Dodaj do ulubionych

Pięknisie z Łodzi

05.05.06, 10:11
Łodzianie dbają o swoje ciało. Zdecydowanie częściej niż przeciętni Polacy
odwiedzają siłownie i gabinety kosmetyczne.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,3324435.html
Obserwuj wątek
    • rozmowy_kontrolowane Re: Pięknisie z Łodzi 05.05.06, 10:41
      I bardzo dobrze, że dbają. Na zadbaną osobę miło popatrzeć. Niektóre kobiety
      też powinny skorzystać z usług profesjonalistów.
    • brite Re: Pięknisie z Łodzi 05.05.06, 10:46
      > Łodzianie dbają o swoje ciało

      Szkoda, że tylko o skorupę, bo w środku zazwyczaj pustka.
      • Gość: kod Re: Pięknisie z Łodzi IP: *.toya.net.pl 05.05.06, 10:52
        brite napisał:

        > > Łodzianie dbają o swoje ciało
        >
        > Szkoda, że tylko o skorupę, bo w środku zazwyczaj pustka.

        o, dokładnie. paznokieć zrobiony, włos zrobiony, a brak górnej dwójki ;)
      • rozmowy_kontrolowane Re: Pięknisie z Łodzi 05.05.06, 10:54
        Czepiacie się:D
        • brite Re: Pięknisie z Łodzi 05.05.06, 14:21
          > Czepiacie się:D

          Niestety często, oprócz widoku, nie ma się o co zaczepić.
      • rokko Re: Pięknisie z Łodzi 05.05.06, 16:50
        Sugerujesz, ze czlowiek inteligentny, czy cokolwiek soba reprezentujacy musi
        byc zaniedbany?
        • brite Re: Pięknisie z Łodzi 05.05.06, 21:01
          > Sugerujesz, ze czlowiek inteligentny, czy cokolwiek soba reprezentujacy musi
          > byc zaniedbany?

          Człowiek inteligentny wiedząc że każdy sześcian foremny zawsze jest
          prostpoadłościanem nie będzie wnioskował, że każdy prostopadłościan jest sześcianem.
          • rokko Re: Pięknisie z Łodzi 08.05.06, 09:18
            To wyjasnia skad wniosek, ze "w środku (dbajacego o swoje cialo lodzianina)
            zazwyczaj pustka."

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka