Gość: marcin_ IP: router.s* / 192.168.1.* 29.11.02, 13:13 zdjeto telebim kolo Pilsudzkiego i Piotrkowskiej !!!!, od robotnikow dowiedzialem sie ze PHILIPS od dawna nie placil za to !!!!!!!! PHILIPS to cienka firma, bojkot wyrobow????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hubar Re: BIEDNY PHILIPS !!!!!! 29.11.02, 14:03 Ale czemu nie płacił? Komu nie płacił? Co na to VideoWall? Odpowiedz Link Zgłoś
aric Re: BIEDNY PHILIPS !!!!!! 29.11.02, 14:09 No co ty Hubar, nie wiesz gdzie stał był biedny Philips? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin_ nie wiem, ktos ma informacje???? IP: router.s* / 192.168.1.* 29.11.02, 14:47 mysle ze tym ludziom chodzilo o to ze nie placili za miejsce ewentualnie energie eletryczna ??? Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: nie wiem, ktos ma informacje???? 29.11.02, 21:40 No ale moment, czy chodzi nam o ten sam telebim? Ja miałem na myśli ten firmy VideoWall, na ścianie CentraluII. Przechodziłem tamtędy niedawno i widziałem że jest on Philipsa. Czy o ten chodzi czy o jakiś inny? No i czy ktoś wie czemu zdemontowano? Odpowiedz Link Zgłoś