19.02.08, 13:03
Link do strony, która podaje gdzie i kiedy w Łodzi będzie można
wypatrywać na niebie słynnego już satelity amerykańskiego:

www.heavens-above.com/PassSummary.aspx?satid=29651&lat=51.750&lng=19.467&loc=Lodz&alt=198&tz=CET


Obserwuj wątek
    • evonka Re: Satelita 19.02.08, 13:37
      w godzinach wymienionych w tym spisie jest już ciemno zdaje się. czy
      satelita jest jakoś specjalnie oznaczony świetlnie? czy leci niżej
      niż "zwyczajne" satelity?
    • brite Re: Satelita 19.02.08, 13:44
      A ta strona skocz.pl/pogoda_w_lodzi mówi, że satelity nie zobaczymy.
      • evonka ale chyba do końca marca 19.02.08, 13:54
        się wypogodzi... bo jeśli dobrze wyczytałam to on ma tak jeszcze
        obniżać się do końca marca..
    • Gość: mechantloup Re: Satelita IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.08, 15:37
      No i popsuli Amerykanie widowsko. Skandal! Za darmo było!!!
      • przyslowie Re: Satelita 21.02.08, 16:00
        Poskąpili nie tylko widowiska, ale i odszkodowań.
      • przyslowie Re: Satelita 21.02.08, 16:01
        A ja miałam takie ciche życzenie, by tym satelitą okazał się Antolek
        Macierewicz.
      • evonka eee... 21.02.08, 16:57
        bez sensu.. ja bym sobie popatrzyła, a tak nawet nie pozwolili
        obejrzeć choć raz.. i te chmury pewnie specjalnie tutaj
        przedmuchali, żeby się za bardzo do szpiega nie przyzwyczaić..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka