do Kasi - to Kasia Cię na wstępie gasi... dobrym słowem oczywiście:):)

      A Leszczyńskim tego forum to i tak nie zostaniesz, więc... pakuj się pako:)
    • kasiaprim Kochanienki, masz racje... 16.09.02, 19:39
      Kochanienki, masz racje- jestem jeszcze w piaskownicy.
      Ale zapamietaj sobie- piaskownica to nie rynsztok!
      A jak ktos w piasek dzieciom nasiusia-roznicy tej nie widząc- to mu sie
      najpierw pyszczek w tym macza, a potem wyrzuca na sasiednie podworko. O ile sie
      zdąży, bo najczesciej sam tam sie wynosi szybciej i powrotu darmo szuka. Zawsze
      po uswinionym IP rozpoznanym bedzie...
      Czujesz sie oswiecony?
      No!
      To teraz sie ode mnie ODFARANDOL! (sprawdz w slowniku, co to, bo takich rzeczy
      w rynsztoku nie uczą)i przyjmij do wiadomosci, że ja mam cie, ze zacytuje
      klasyka ChrisaBTO , w gwichcie i szpindlu.
      • princepolo Gwicht... 16.09.02, 20:18
        ... to jest TO z przodu czy To z tyłu??? (wg ChrisBTO)
    • zamek do pako4 16.09.02, 23:15
      Ładny debiut, koński zwisie, nie ma co. Wypieprzaj.
      • yavorius Re: do pako4 16.09.02, 23:19
        No i znowu zaplułem monitor herbatą (ze śmiechu). Ze śmiechu zaplułem, nie ze
        śmiechu herbata.
      • p8 Re: do pako4 17.09.02, 09:26
        Tawariszcz Zamok, wot a poema:):):)

        What a fuck - Mr.Castle, kiń na ziemię ten gniew niewczesny, zawodnik Pako nie
        jest godzien chwili wzburzenia Twego...
        • zamek Re: do pako4 17.09.02, 09:46
          Tak toczno, Deus Pater Omnipotens! :)
    • Gość: taniej Re: Kasiaprim - ile ty masz latek? IP: 217.96.37.* 17.09.02, 14:13
      ech i znowu to samo. odpowiedzi warte posta.
      nie zdziwię się kiedy znowu za parę miesięcy z forum znów wyleje się rzeka
      chamstwa i wyzwisk. kiedy nie możecie wyżyć się na podbijakach & co. zaczynacie
      wykłócać się między sobą. to wasza przwdziwa twarz, a te lekkie , dowcipne,
      surrealistycze pozostałe wpisy to tylko przykrywka?
      • aard Jak Ci nie wstyd, Taniej! 17.09.02, 14:45
        Przyczytaj jeszcze raz cały wątek i zważ, ze pako to jakiś oszołom, którego
        nikt tu wcześniej nie widział. To właśnie typ podbijaka i b-bopa. Więc nie
        wyrokuj bez znajomości.
        Nie tego się po Tobie spodziewałem, Przyjaciółko...
        • Gość: taniej Re: Jak Ci nie wstyd, Taniej! IP: 217.96.37.* 17.09.02, 14:50
          no tak to teraz ja będę robiła za waszego nieodżałowanego podbijaka, bo śmiałam
          wyrazić zdanie odrębne. jak mi nie wstyd :->
          • zoonk Re: Jak Ci nie wstyd, Taniej! 17.09.02, 16:01
            Ciekawy nick ...co mialas na mysli ? :) pozdrow !
            • aric Był taki film... 17.09.02, 16:08
              Tylko nazywał się Paco. I był o cyborgu. Może Pako4 to spolszczona nazwa
              czwartej części tego arcydzieła.:)
          • meganka2 Re: Jak Ci nie wstyd, Taniej! 17.09.02, 16:50
            wow, wiesz... jestem pod wrażeniem...
            • aard Re: Jak Ci nie wstyd, Taniej! 18.09.02, 11:51
              Czego, kogo?
          • pako4 A propo Podbijaka 18.09.02, 10:27
            To ciekawe co powiedziałaś ale faktycznie nie widzę wątków podbijaka. Czyżby
            część forumowiczów związała go, zapakowała do bagażnika i wywiozła do lasu?
            • aric Przydało by się:) 18.09.02, 10:32
              Ale komu się w Opolu szukać go by chciało.:)
            • border Re: A propo Podbijaka 18.09.02, 10:43
              Gdybyż jeszcze starczylo ci na tyle inwencji, by swoj wyostrzony zmysł
              obserwacji skierowac na swoje własne posty i popracowac nad ich ortografią...
              • pako4 Re: A propo Podbijaka 18.09.02, 11:52
                "swój" pisze się przez ó, mistrzu ortografii inaczej
                • border Re: A propo Podbijaka 18.09.02, 12:25
                  pako4 napisał: > "swój" pisze się przez ó, mistrzu ortografii inaczej

                  I tak tez jest napisane- przez "o" a nie "u".
                  W formacjach takich , jak forum, nie uzywa sie po prostu polskich znakow
                  diakrytycznych, nieczytelnych dla gosci spoza Polski.
                  I to tez wypadaloby wiedziec...
                  A swoich bledow- tym razem prawdziwych- nadal nie widzisz?
          • aard :-) 18.09.02, 11:49
            Tak już leppiej :-p
    • Gość: taniej koniec końców IP: 217.96.37.* 18.09.02, 09:17
      żeby już ostatecznie zamknąć ten wątek. gwoli wyjaśnienia: Kasiuprim bardzo nam
      sie twoje wpisy z autentykami podobały, podrukowaliśmy sobie dużo, a jak!,
      prosimy o jeszcze. a ze znalazł się ktoś kto myśli inaczej, to jego problem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka