Forum   head hunter

head hunter

(7 wyników)
  • duza firma head hunterska zaproponowala ze bedzie mnie reprezentowac w bankach natomiast Pan z firmy stwierdzil ze nie moze mi ujawnic gdzie bedzie mnie reprezentowal bo to jest informacja poufna. Mam pytanie czy moze Panstwo spotkali sie z tego typu praktyka. Nie bardzo podoba mi sie fakt ze moje CV bedzie prezentowane bez mojej wiedzy i zgody osobom postronnym, to jest ze ktos bedzie je pokazywal w roznych instytucjach zapewniajac ze zgodzilam sie na reprezentacje a ja nie bede informowana ...
  • Jak pozbyć się natrętych head hunterów, ciągle do mnie dzownią, przychodzą do firmy pod pozorem bycia klientem. Mam tego dość lubię swoją pracę i nie chce inne nawet za większe pieniądza, a oni ciągle się zjawiaja. Mam wrażenie ze jak wróce do domu i otworze lodówkę to wyjdzie z niej headhunter.
  • Chciałbym podrzucic moje CV headhunterowi. Wiem że to powinno być odwrotnie ale z czystej ciekawości się pytam.
  • Mam pytanie, jak wygląda rekrutacja, gdy do osoby nie poszukującej pracy zgłasza się hh i poddaje pod rozwagę dość interesujące stanowisko. Czy to dopiero początek rekrutacji i taki gość zgłasza się do np.15 osób i zaczyna się cyrk, czy to, że się sam zgłasza świadczy o tym, że sobie mnie i może jeszcze kogoś wybrał? (tzn. mam duże szanse?) Rozmowy jeszcze nie zaczęłam, wiem tylko jakie proponuje stanowisko.
  • Regularnie otrzymuje oferty pracy od tzw. head hunterow, zarowno od tych z gazety o prace jak i od tych, ktorzy nie reaklamuja sie i dzialaja w cieniu. Jestem tymi ludzmi bardzo zdegustowany i chcialbym podzielic sie z wami moimi obserwacjami. Znam chyba wiekszosc dzialajacych aktywnie w warszawie lowcow glow i odbylem w ciagu ostatnich 2 lat paredziasiat spotkan. Zaobserwowalem, ze 99% sposrod tych head hunterow z ktorymi sie spotkalem sa osobami zupelnie przypadkowymi, ktore ...
  • Czy ktos zna wiarygodna agencje pracy w Nowym Jorku ? Te, z ktorymi mialam do czynienia (i polskie i amerykanskie) pobieraly tylko zaliczki i na tym konczyla sie ich aktywnosc.
  • Co sądzicie o portalach społecznościowych jako formie zarządzania swoimi pracownikami, kontakcie z pracodawcami i o przyszłości tego rodzaju nurtów w polskim biznesie?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?