Dodaj do ulubionych

Grabarczyk Ministrem Infry !!!

IP: *.devs.futuro.pl 01.11.07, 06:13
Z SSC:

Cezary Grabarczyk (PO) dostał od szefa Platformy Donalda Tuska
propozycję objęcia resortu infrastruktury - potwierdziła PAP w
zarządzie PO.

Tusk pytany o to, czy Grabarczyk będzie ministrem infrastruktury,
powiedział dziennikarzom: "Macie państwo kwalifikacje śledcze.
Poddaję się. Wygraliście. Nic więcej nie powiem".
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka