the_edge1
25.10.05, 23:04
Jak na to wszystko patrze.
Dzisiaj rozmawialem z lodzianka, fanka Radia Maryja, ktora tak plula na
liberalizm, ze az odnioslem wrazenie, ze ona musi byc opetana. Wedlug niej to
wszystko oszustwo i najwiekszym zlem jest liberalizm. Media klamia, tylko TV
Trwam mowi prawde. Najwiekszym zagrozeniem dla Polski jest PO a Lepper to
dobry chlopak, wcale nie jest przestepca, bo zostal skazany za branie
kredytow. A temu jest winien Balcerowicz. Lepper sie ostatnio nawrocil i
jedynym ratunkiem dla Polski jest jej zdaniem koalicja PiS i Leppera.
Przyznam, ze po wysluchaniu tego steku bredni dochodze do przekonania, ze
fani Radia Maryja sa poddawani po prostu praniu mozgow. To wszystko dziala
jak sekta.
Bylem tez tydzien temu na konwencji Prawa i Sprawiedliwosci w Teatrze Wielkim
i mialem nieodparte wrazenie, ze jestem na konwencji Amwaya.
Naprawde rzygac sie na to wszystko chce.