mat25 05.05.06, 10:11 Łodzianie dbają o swoje ciało. Zdecydowanie częściej niż przeciętni Polacy odwiedzają siłownie i gabinety kosmetyczne. wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,3324435.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rozmowy_kontrolowane Re: Pięknisie z Łodzi 05.05.06, 10:41 I bardzo dobrze, że dbają. Na zadbaną osobę miło popatrzeć. Niektóre kobiety też powinny skorzystać z usług profesjonalistów. Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: Pięknisie z Łodzi 05.05.06, 10:46 > Łodzianie dbają o swoje ciało Szkoda, że tylko o skorupę, bo w środku zazwyczaj pustka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kod Re: Pięknisie z Łodzi IP: *.toya.net.pl 05.05.06, 10:52 brite napisał: > > Łodzianie dbają o swoje ciało > > Szkoda, że tylko o skorupę, bo w środku zazwyczaj pustka. o, dokładnie. paznokieć zrobiony, włos zrobiony, a brak górnej dwójki ;) Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: Pięknisie z Łodzi 05.05.06, 14:21 > Czepiacie się:D Niestety często, oprócz widoku, nie ma się o co zaczepić. Odpowiedz Link Zgłoś
rokko Re: Pięknisie z Łodzi 05.05.06, 16:50 Sugerujesz, ze czlowiek inteligentny, czy cokolwiek soba reprezentujacy musi byc zaniedbany? Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: Pięknisie z Łodzi 05.05.06, 21:01 > Sugerujesz, ze czlowiek inteligentny, czy cokolwiek soba reprezentujacy musi > byc zaniedbany? Człowiek inteligentny wiedząc że każdy sześcian foremny zawsze jest prostpoadłościanem nie będzie wnioskował, że każdy prostopadłościan jest sześcianem. Odpowiedz Link Zgłoś
rokko Re: Pięknisie z Łodzi 08.05.06, 09:18 To wyjasnia skad wniosek, ze "w środku (dbajacego o swoje cialo lodzianina) zazwyczaj pustka." Odpowiedz Link Zgłoś