pepic 25.02.07, 23:42 Czy ktoś z Was wie, żeby kiedyś na skoczni w Łodzi odbyły się jakieś zawody? pozdrawiam pepic Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nakole Re: Pytanie 25.02.07, 23:59 Z tego co mi wiadomo, skocznia ma funkcjonować po reanimacji w sezonie 2008/2009. W tej chwili działa tor saneczkowy www.rudzka-gora.pl/? set=menu ...trochę info:pl.wikipedia.org/wiki/Rudzka_G%C3%B3ra Odpowiedz Link Zgłoś
pepic Re: Pytanie 26.02.07, 06:57 Dzięki za odpowiedź nakole Tyle to i ja wyczytałem :) Nie mogę znaleźć info o jakichkolwiek zawodach czy rekordzie skoczni ( bo chyba ktoś tam skakał) jedyne co znalazłem to "Już w latach 60. powstały plany utworzenia z Rudzkiej Góry zagłębia sportowego i rekreacyjnego. Dosypano nawet kolejne fragmenty wzniesienia. - Przez kilka lat, od strony północnej góry funkcjonowała nawet mała skocznia narciarska - opowiada Ryszard Bonisławski, dyrektor Centrum Informacji Turystycznej. - Planowano też wybudowanie toru saneczkowego i kawiarni. Niestety skończyło się na planach. Nasi sportowcy nie mieli żadnych, szczególnych osiągnięć. Skocznia przestała być potrzebna. Nikt jej nie pielęgnował i w końcu po latach rozmyła ją woda." I tyle Ale kto skakal jaki klub nic nie ma pozdrawiam pepic Odpowiedz Link Zgłoś
nakole Re: Pytanie 26.02.07, 20:35 Faktycznie, niczego więcej z sieci nie da się wydusić. Może warto sprobować zagadnąć w tej sprawie kogoś z www.mosir.lodz.pl/serwis/index.php?str=84 Odpowiedz Link Zgłoś
nakole blog 26.02.07, 21:03 ...o skoczni www.skocznia-lodz.eblog.pl/glowna.php :-) Odpowiedz Link Zgłoś
pepic Re: blog 27.02.07, 22:58 Ej naprawdę nikt nic nie wie na ten temat? Ludzie popytajcie sie dziadków lub znajomych :) proszę pozdrawiam pepic Odpowiedz Link Zgłoś
nakole A próbowałes skontaktowac się w tej... 27.02.07, 23:11 ...sprawie np. z Panem Ryszardem Bonisławskim, którego wypowiedź wyżej przytaczasz pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Bonis%C5%82awski czy z kimś z instytucji, ktore On reprezentuje? Wrzuć też pytanie o skocznię na forum "Porozmawiajmy o Łodzi", może tam prędzej ktoś się odezwie ? Swego czasu Hubar, znana postać łódzkiego forum, interesował się historią Rudy Pabianickiej, więc może on...? Odpowiedz Link Zgłoś
pepic Re: A próbowałes skontaktowac się w tej... 27.02.07, 23:15 Jasne i nie tylko z nim Podzwoniłem sobie trochę po urzędach, nawet do muzeum zadzwoniłem :) pozd pepic Odpowiedz Link Zgłoś