mechantloup 19.02.08, 13:03 Link do strony, która podaje gdzie i kiedy w Łodzi będzie można wypatrywać na niebie słynnego już satelity amerykańskiego: www.heavens-above.com/PassSummary.aspx?satid=29651&lat=51.750&lng=19.467&loc=Lodz&alt=198&tz=CET Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
evonka Re: Satelita 19.02.08, 13:37 w godzinach wymienionych w tym spisie jest już ciemno zdaje się. czy satelita jest jakoś specjalnie oznaczony świetlnie? czy leci niżej niż "zwyczajne" satelity? Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: Satelita 19.02.08, 13:44 A ta strona skocz.pl/pogoda_w_lodzi mówi, że satelity nie zobaczymy. Odpowiedz Link Zgłoś
evonka ale chyba do końca marca 19.02.08, 13:54 się wypogodzi... bo jeśli dobrze wyczytałam to on ma tak jeszcze obniżać się do końca marca.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mechantloup Re: Satelita IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.08, 15:37 No i popsuli Amerykanie widowsko. Skandal! Za darmo było!!! Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Satelita 21.02.08, 16:00 Poskąpili nie tylko widowiska, ale i odszkodowań. Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Satelita 21.02.08, 16:01 A ja miałam takie ciche życzenie, by tym satelitą okazał się Antolek Macierewicz. Odpowiedz Link Zgłoś
evonka eee... 21.02.08, 16:57 bez sensu.. ja bym sobie popatrzyła, a tak nawet nie pozwolili obejrzeć choć raz.. i te chmury pewnie specjalnie tutaj przedmuchali, żeby się za bardzo do szpiega nie przyzwyczaić.. Odpowiedz Link Zgłoś