Dodaj do ulubionych

parada party line

20.04.03, 19:46
po 20 wszyscy z forum dzwonia a PARADA PARTY LINE!!!;P nie zle ogloszonka
tam sa,ciekawe kto skorzysta!!!???
Obserwuj wątek
    • jogger1 Re: parada party line 20.04.03, 19:49
      Serdecznie pozdrawiam Cie nasty. Posłuchamy razem, tylko scisz radio bo mi
      przeszkadza w ogladaniu TV.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka