block-buster
26.01.06, 20:11
Bedzie siedzial tylko 19-latek.Pozostali spedza po dwa lata w poprawczaku.I
na tym koniec.Zas w Anglii w ub.miesiacu skazano na dozywocie 15-latka za
morderstwo.Siedziec tez z 5 lat powinna dziewczyna,ktora tylko byla swiadkiem
pobicia.Za ukrywanie przestepstwa.A mlodzi po poprawczaku po 10-15 lat
wiezienia.Bo ludzi z nich juz nigdy nie bedzie...