cedryk2006
11.12.06, 17:22
Ej, ludki, nie wygłupiajcie się z ciętymi choinkami na Wigilię. :-) Zróbcie
coś dobrego i kupcie raczej żywe w doniczkach, bo po świetach można je
przesadzić, czy to gdzieś w parku czy nawet pod balkonem. :-) Moim zdaniem
szkoda jest czcić Boże Narodzenie bezsensownym wycinaniem drzewek. Ich jest i
tak coraz mniej ... :-)