Dodaj do ulubionych

Rzygac mi sie chce

25.10.05, 23:04
Jak na to wszystko patrze.

Dzisiaj rozmawialem z lodzianka, fanka Radia Maryja, ktora tak plula na
liberalizm, ze az odnioslem wrazenie, ze ona musi byc opetana. Wedlug niej to
wszystko oszustwo i najwiekszym zlem jest liberalizm. Media klamia, tylko TV
Trwam mowi prawde. Najwiekszym zagrozeniem dla Polski jest PO a Lepper to
dobry chlopak, wcale nie jest przestepca, bo zostal skazany za branie
kredytow. A temu jest winien Balcerowicz. Lepper sie ostatnio nawrocil i
jedynym ratunkiem dla Polski jest jej zdaniem koalicja PiS i Leppera.

Przyznam, ze po wysluchaniu tego steku bredni dochodze do przekonania, ze
fani Radia Maryja sa poddawani po prostu praniu mozgow. To wszystko dziala
jak sekta.

Bylem tez tydzien temu na konwencji Prawa i Sprawiedliwosci w Teatrze Wielkim
i mialem nieodparte wrazenie, ze jestem na konwencji Amwaya.

Naprawde rzygac sie na to wszystko chce.
Obserwuj wątek
    • Gość: Wujek dobra rada Re: Rzygac mi sie chce IP: *.retsat1.com.pl 25.10.05, 23:05
      No to paluszek w gardełko i nie krępuj się.
    • leslaw_m Re: Rzygac mi sie chce 25.10.05, 23:19
      radio maryja nie działa jak sekta,
      to po prostu JEST sekta.
      wystarczy włączyć sobie i posłuchać,to chorzy ludzie, ich ambicją są pieniądze
      i władza.
      lepiej juz uzywać nazwy radio rydzyka,bo sory,ale nazwa radio maryja moze
      obrazać uczucia katolików
      • Gość: Piotr Re: Rzygac mi sie chce IP: *.lodz.msk.pl 26.10.05, 08:14
      • Gość: Piotr Re: Rzygac mi sie chce IP: *.lodz.msk.pl 26.10.05, 08:21
        Kilka cech którymi charakteryzuje się sekta:
        - "Najbardziej rzucającą się w oczy cechą sekt jest gorliwość, z jaką członkowie prowadzą działalność rozpowszechniającą swe koncepcje. Wierząc, że to oni znają wyłącznie prawdę o Bogu, i o jedynym posłaniu, które świat pragnie usłyszeć i bez którego jest skazany na zagładę i potępienie."
        - "Ma ona niemal wyłączne prawo do prawdy. Wysuwają one twierdzenia, że prawdziwe zbawienie można znaleźć jedynie zostając ich członkiem i w ten sposób akceptując ich wierzenia, przyjmując praktyki"
        -"ścisły rygor i pranie mózgu
        Ścisła dyscyplina przyjmuje formę kontroli nad niemal wszystkimi aspektami życia członków, tak, że mają oni mało czasu na cokolwiek innego niż działalność w sekcie."
        -"Przywództwo charyzmatyczne - wódz
        Zwolennicy przywódcy, wierzą w jego inność w stosunku do zwyczajnych śmiertelników i w jego wyjątkową moc."

        Jak widać rydzykowcy trochę cech sekty mają.
    • pawel-strzalka Re: Rzygac mi sie chce 26.10.05, 00:02
      zacisnij zęby, gęste zostanie :]
    • Gość: pit Re: Rzygac mi sie chce IP: *.toya.net.pl 26.10.05, 00:20
      nie jesteś sam :-)
      też tam w sobotę byłem.. dramat.. smutne to że ludzie tak sobą pozwalają
      pomiatać mentalnie... oklaski na życzenie... euforia na życzenie.. pieśni..
      skandowanie... lud brawo bił..
      a J.K. przechodził na koniec obok... i te oczka małe, zimne i chitre, i nic w
      nich wznosłego.. kalkulacja, tylkoi wyłącznie.. taka praca..
      a my płacimy, pan płaci.. pani płaci :)
      pozdrawiam
      P.
      • Gość: Michał M. Tylko jedno powiem IP: *.lodz.msk.pl 26.10.05, 01:00
        Zwolennicy Tuska też klaskali na zawołanie.
        • Gość: pit Re: Tylko jedno powiem IP: *.toya.net.pl 26.10.05, 01:33
          Dla jasności, nie chodzi mi w tym momencie o to czyja to konwencja. ale o
          sekciarski sposób budowania emocji. patrzyłem na to zdumiony i zażenowany. jak
          można ludzi ogłupiać. naprawdę. ot tyle.
    • Gość: a'tomek Tusk95%, Kaczyński5% IP: 5.6.* / 213.205.19.* 26.10.05, 09:05
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=30998305
    • Gość: Zadowolony Mnie także... IP: *.eranet.pl 26.10.05, 11:45
      ..jak widzę obrażonego Donaldka, który przerżnął na własne życzenie, a teraz
      nie potrafi zachować się jak facet ...
      .. jak obserwuję pazerność, pyszałkowatość, zaślepienie i wieczne pretensje
      liderów PO, które przypominają mi nieboszczkę Unię Wolności (toż to ci sami
      ludzie !) - chociaż budzi się we mnie nadzieja, że skończą tak samo jak
      nieboszczka Unia ...
      ..jak słucham pseudo - myślicieli pseudo - profesjonalnych pseudo -
      dziennikarzy, analizujących przczyny przegranej PO i wygranej PiS..

      mnie też się chce wymiotować !

      • superkulfon A jak patrze na podejscie PiSuaru do prawa 26.10.05, 12:02
        gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,2985771.html
        To mnie sie nietryle zygac chce co wyjezdzac z tego kraju.

        Moze warto by sprawdzic czy ta ustawa o emeryturach gorniczych nie lamie
        najwazniejszego w Polsce prawa czyli konstytucji? Dzieki praworzadnym panom z
        PiSuaru pewnie to sie nie sprawdzi i co roku niezgodnie z konstytucja bedzie
        zabierane z moich dochodow kilkaset PLN. Nie dziwie sie PO ze nie chce zostawic
        PiSuarowi administracji wewnetrznej w panstwie. To dopiero przedsmak tego co
        nas czeka. I ile bedzie nas to kosztowac. po rzadach PiS czeka Plske naprawde
        powarzny zwrot. niestety znow beda wybierac wyborcy i albo po 4 latach beda
        nami rzadzic ludzie madrzy (jakas partia lub koalicja liberalna chcaca naprawic
        panstwo) albo siegniemy dna i wejdziemy w bledne kolo socjalizmu (lepper do
        spolki z SLD). IV RP i psucie panstwa wlasnie sie rozpoczelo.
        • najtis Re: A jak patrze na podejscie PiSuaru do prawa 26.10.05, 20:15
          Dlaczego nikt nie zwroci uwagi na przemozna chec wladzy PO,to tylko dzieki ich
          chamskiemu parciu do rzeczywistego chciejstwa rzadzenia mamy to co mamy,Ksiaze
          Tusk sie obrazil po przegranej i nie chcial zostac marszalkiem.Do kur.y
          nedzy,chloptasie z PO-te wybory przegraliscie i jak male dzieci teraz wychodza
          z piaskownicy bo im nie dano gorki piasku na srodku.To dopiero jest ciemnota
          powiazana z glupota
      • gray Re: Mnie także... 26.10.05, 13:16

        to tylko z nadmiaru jadu.
    • yavorius proponuję flash mob 26.10.05, 13:18
      spotkajcie się wszyscy i porzygajcie sobie:)
      • szprota rotfl 26.10.05, 15:53
        to mi przypomina scenę z sensu życia... :D
        • leslaw_m niesamowite:) 26.10.05, 21:16
          fantastyczne.
          do tej pory nie mówili nic o sensie zycia:)
    • Gość: 667 Re: Rzygac mi sie chce IP: *.lodz.dialog.net.pl 26.10.05, 13:36
      To ja też se rzygnę, w kupie raźniej.
    • Gość: Lidka Ciesz sie, ze jeszcze masz czym rzygac ! IP: *.cybernet.ch 26.10.05, 17:09
      Ciesz sie, ze jeszcze masz czym rzygac !

      To sie niedlugo skonczy.

      Tylko odruch mymiotny zostanie...

      P. S.
      Pamietacie ten dowcip o Facecie i Kaczce na bezludnej wyspie ?!
      • al-ki Nie, opowiedz opowiedz :D [no txt] 26.10.05, 19:10
    • al-ki Re: Rzygac mi sie chce 26.10.05, 19:11

      A ja tam mam ich wszystkich w głębokim poważaniu. NIech se mówią co chcą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka