acid33
08.03.07, 14:24
To bardzo porządni ludzie, wiecie?
Oni ciągle na przyklad myją swoje samochody. Dodam - prywatne samochody; na
terenie komisariatu - teren tuż za bramą wjazdową.
Myją wężykiem wodą państwową. I leją i leją i płuczą i płuczą. I to nie jest
jednorazowa sprawa, tylko taki miejscowy obyczaj. Mnie się on nie podoba.
Bardzo. co wy o tym?
(ale dodam jeszcze, że niektórzy tego nie robią - chwała im za to!!!)