Dodaj do ulubionych

dlaczego co dobre w łodzi nie mówi się w mediach

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.06, 12:47
O Łodzi w mediach ogónopolskich mówi siezle.A przecież dużo dobrego twórczegó
dzieje się w naszym mieście,Czy nasi dziennikarze,włodarze nie maja na to
wpływu.Ogładam dziennik,wiadomości, Fakty, same złe wiadomości o naszym
mieście.Gazety to samo.Czy nasi dziennikarze nie umieją przebić sie w dobrych
wiadomościach.Politechnika Łódzka robi tyle mądrych zreczy,na ogónopolce nic
nie słycha,c.Wspaniałę imprezy np.Yapa.w wiadomościach ogólnopolskich nic.Ale
o szpitalu Koperniku który traci miliony napisano.Czy w innych miastach
dzieja sie same wspaniałósci,nie!.Tylu w Łodzi mamych madrych ludzi,twórczych.
Obserwuj wątek
    • yarro Re: dlaczego co dobre w łodzi nie mówi się w medi 13.03.06, 12:48
      Wcześnie się zorientowałaś... ;)
    • yavorius Re: dlaczego co dobre w łodzi nie mówi się w medi 13.03.06, 12:53
      Wystarczy popatrzeć na to co się w tym mieście dzieje. A właściwie na to, co
      się NIE dzieje. Bo nie dzieje się nic. Forumowicze podniecają się, gdy jakiś
      inwestor wchodzi do Łodzi, potem się okazuje że inwestor ma gdzieś BHP, chce
      produkować po jak najniższych kosztach, i pracownicy giną.

      Łódzkie drogi? Szkoda czasu na opisywanie, jechałem w sobotę Włókniarzy od
      Mickiewicza w stronę Zgierza, i przy Limanowskiego wymiękłem. Skręciłem w
      Limanowskiego - jeszcze gorzej. Dziura na dziurze. Skrzyżowanie Zachodnia -
      Limanowskiego - remontowane kilka lat temu, ma takie dziury, że szkoda gadać.
      Inflancka - od Zagajnikowej do Strykowskiej - dno. Aż dziwne, że Brzezińska ma
      taką dobrą nawierzchnię...

      A Łodzianom się metra zachciewa <rotfl>...
      • fleurette Re: dlaczego co dobre w łodzi nie mówi się w medi 13.03.06, 13:11
        widzisz, ostanio bywam w warszawie czesciej niz dawniej. i dziwi mnie, że można
        odgarnać śnieg skutecznie, mozna nawet na obrzezach (typu targówek) nie miec
        totalnego syfu i poniszczonych przystanków, że nawierzchnia gróg nie powoduje
        uszkodzeń zawieszenia z każdym kilometrem, że komunkacja miejska działa jak
        powinna (choć rozkałdy maja kijowe). że ludzie się uśmiechają i nie wrzeszcza,
        ze nie ustepuje sie miejsca. że nie słychac co chwile straszliwych bluzgań. a
        niby warszawa to takie chamstwo.
        mimo tego, że zawsze byłam prołódzka, ze chciałam pomóc wizerunkowi miasta, mam
        coraz wieksza ochotę wyjechac z tego objętego niesamowitym marazmem miasta. po
        prostu nic tu sie nie dzieje i dziac sie nie będzie. tacy inwestorzy jacy tu sa
        nie dadza miastu nic dobrego (no moze wyremontuja kilka krótkich odcinków dróg i
        dadza kilka miejsc pracy - ale niewiele). a o wartościowych lokalnych
        przedsiebiorców się nie dba.

        szkoda miasta.
        • moheras Bo na te luksusy w warszawie sklada sie cala polsk 13.03.06, 13:48
          Nie dosc ze system podatkowy jest tak skonstruowany ze firmy dzialajace w
          polsce placa podatki glownie w warszawie to do tego jeszcze dorzuca sie
          warszawie kupe kasy z budzetu centralnego. Przyklad:
          www.motogazeta.mojeauto.pl/cms/?id=27569
          w ciagu najblizszych trzech lat na drogi miedzydzielnicowe w warszawie budzet
          centralny panstwa przeznaczy 3,5 mld PLN to kilkanascie razy wiecej niz lodz
          moze przeznaczyc w ciagu tego czasu na wlasne inwestycje. Kasa jest kasa, gdyby
          w lodzi byla jedna trzecia tych pieniedzy na inwestycje co w warszawie to tez
          nie mialbys dziur. Niestety w polsce szczegolnie pod rzadami stolecznej PiS
          caly narod buduje stolice
          • fleurette Re: Bo na te luksusy w warszawie sklada sie cala 13.03.06, 13:53
            a widziałeś, żeby się ktokolwiek przeciw temu buntował w łodzi? ja nie. może należy?
            • moheras Re: Bo na te luksusy w warszawie sklada sie cala 13.03.06, 13:57
              jak najbardziej nalezy tym bardziej ze w lodzi drogi dojazdowe do autostrad ma
              budowac gmina a w warszawie panstwo. W lodzi remont wlokniarzy zniszczonej
              glownie przez tranzyt finansuje gmina i UE a w warszawie za podobne odcinki
              placi panstwo
              • Gość: fleurette Re: Bo na te luksusy w warszawie sklada sie cala IP: 81.219.* / *.grs.net.pl 13.03.06, 14:05
                wychodzi na to (nie pierwszyzna), ze nie umiemy dbać o swoje interesy... ale
                kiedy am sie tak ideologiczna władze to nic wiecej spodziewać się nie można
        • yavorius > Fluerette 13.03.06, 14:25
          Mogę szczerze? Wyjedź, jeśli tylko masz taką możliwość. Zobaczysz wtedy, że
          Warszawa to wcale nie chamstwo i zadzieranie nosa...
          • szklarenka >Yavo 13.03.06, 14:27
            bardzo bardzo bym chciała, narazie jednak trzymaja mnie tu studia. oby juz nie
            długo. bo naprawde ten marazm mnie dusi... a warszawa to poprostu odważni ludzie
            z różnych stron polski. przynajmniej ja ją tak odbieram.
            pozdrawiam warszawiaku:)
            • szklarenka Re: >Yavo 13.03.06, 14:27
              no i sie wydało;) - ja to fleurette
            • yavorius Re: >Yavo 13.03.06, 14:54
              Po studiach koniecznie! Inny poziom życia, inne zarobki, o tym że miasto jest
              nowoczesne, to chyba pisać nie muszę, bo to wiesz ;D
    • fleurette Re: dlaczego co dobre w łodzi nie mówi się w medi 13.03.06, 13:01
      bo "good news is no news"?

      a tak poza tym, bo łodzi brak ludzi, którzy byliby z niej dumni, utożsamiali sie
      z nią i gotowi byliby walczyć o jej wizerunek. zresztą z biegiem czasu coraz
      mniej mnie takie postawy dziwią.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka