Gość: vwmadison
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
01.11.05, 16:49
....tandetne wykonanie, szciezka prowadząca wąska, na środku słupy
oświetlenia.
Wjazd angielskiego typu!!! zamiast najpierw zrobic koło to jedzie sie prosta
a potem przepuszcza sie tych co jadą na terminal. kIEROWCY sami sie lapią na
tym jak jadą.... {Poczekalnia ?????? eehhh...... Kostka sie rusza...
ŻENADA!!!!!!
Takie miasto a nawet port lotniczy jak market blaszany biedronki..