Dodaj do ulubionych

AAAAAAARDZIE...

27.07.03, 10:46
Pomyslnych, gorskich wiatrow Ci zycze...
Obserwuj wątek
    • Gość: Maruda Re: AAAAAAARDZIE... IP: *.tvsat364.lodz.pl 27.07.03, 11:26
      To Aard juz jedzie? W takim razie dołączam się do życzeń. Może sobie Aardzie jakąś miłą góralkę Gruzinkę przywieziesz? :)
    • lea Re: AAAAAAARDZIE... 27.07.03, 11:36
      miłych panów na granicy...
      • Gość: Maruda Re: AAAAAAARDZIE... IP: *.tvsat364.lodz.pl 27.07.03, 11:38
        Powiedziałbym "miłych panów na granicACH" Bo polsko - ukraińska granica to pewnie będzie dopiero początek zabaw z celnikami :)) Powodzenia Aardzie!
        • aard Nie jedziemy przez Ukrainę :-) 27.07.03, 17:04
          Gość portalu: Maruda napisał(a):

          > Powiedziałbym "miłych panów na granicACH" Bo polsko - ukraińska granica to
          pewn
          > ie będzie dopiero początek zabaw z celnikami

          Będzie Polska - Białoruś i Białoruś - Rosja, gdzie ponoć w ogóle granicy już
          nie ma :-)
    • lea Re: AAAAAAARDZIE... 27.07.03, 11:40
      i niezapomnianych wrazen
      • aard Re: AAAAAAARDZIE... 27.07.03, 17:09
        lea napisała:

        > i niezapomnianych wrazen
        Na pewno takie będą :-) Dzięki za liczne dowody pamięci. Ja też pamiętam :-)))

        PS. Na dalekiej obczyźnie też jest miło niekiedy SMSka dostać... ;-)
    • bartuch Re: AAAAAAARDZIE... 27.07.03, 16:47
      Co spakowales do plecaka???
      • aard Re: AAAAAAARDZIE... 27.07.03, 17:11
        bartuch napisał:

        > Co spakowales do plecaka???
        Naprawdę chcesz czytać tę listę??!!
        Z co bardziej surrealnych rzeczy: kilogram kaszki mleczno-ryżowej dla niemowląt
        i zaświadczenie, że jadę nawiązywać kontakty artystyczne z zespołami
        folklorystycznymi podkaukazia :-))
    • aard Dzięki wielkie wszystkim - wyjeżdżam 27.07.03, 17:08
      Myślałem o założeniu osobnego wątku, ale ten się doskonale nada na pożegnalny.

      Wyjeżdżamy (ze znaych Wam osób w paczce są jeszcze Neochułan i Sokól zwany
      Grzeszniq) w sześcioro jutro o 19,35 z Fabrycznego. Jeśli ktoś chce przyjść
      pomachać chusteczką, to będzie nam niezmiernie miło.

      Wracamy między 13 a 15 sierpnia, więc zdążycie nieco od głupot aarda odpowcząć,
      ale nie zdążycie zatęsknić. I myslę, że tak będzie dobrze :-)))

      Uściski dla wszystkich, którzy pamiętali i dla tych, którzy myśleli, że ja
      zapomniałem (się pożegnać). Do napisania!
      • zamek Re: Dzięki wielkie wszystkim - wyjeżdżam 28.07.03, 11:46
        Wam wszystkim tyle samo zejść ile wejść :) Powodzenia! :)
    • bartuch Re: AAAAAAARDZIE... 27.07.03, 18:13
      Jakies specjalne zabezpieczenia przed Kaukaskimi Goralkami???
      • aard Zabezpieczenia? 27.07.03, 18:27
        bartuch napisał:

        > Jakies specjalne zabezpieczenia przed Kaukaskimi Goralkami???
        Ponoć nie warto się zabezpieczać, bo to sama rozkosz dla oka i innych członków
        ma być :-) Obaczym, na wszelki wypadek mam owocowe gumy, podłogę oraz pierrsi i
        warrgi mojej Obrończyni :-)
    • Gość: flip Re: AAAAAAARDZIE... IP: *.p.lodz.pl 27.07.03, 20:05
      a to ci dopiero! Powstrzymamy wiec zamachy stanow, rewolucye, trzesienia ziemi
      i podwyzki oplat granicznych do polowy sierpnia :-)
      gute fahrt...
    • Gość: flip elbrus IP: *.p.lodz.pl 28.07.03, 02:59
      www.volcanoworld.org/vwdocs/volc_images/north_asia/Elbrus.html
      :-)
    • ileana Re: AAAAAAARDZIE... 28.07.03, 12:37
      wpadlam doslownie na chwile.
      Bylam tam ,wrazenia cudowne a i dziewczyny czasem piekne.

      Bardzo duzo wrazen zycze a granice bardzo ciekawe.....
      NIe moglam wywiezc z Gruzji podarowane rogi srebrne z ktorych pija Gruzini
      toasty
      pozdr.ileana
    • aard No to jedziemy... 29.07.03, 03:17
      Dzięki wszystkim i... do napisania :-)
      aA
      Rd

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka