Dodaj do ulubionych

Projekty dla Łodzi

IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 17.01.03, 19:50
www.uml.lodz.pl/indeksik.php3?menu2=3&zapytanie=3,01&poz=1&id=1242
Szczęka mi opadła, czyżby maluteńka iskierka zapaliła się wśród masy
negatywnych rzeczy.
Może uda się Sir Jerzemu ????? zrealizować tak istotne projekty.
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Projekty dla Łodzi IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 17.01.03, 21:59
      A może coś trzeba było w obecnej sytuacji rzucić pod publikę bo narosło tyle
      negatywnych kwestii.
      • Gość: łażej Re: Projekty dla Łodzi IP: *.retsat1.com.pl / 172.16.24.* 17.01.03, 22:24
        Gość portalu: gość napisał(a):

        > A może coś trzeba było w obecnej sytuacji rzucić pod publikę bo narosło tyle
        > negatywnych kwestii.

        No cóż - przkonamy się za jakiś czas. Póki co el presidente więcej psuje niż
        buduje. Czas pokaże. Byle w razie czego nie było za późno dla miasta.
        • Gość: MarcinK Re: Projekty dla Łodzi IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 17.01.03, 22:30
          Witam

          Akurat moje doświadczenia zawodowe z jedną z firm mających zająć się tymi
          projektami są dosyć, hmmm ciekawe, acz nie zawsze pozytywne. Ale może teraz
          będzie inaczej - oby!

          Pozdrawiam, MarcinK
        • Gość: łodziak Re: Projekty dla Łodzi IP: *.toya.net.pl 04.01.04, 17:54
          <Póki co el presidente więcej psuje niż
          > buduje. >

          ......

          No chyba jestes lekko nieobiektywny. Widać, ze bardzo wiele rzeczy za
          Kropiwnickiego sie ruszyło do przodu. Rok 2004 bedzie jeszcze lepszy.
          Ale jak to sie mowi, niktorzy mają klapki(czerwone) na oczach
    • ixtlilto Re: Projekty dla Łodzi 03.01.04, 18:48
      Minął prawie rok...
      co z tych projektów wypaliło?
      • hubar Re: Projekty dla Łodzi 03.01.04, 20:52
        No chetnie bym coś pozytywnego o tym usłyszał, ale albo Pan Jerzy znów
        postanowił psepsu nieinformować, albo lipa :-(
      • Gość: poprostuJa Ixik, Hubar prv IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.04, 08:23
        Słuchajcie - jest problem! Mianowicie, gdy przypominacie jakiś temat to ja
        tego nie zauważam, rzucam sie w wir informacji, a tu na koniec...lipa! okazuje
        sie, że dyskusja sprzed roku :/ to powinno być jakoś zaznaczone (czerwonym
        kolorem! ;))) pozdr
        • hubar Re: Ixik, Hubar prv 05.01.04, 09:18
          Przypominamy watki głownie z tego powodu, że są one istotne, a szkoda, żeby
          zostały gdzies zgubione w pajęczynach archiwum (na podForum po upływie roku).
          Jak zaznaczać? Może zaznaczać w tytule?
          Czerwień? Czemu nie, jeszcze bardziej podgrzałoby to rozmowę ;-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka