Gość: elpasso IP: 217.97.162.* 31.10.05, 12:26 Moim skromnym zdaniem ATRka bylo o wiele glosniejsza niz benek. Nalezy wiec rozwiac obawy okolicznych mieszkancow. pozdr, elpasso Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj