Dodaj do ulubionych

Zaalegalizować LSD

02.06.03, 13:20
Chyba jest już pora, zanim będzie za późno.
Obserwuj wątek
    • neochuan Re: Zaalegalizować LSD 02.06.03, 14:32
      Lucy in the
      Sky with
      Diamox?
    • keltoi Ja bym była baardziej:)za Marihuaną...(n/t) 02.06.03, 18:58

    • taaniej Re: Zaalegalizować LSD 03.06.03, 09:25
      oj nie wiem. jak w piątek odpłynęłam po gandzi to wróciłam dopiero w niedzielę.
      te wszystkie cholerstwa nie mogą być jednak ogólnie dostępne.
      dobranoc
      • keltoi Re: Zaalegalizować LSD 03.06.03, 21:39
        taaniej napisała:

        > oj nie wiem. jak w piątek odpłynęłam po gandzi to wróciłam dopiero w
        niedzielę.
        >
        > te wszystkie cholerstwa nie mogą być jednak ogólnie dostępne.
        > dobranoc

        Bo to trzeba umieć palić...;)))
    • Gość: bartuch Re: Zaalegalizować LSD IP: 195.117.244.* 03.06.03, 09:29
      Gandzia moze.
    • angolia Re: Zaalegalizować LSD 03.06.03, 22:04
      No wiecie co...?! Jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów (obok kary
      śmierci, aborcji, homoseksualizmu i eutanazji), a tu tak cicho i spokojnie?
      Nie wstyd wam...? ;P
      • keltoi Re: Zaalegalizować LSD 04.06.03, 01:49
        angolia napisała:

        > No wiecie co...?! Jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów (obok kary
        > śmierci, aborcji, homoseksualizmu i eutanazji), a tu tak cicho i spokojnie?
        > Nie wstyd wam...? ;P

        Bo wszyscy są wyyyyyyyyyyyyluowaaaaaaaani...:DDD
      • aard Zaalegalizować LSD - koniecznie!!! 04.06.03, 09:53
        Ten wątek to są z założenia totalne jaja z wątku Lennona "Zdelegalizować SLD",
        więc ja się dziwię, że w ogóle ktoś odpowiedział...
        • Gość: micin Re: Zaalegalizować LSD - koniecznie!!! IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 04.06.03, 10:04
          aard napisał:

          > Ten wątek to są z założenia totalne jaja z wątku Lennona "Zdelegalizować
          SLD",
          > więc ja się dziwię, że w ogóle ktoś odpowiedział...

          Aardzik, widocznie taki wątek był potrzebny;-))))
          • aard Micinq... 04.06.03, 10:48
            Gość portalu: micin napisał(a):

            > Aardzik, widocznie taki wątek był potrzebny;-))))
            Micinq, a ja wciąż cekam na inny, który mi jest potrzebny...
            Kiedy odpalamy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka