bartuch 27.07.03, 10:46 Pomyslnych, gorskich wiatrow Ci zycze... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Maruda Re: AAAAAAARDZIE... IP: *.tvsat364.lodz.pl 27.07.03, 11:26 To Aard juz jedzie? W takim razie dołączam się do życzeń. Może sobie Aardzie jakąś miłą góralkę Gruzinkę przywieziesz? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maruda Re: AAAAAAARDZIE... IP: *.tvsat364.lodz.pl 27.07.03, 11:38 Powiedziałbym "miłych panów na granicACH" Bo polsko - ukraińska granica to pewnie będzie dopiero początek zabaw z celnikami :)) Powodzenia Aardzie! Odpowiedz Link Zgłoś
aard Nie jedziemy przez Ukrainę :-) 27.07.03, 17:04 Gość portalu: Maruda napisał(a): > Powiedziałbym "miłych panów na granicACH" Bo polsko - ukraińska granica to pewn > ie będzie dopiero początek zabaw z celnikami Będzie Polska - Białoruś i Białoruś - Rosja, gdzie ponoć w ogóle granicy już nie ma :-) Odpowiedz Link Zgłoś
aard Re: AAAAAAARDZIE... 27.07.03, 17:09 lea napisała: > i niezapomnianych wrazen Na pewno takie będą :-) Dzięki za liczne dowody pamięci. Ja też pamiętam :-))) PS. Na dalekiej obczyźnie też jest miło niekiedy SMSka dostać... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
aard Re: AAAAAAARDZIE... 27.07.03, 17:11 bartuch napisał: > Co spakowales do plecaka??? Naprawdę chcesz czytać tę listę??!! Z co bardziej surrealnych rzeczy: kilogram kaszki mleczno-ryżowej dla niemowląt i zaświadczenie, że jadę nawiązywać kontakty artystyczne z zespołami folklorystycznymi podkaukazia :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
aard Dzięki wielkie wszystkim - wyjeżdżam 27.07.03, 17:08 Myślałem o założeniu osobnego wątku, ale ten się doskonale nada na pożegnalny. Wyjeżdżamy (ze znaych Wam osób w paczce są jeszcze Neochułan i Sokól zwany Grzeszniq) w sześcioro jutro o 19,35 z Fabrycznego. Jeśli ktoś chce przyjść pomachać chusteczką, to będzie nam niezmiernie miło. Wracamy między 13 a 15 sierpnia, więc zdążycie nieco od głupot aarda odpowcząć, ale nie zdążycie zatęsknić. I myslę, że tak będzie dobrze :-))) Uściski dla wszystkich, którzy pamiętali i dla tych, którzy myśleli, że ja zapomniałem (się pożegnać). Do napisania! Odpowiedz Link Zgłoś
zamek Re: Dzięki wielkie wszystkim - wyjeżdżam 28.07.03, 11:46 Wam wszystkim tyle samo zejść ile wejść :) Powodzenia! :) Odpowiedz Link Zgłoś
bartuch Re: AAAAAAARDZIE... 27.07.03, 18:13 Jakies specjalne zabezpieczenia przed Kaukaskimi Goralkami??? Odpowiedz Link Zgłoś
aard Zabezpieczenia? 27.07.03, 18:27 bartuch napisał: > Jakies specjalne zabezpieczenia przed Kaukaskimi Goralkami??? Ponoć nie warto się zabezpieczać, bo to sama rozkosz dla oka i innych członków ma być :-) Obaczym, na wszelki wypadek mam owocowe gumy, podłogę oraz pierrsi i warrgi mojej Obrończyni :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flip Re: AAAAAAARDZIE... IP: *.p.lodz.pl 27.07.03, 20:05 a to ci dopiero! Powstrzymamy wiec zamachy stanow, rewolucye, trzesienia ziemi i podwyzki oplat granicznych do polowy sierpnia :-) gute fahrt... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flip elbrus IP: *.p.lodz.pl 28.07.03, 02:59 www.volcanoworld.org/vwdocs/volc_images/north_asia/Elbrus.html :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ileana Re: AAAAAAARDZIE... 28.07.03, 12:37 wpadlam doslownie na chwile. Bylam tam ,wrazenia cudowne a i dziewczyny czasem piekne. Bardzo duzo wrazen zycze a granice bardzo ciekawe..... NIe moglam wywiezc z Gruzji podarowane rogi srebrne z ktorych pija Gruzini toasty pozdr.ileana Odpowiedz Link Zgłoś
aard No to jedziemy... 29.07.03, 03:17 Dzięki wszystkim i... do napisania :-) aA Rd Odpowiedz Link Zgłoś