Gość: Krzysiek IP: *.24.rev.vline.pl 26.01.06, 19:36 2 składy 803Na widziany dzis na skrzyzowaniu ulic Dąbrowskiego-Kilinskiego , jechały w strone pętli Dąbrowa . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Sławek Mądry Idź no Krzysiek się pomodlij do kościoła!!!!!!!!!! IP: *.toya.net.pl 26.01.06, 21:29 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ikarusojelcz Re: 803Na IP: *.palacmlodziezy.lodz.pl 30.01.06, 17:40 No cóż 803Na to niewiem jak wygłada.Ado świadka-nie wiesz jakie były numery wozów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brok Re: 803Na IP: *.lodz.mm.pl 02.02.06, 18:06 O jakiś nowy typ wagonu się w Łodzi pojawił- 803Na ciekawe,ciekawe,a myślałem,że wiem już prawie wszystko o współczesnych tramwajach :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: df Re: 803Na IP: *.wroclaw.mm.pl 04.02.06, 19:35 Nie potraficie juz normalnie czlowieka poprawic? Musicie sie wymadrzac i pokazywac, jak daleko wam do skromnosci? Odpowiedz Link Zgłoś
ukalo Re: 803Na 05.02.06, 09:01 Gość portalu: df napisał(a): > Nie potraficie juz normalnie czlowieka poprawic? Musicie sie wymadrzac i pokazy > wac, jak daleko wam do skromnosci? Od razu widać że wpadasz tu tylko od czasu do czasu... Próbowano mu tłumaczyć, żeby nie rozpowszechniał bzdur, ale chyba jest impregnowany na wiedzę. Odpowiedz Link Zgłoś