Dodaj do ulubionych

Command&Control działa fatalnie

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.07, 19:29
Teraz wiem dlaczego Dorn podał się do dymisji zadanie przerosło jego
możliwości
Obserwuj wątek
    • Gość: Observer Command&Control działa fatalnie - a'propos kamer.. IP: *.toya.net.pl 11.02.07, 20:52
      A'propos kamer monitorujących miasto to niestety sam na własnej skórze
      przekonałem się jest nimi kiepsko..jeżeli myślicie,że one widzą wszystko i
      pomagają nam się czuć bezpiecznie to niestety jesteście w błędzie. Niedawno
      zostałem pobity w okolicy skrzyżowania Sienkiewicza/Al.Piłudskiego czyli tam
      gdzie są kamery i nie tylko miejskie. Zdażenie to z pewnością zostało nagrane
      tymi kamerami i co usłyszałem na komendzie? - "..przykro nam ale kamery nie są
      w stanie przedstawić twarzy napastnika, są już w bardzo kiepskim stanie.." Po
      prostu paranoja a swoją drogą to żal mi policjantów pracująch na posterunku
      przy ul. Kościuszki te warunki ich pracy urągają wszelkim standardom...
    • sceptyk31 Command&Control działa fatalnie 11.02.07, 20:58
      Niestety takich problemow nie uda się załatwic nawet przy pomocy pieciu
      konferencji prasowych. A jak na razie obecnie jedynie słuszna partia juz drugi
      rok obiecuje. Teraz to nawet przestali obiecywać, wystawiaja Kuchcińskiego bo
      on mówi tak że i tak nikt nic nie zrozumie.
      • Gość: profes79 Re: Command&Control działa fatalnie IP: 81.144.141.* 11.02.07, 22:24
        "system wiesza się i pracuje z szybkością starej amigi"
        Wypraszam sobie, bardzo dobry komputer :)
        Ktos w koncu powinien potrzasnac komenda policji. POrzadnie. Zobaczymy co
        wypadnie.
        • Gość: mirek Re: Command&Control działa fatalnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.07, 10:13
          ato wszystko to anachroniczny systemzarządzania środkmi finanasowymi policji. W
          policji najawżniejszy jest etat. A że nie ma pieniędzy na sprawne
          funkcjonowanie tego etatu to już inny problem. Związki zawodowe bronią
          wyłącznie etatów. Jeżeli policzymy ile państwo kosztuje utrzymanie jednego
          policjanta ( pensja, emerytura, dodatki mieszkaniowe i inne świadczenia) to
          średnio koszt jednego policjanta wynosi grubo ponad 8 tysięcy miesięcznie,
          vzyli ok. 100 tysiecy rocznie. Za 100 tysięcy można wymienić komputery w całym
          SWD i w paru innych komórkach.
    • Gość: tadjan Command&Control działa fatalnie IP: *.81.rev.vline.pl 11.02.07, 23:06
      To działa jak chce, bo tacy są tam ludzie. Próbowałem kiedyś interweniować w
      sprawie parkowania niezgodnie z przepisami na ulicy Wigury przed Prokuraturą.
      Na jezdni, na chodnikach dla pieszych, na przejściu dla pieszych. Długo mi taki
      gość tłumaczył, że nie ma zagrożenia - no widać tak jest fajnie i Policja widzi
      i Prokuratura widzi ten bajzel z okna. I co? I nic! Chrzanią to, tak samo jak
      Command Control. Ja to stanowisko widziałem w budowie z 10 lat temu albo
      niewiele mniej. I ciągle bez zmian - tylko biadolenie.
    • Gość: m@teo Najgorsze jest to, że jest to prawda IP: *.toya.net.pl 11.02.07, 23:20
      Ten artykuł tylko w minimalnej części odda to co rzeczywiście jest prawdą. Jest
      to kropla wody w morzu. Lecz już wtedy szarzy policjanci wiedzieli, że nic
      dobrego z tego nie będzie. Najśmieszniejsze jest to, że o tym wiedzieli ci co
      ten system montowali. Mam nadzieję, że jedynie społeczeństwo zacznie się
      domyślać, że to nie ten policjant Kowalski co przyjeżdża na interwencję jest
      odpowiedzialny za bałagan, ale ktoś wyżej postawiony.
    • Gość: kami Niezła jazda IP: 62.233.164.* 11.02.07, 23:54
      i kto się z tym upora?

      www.foto-tel.pl/
    • Gość: Sławek Command&Control działa fatalnie IP: *.derbynet.pl 12.02.07, 00:25
      No cóż, można powiedzieć /napisać/ nic nowego, jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Aha
      i jeszcze jedno, tu opisano problem Łodzi ale wiem /WIEM/ że w innych miastach
      sytuacja wygląda TAK SAMO. Do niedawna sam byłem uczestnikiem działań policji w
      których na ulicę "wyganiało się" oficerów, z jednostki rangi komendy miejskiej,
      którymi zarządzali sierżanci z komend rejonowych. To też taki Polski wynalazek.
      A jaki prestiż tych oficerów. Śmiać mi się chce doprawdy śmiać. A tu znowu
      jakiegoś cywila sadzają na stołek Komendanta Głównego. Wszystkiego najlepszego
      Panowie Policjanci, wszystkiego najlepszego...
    • podpisanym Command&Control=dynamic friendly city 12.02.07, 10:05
    • lodzermensch1 Re: Command&Control działa fatalnie 12.02.07, 10:13
      C&C i jego działanie to jeden z wielu idiotyzmów w łodzkiej Policji.
      Jednym z kolejnych jest brak policji na głównej ulicy miasta w weekendy, kiedy
      to hordy bandziorów terroryzują pół ulicy. Jak się dowiedziałem, zdarzają się
      bardzo często weekendy, kiedy na ul Piotrkowskiej jest jeden patrol. Po podjęciu
      interwencji, patrol ten jedzie na komisariat, gdzie do godz. 2:00 wypełniają
      papierki. W tym czasie na Piotrkowskiej polskie prawo ustępuje prawu dżungli.
      Ktoś wreszcie powinien odpowiedzieć za to!
      O liczbie patroli nocnych w liczbie 7 szt. na całe miasto też słyszałem. A
      później się dziwić że się czeka godz. na przyjazd Policji (tyle czekałem po
      zgłoszeniu o kradzieży, gdzie osobiści goniłem złodziei. W efekcie złodzieje
      uciekli, a ja zmarnowałem tylko czas.)
      • Gość: zachwycony Re: kropie już dziękujemy.... IP: *.toya.net.pl 12.02.07, 11:46
        jaki prezydent taka komenda miejska...
        • Gość: zorro nie tylko policyjne warunki na kościuszki są w opł IP: 212.191.170.* 12.02.07, 12:09
          akanym stanie ale sami policjańci w tym mieście są w opłakanym stanie ,niedawno
          byłem świadkiem jak policjańci zatrzymywali grupe kieszonkowców byli po
          cywilnemu i mało co jeden z nich czerwony na twarzy chyba z przepicia być może
          się myle może taka jego uroda nie dostał zawału a dyszał jak parowóz a jak by
          mu przyszło ich ganiać po ulicy to chyba płuca by wypluł drugi zaś mały gruby
          po za kajdankami nie miał z tymi typami żadnych szans w biegach lub walce wręcz
          mało blacha policyjna jego na glebie nie wylądowała i dopiero wtedy towarzycho
          dało się spokojnie zapuszkować ...co z tego jak na drugi dzień doliniarze ci
          sami dalej łupili nowych klijętów w innym regionie łodzi ...ładne prawo w tym
          kraju mamy kowalskiego jak sobie pochla i nafluga na ulicy człowiekowi do
          pierdla się zamyka a bandziorów na drugi dzień na wolność się wypuszcza oby tak
          dalej daleko zajedziecie panowie przy władzy...
          • Gość: zorro bis Re: nie tylko policyjne warunki na kościuszki są IP: *.toya.net.pl 12.02.07, 15:54
            Krytykować można jak się ma jakieś choć minimalne pojęcie o tym co się
            krytykuje. Jeśli chodzi o przepicie to pewnie piszesz to bo wiesz z własnego
            podwórka. Inna sprawa to czy w zatrzymaniu chodzi o publikę czy o jego
            skuteczność. Ważne jest żeby się nie nabiegać a zatrzymać. Ty jednak zorro
            podchodzisz do tego fizycznie.

            > mało blacha policyjna jego na glebie nie wylądowała i dopiero wtedy
            towarzycho
            > dało się spokojnie zapuszkować
            zobacz panie zorro fizyczny i po co biegać jak sama blacha robi takie wrażenie,
            że bandyci na jej widok dają się zapuszkować.

            ...co z tego jak na drugi dzień doliniarze ci
            > sami dalej łupili nowych klijętów w innym regionie łodzi

            O tym czy ten sam doliniarz będzie chodził na drugi dzień, nie zawsze decyduje
            policjant, ale skąd jednak Ty możesz o tym wiedzieć. Decyduje o tym właściwy
            SĄD.

            ...ładne prawo w tym
            > kraju mamy kowalskiego jak sobie pochla i nafluga na ulicy człowiekowi do
            > pierdla się zamyka

            Jak się Kowalski nie umie zachować tak jak inni obywatele to trzeba go
            naprostować. Czyżbyś miał na nazwisko Kowalski...?
            Na koniec śmieszny zorro warto popracować nad ortografią:
            klijętów
            łodzi
      • Gość: m@teo Re: Command&Control działa fatalnie IP: *.toya.net.pl 12.02.07, 12:04
        lodzermensch1 tu masz 1000% racji, ale żeby wszyscy chcieli tak pojmować
        sprawy. To jest prawda!
      • Gość: twoj do lodzermensch1 IP: 193.239.245.* 13.02.07, 15:37
        CZlowieku nie masz ku.. zadnego pojecia na temat psiarni i ich pracy a sie
        wypowiadasz jak typowy frajerek.
        Osoby pracujace w c&c to glownie pracownicy cywilni(to nie sa nawet psy) gdzie
        ich pensja wynosi 800-1000zl.
        Poza tym pracuja po 12h. Przy takiej pracy max powinni siedziec po 8h, bo juz po
        6h efektywnosc spada drastycznie.

        Jak zlapales zlodzieja to mogles mu porzadnie wpie..c a nie jak jakis lalus
        czekac na policje, to daloby chlopakowi wieksza nauczke
    • lodzermensz Myśleć, Policjo, to nie boli ! 12.02.07, 13:15
      A pomyśleć, że tylu niepełnosprawnych z pocałowaniem ręki przyjęłoby taką pracę
      w policji – siedząc na swoim wózku przed monitorami, nawet za jakieś marne dwa
      tysiące. Jeszcze by policja dostawała ogromne pieniądze za zatrudnianie
      niepełnosprawnych z PFRON-u.
      No, ale Policji myślenie zawsze sprawiało trudności.
      • Gość: PP Re: Myśleć, Policjo, to nie boli ! IP: *.30.rev.vline.pl 12.02.07, 16:16
        Za ile? Za 2 marne tysiące? Połowa pracowników sali operatorów zarabia 2
        tysiąca...na dwa miesiace :(
        • Gość: anonim Re: Myśleć, Policjo, to nie boli ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.07, 17:37
          2 tysie na miesiac?? 2 tysie na 2 miesiace?? chyba 2 tysie na 2,5 miesiaca bo
          srednio to okolo 800-900 jest
    • Gość: daro Command&Control działa fatalnie IP: *.kis.p.lodz.pl 12.02.07, 15:36
      "... Nawet myszka, działa tak, że czasem trzeba nią walnąć o biurko. ..."

      hmmmm ... a może lepiej wyczyścić rolki ? :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka