Gość: kp
IP: *.4web.pl / *.4web.pl
25.10.05, 21:56
Łódzkie lotnisko Lublinek dostanie od Zarządu Województwa półtora miliona
złotych. To już kolejna wojewózka pomoc finasowa.
Władze lotniska chcą kupić za te pieniądze odladzarkę do samolotów. Pomoc
województwa pozwoli również częściowo sfinasować wyposażenie przejścia
granicznego w drugim terminalu.
Pieniądze trafią na konto Lublinka po pozytywnej decyzji radnych sejmiku
wojewódzkiego.
www.radiolodz.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1992&Itemid=1
tylko, ze juz sie pogubilem czy to kolejne 1,5 mln czy te o ktorych byla juz
wczesniej mowa.