Gość: barbara
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
13.03.06, 12:47
O Łodzi w mediach ogónopolskich mówi siezle.A przecież dużo dobrego twórczegó
dzieje się w naszym mieście,Czy nasi dziennikarze,włodarze nie maja na to
wpływu.Ogładam dziennik,wiadomości, Fakty, same złe wiadomości o naszym
mieście.Gazety to samo.Czy nasi dziennikarze nie umieją przebić sie w dobrych
wiadomościach.Politechnika Łódzka robi tyle mądrych zreczy,na ogónopolce nic
nie słycha,c.Wspaniałę imprezy np.Yapa.w wiadomościach ogólnopolskich nic.Ale
o szpitalu Koperniku który traci miliony napisano.Czy w innych miastach
dzieja sie same wspaniałósci,nie!.Tylu w Łodzi mamych madrych ludzi,twórczych.