nasty_girl 20.04.03, 19:46 po 20 wszyscy z forum dzwonia a PARADA PARTY LINE!!!;P nie zle ogloszonka tam sa,ciekawe kto skorzysta!!!??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jogger1 Re: parada party line 20.04.03, 19:49 Serdecznie pozdrawiam Cie nasty. Posłuchamy razem, tylko scisz radio bo mi przeszkadza w ogladaniu TV. Odpowiedz Link Zgłoś