IP: *.4web.pl / *.4web.pl 25.10.05, 21:56
Łódzkie lotnisko Lublinek dostanie od Zarządu Województwa półtora miliona
złotych. To już kolejna wojewózka pomoc finasowa.
Władze lotniska chcą kupić za te pieniądze odladzarkę do samolotów. Pomoc
województwa pozwoli również częściowo sfinasować wyposażenie przejścia
granicznego w drugim terminalu.
Pieniądze trafią na konto Lublinka po pozytywnej decyzji radnych sejmiku
wojewódzkiego.

www.radiolodz.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1992&Itemid=1
tylko, ze juz sie pogubilem czy to kolejne 1,5 mln czy te o ktorych byla juz
wczesniej mowa.
Obserwuj wątek
    • topjes Re: 1,5 mln 26.10.05, 10:52
      Także Dziennik Łódzki o tym pisze
      www.lotniskodlalodzi.org/medium.php?id=255
      • Gość: S&F Re: 1,5 mln IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.05, 11:36
        Podobno to już trzecia wpłata w tym roku, czyli kolejne 1,5 zł.
        Rada Ministrów zaakceptowała 3 mln zł dla Lublinka.(Pomoc Belki-ostatnia).
        Dobre i to.
        Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka