.pepe.
15.10.01, 17:04
to miejsce, w którym jest tyle złodziei i różnych innych śmieci, że okradają
się chyba nawzajem. Nie pamiętam, kiedy ostatnio zdarzyło mi się kupować bilet
bez zaczepki o dołożenie "do biletu" albo czegoś innego. Dopóki ludzie będą
dawać im pieniądze, to oni będą tam stać.
A wogóle to powinien być tam jakiś komisariat bo jest to jeden z
najniebezpieczniejszych dworców w Polsce (znacznie lepiej jest na Centralnym w
Wawie, gdzie zawsze w polu widzenia są jacyś mundurowi). Na 10-15 minut przed
przyjazdem pociągu bywa, że jest zupełnie pusto, oprócz "tubylców" oczywiście.
Zauważam, że na każdym innym dworcu czuję się prawie zupełnie bezpiecznie, na
berlińskim ZOO nie miałbym chyba oporów położyć się na ławce i zasnąć. W
dodatku tak tam ładnie, jasno i czysto.