Dodaj do ulubionych

BIEDNY PHILIPS !!!!!!

IP: router.s* / 192.168.1.* 29.11.02, 13:13
zdjeto telebim kolo Pilsudzkiego i Piotrkowskiej !!!!, od robotnikow
dowiedzialem sie ze PHILIPS od dawna nie placil za to !!!!!!!!
PHILIPS to cienka firma, bojkot wyrobow?????
Obserwuj wątek
    • hubar Re: BIEDNY PHILIPS !!!!!! 29.11.02, 14:03
      Ale czemu nie płacił? Komu nie płacił? Co na to VideoWall?
      • aric Re: BIEDNY PHILIPS !!!!!! 29.11.02, 14:09
        No co ty Hubar, nie wiesz gdzie stał był biedny Philips?
        • Gość: marcin_ nie wiem, ktos ma informacje???? IP: router.s* / 192.168.1.* 29.11.02, 14:47
          mysle ze tym ludziom chodzilo o to ze nie placili za miejsce ewentualnie
          energie eletryczna ???
          • hubar Re: nie wiem, ktos ma informacje???? 29.11.02, 21:40
            No ale moment, czy chodzi nam o ten sam telebim? Ja miałem na myśli ten firmy
            VideoWall, na ścianie CentraluII. Przechodziłem tamtędy niedawno i widziałem że
            jest on Philipsa. Czy o ten chodzi czy o jakiś inny? No i czy ktoś wie czemu
            zdemontowano?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka