Dodaj do ulubionych

ATR vs BENEK

IP: 217.97.162.* 31.10.05, 12:26
Moim skromnym zdaniem ATRka bylo o wiele glosniejsza niz benek. Nalezy wiec
rozwiac obawy okolicznych mieszkancow.

pozdr,

elpasso
Obserwuj wątek
    • stanish Re: ATR vs BENEK 31.10.05, 13:57
      Rozwiewa je sam benek :-).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka