Dodaj do ulubionych

Trzej Królowie wracają!

    • Gość: Obibok Trzej Królowie wracają! IP: 213.199.219.* 04.11.08, 13:47
      Ale dlaczego tylko jeden dzień, jak ich było 3. Trzy dni. od 6 do 8-go. Kropa
      jestem Za
    • Gość: danka Trzej Królowie wracają! IP: *.multi-vision.pl 04.11.08, 13:50
      Wszyscy ,którzy jesteście przeciw temu świętu, pewnie jesteście jeszcze młodzi
      i głupi.
      Ale mimo swojego prostactwa i pomimo innego zdania nie powinniście obrażać Pana
      Kropiwnickieo !!
      • Gość: mcguirre Re: Trzej Królowie wracają! IP: *.gprs.plus.pl 04.11.08, 13:55
        Biorąc opd uwagę treść Twojego wpisu to z powodu podeszłego wieku
        możesz mieć problemy z głową ale to się podobno już leczy zatem
        powodzenia w kuracji.
        • Gość: ja Re: Trzej Królowie wracają! IP: *.multi-vision.pl 04.11.08, 14:13
          nie jestem już nastolatką, ale do podeszłego wieku to jeszcze bardzo dużo mi
          brakuje. Czy każdy kto ma inne zdanie od ciebie powinien się leczyć? A gdzie tu
          tolerancja?
          • Gość: . Re: Trzej Królowie wracają! IP: *.gprs.plus.pl 04.11.08, 14:59
            > nie jestem już nastolatką, ale do podeszłego wieku to jeszcze bardzo dużo mi
            > brakuje. Czy każdy kto ma inne zdanie od ciebie powinien się leczyć?

            A czy twój wiek, Twoim zdaniem upoważnia Cię do wyzywania wszystkich młodszych
            niż Ty od głupich i prostaków???
          • Gość: ender Re: Trzej Królowie wracają! IP: 212.160.172.* 04.11.08, 15:04
            Nie on zaczął szafować słowem: "głupi". więc jak twoje wypowiedzi
            świadczą o tobie?
      • kaner Re: Trzej Królowie wracają! 04.11.08, 14:01
        Gość portalu: danka napisał(a):

        > Wszyscy ,którzy jesteście przeciw temu świętu, pewnie jesteście jeszcze młodzi
        > i głupi.
        > Ale mimo swojego prostactwa i pomimo innego zdania nie powinniście obrażać Pana
        > Kropiwnickieo !!

        se wez wolne i nie narzucaj juz wiekszosci opini mniejszosci!
        • Gość: mcguirre Re: Trzej Królowie wracają! IP: *.gprs.plus.pl 04.11.08, 14:17
          :)))) Nie bądź śmieszny. Większości :))) Przecież nawet jeżeli ktoś
          popiera ten dzień wolny to nie z powodu katolickiego święta tylko
          dlatego, że zrobią sobie długi weekend. Wyłącz już to radio bo ci
          zrobi wodę z reszty tego co jeszcze masz w głowie.
          • kaner Re: Trzej Królowie wracają! 04.11.08, 14:43
            Gość portalu: mcguirre napisał(a):

            > :)))) Nie bądź śmieszny. Większości :))) Przecież nawet jeżeli ktoś
            > popiera ten dzień wolny to nie z powodu katolickiego święta tylko
            > dlatego, że zrobią sobie długi weekend. Wyłącz już to radio bo ci
            > zrobi wodę z reszty tego co jeszcze masz w głowie.

            skoro nie rozumiesz slowa pisanego nie pisz.
    • Gość: mycha Trzej Królowie wracają! IP: *.b-ras2.lmk.limerick.eircom.net 04.11.08, 13:50
      a ja chętnie podpisze sie na liscie przeciw takiemu świętu
    • Gość: zzzettt Co z tymi królami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.08, 13:51
      willma.redblog.pomorska.pl/2008/10/13/krol-z-kapelusza/
    • Gość: emeryt Trzej Królowie wracają! IP: *.042.c67.petrotel.pl 04.11.08, 13:51
      Na co i poco moherowym dodatkowy dzień wolny.
    • Gość: qwer4444 Trzej Królowie wracają! IP: 212.106.19.* 04.11.08, 13:52
      W ŁODZI TO NIEŹLE PRZEKLINAJĄ DZIEŃ KIEDY WYBRALI OSZOŁOMA
      KROPIWNICKIEGO=RADIO RYDZYK, NA URZĄD PREZYDENTA MIASTA!!W MIEŚCIE
      PONOĆ Z TEGO CO SŁYSZAŁEM, ROZKOPANE SĄ WSZYSTKIE ULICE, INWESTYCJE
      STOJĄ W MIEJSCU, BAŁAGAN ORGANIZACYJNY, A TEN GOŚĆ "WALCZY" O
      KOLEJNY DZIEŃ WOLNY DLA KLERU KATOLICKIEGO, BY MÓGŁ GŁOSIĆ
      PRPOAGANDĘ I UPRAWIAĆ POLITYKĘ!!!PRZEDSIĘBIORCY MÓWIĄ NIE ALE KROPA
      SŁUCHA KLECHOWYCH DECYDENTÓW I ICH KLAKIERÓW!!CZAS TEGO TYPA WYWALIĆ
      Z KORTYA!!
    • Gość: xxx Trzej Królowie wracają! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.08, 13:52
      jestem za zalozeniem panstwa wyznaniowego
      uznaniem wszystkich swiat koscielnych za swieta panstwowe
      cud gospodarczy murowany w koncu panstwo kosciele manna z nieba gwaratnowana a
      zaraz potem urzadzmy sobie krucjate .....
    • Gość: łodzianka Trzej Królowie wracają i straszą IP: 91.193.160.* 04.11.08, 13:52
      Orzechowski, Sowińska, Kropiwnicki... Czy to jakaś klątwa nad Łodzią?
      • Gość: SDF5555 Re: Trzej Królowie wracają i straszą IP: 212.106.19.* 04.11.08, 13:57
        NADAJE Z LUBLINA, U NAS PODOBNA ZARAZA, TO SAMO W SZCZECINIE!!
        POZDRAWIAM!!
    • Gość: dwabrowary Trzej Królowie wracają! IP: *.centertel.pl 04.11.08, 13:52
      Prosta sprawa - deklarować się, kto jest Katolikiem i na tej podstawie ściągać
      podatek "na tacę" i odliczać z wynagrodzenia dni wolne z okazji świąt
      katolickich. Ciekawe ilu wtedy będzie chętnych? Kto chce może świętować choćby
      i pół roku - ale płaci za to z własnej kieszeni. Jestem przeciwko wprowadzaniu
      kolejnych świąt. I tak mamy ich dużo.
    • Gość: lolek Trzej Królowie wracają! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.08, 13:53
      Ale ktorego Dekalogu, bo znam dwie Jego wersje (te dana przez Boga na gorze
      Synaj i te dana przez nieomylnych przedstawicieli na Ziemi)i zaczynam sie gubic,
      ktora z nich jest wazniejsza...???
    • Gość: jazzy 13 Trzej Królowie wracają! IP: *.toya.net.pl 04.11.08, 13:53
      a komunikacja w Łodzi leży odłogiem.....
    • Gość: S Trzej Królowie wracają! IP: 91.194.210.* 04.11.08, 13:54
      ŁTR leży, Łódź rozkopana, a ten się tylko trzema królami zajmuje.
      Proponuję zebrać 2 miliony podpisów pod wnioskiem o odrzucanie
      wszystkich inicjatyw pana K.
    • Gość: gosc My nie chcemy Trzech Króli!! IP: 81.210.81.* 04.11.08, 13:55
      Kropa sobie sam ubzdurał jakieś święto, nikt tego nie chce a on
      swoje!. Niech się zajmie porządkiem na ulicach a nie bzdury wymyśla!!
      • cillian1 Re: My nie chcemy Trzech Króli!! 04.11.08, 13:59
        no niech ktoś mu powie, że tak nie zostanie świętym, a i żeby KK się podlizać,
        to trzeba ziemię oddawać za bezcen, a nie święta dodawać!
    • Gość: kasia Prymityw polaków poraża.Przypominają murzynów z bu IP: *.bredband.comhem.se 04.11.08, 13:56
      szu.
      Wstarczy spojrzeć na Kropiwnickiego. Co za ZERO!
    • Gość: donald T Trzej Królowie wracają! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.08, 14:00
      gdzie można złożyć swój podpis...
      jak można zostać takim społecznym koordynatorem zbierania podpisów?
      Jestem chętny.
      Pozdrawiam Krope!
    • Gość: rangerek Trzej Królowie wracają! IP: 57.66.197.* 04.11.08, 14:01
      to ja poproszę o Wielki Piątek zamiast 3 Króli

      a serio..... to nie wiem o co ta awantura - nie mówię żeby iść w stronę Bank
      Holidays ale po co nam co tydzień święto?
      • cillian1 Re: Trzej Królowie wracają! 04.11.08, 14:02
        żeby baran był dumny, że postawił na swoim, nic więcej!
    • greges58 Trzej Królowie wracają! 04.11.08, 14:04
      * Do Trzech Króli zostało 9 tygodni... . W tym roku - na szczęście nie zdążą !!! Potem się zobaczy, może będą wybory i po PiS nie zostanie nawet ślad... . Na śmietniku, razem z Lepperem i Giertychem ! Nie traćmy nadziei, jeszcze wróci normalność ! Grześ.
    • jerjar Krucjata 04.11.08, 14:04
      Ratuj się kto może!. Krzyżowcy z krucjatą jadą. Kiedy nareszcie zwyciężą, usiądą i będą świętować, że są najlepszą wiarą na świecie. Wtedy świat pokiwa głową i odjedzie.
    • ermann Dlaczego tylko trzej? 04.11.08, 14:05
      A może by tak złożyć projekt ustawy o tym, żeby w Polsce w ogóle nie trzeba
      było pracować? Z milion pijaczków, meneli i obiboków pewnie też by go poparło.
    • Gość: frank.drebin Kropiwnicki oszalał IP: 194.181.2.* 04.11.08, 14:05
      Życzę mu nagrody za pobożność w życiu wiekuistym, ale dlaczego chce jeszcze w
      doczesnym sprowadzić karę na ten biedny kraj z narodem rozleniwionym przez
      komunizm oraz panującą tu teorię, że prawdziwie szczęśliwe życie to tylko po
      śmierci. Jak my mamy dogonić zachodnią Europę?!? Świętując? Proponuję utworzyć
      forum, na którym rozsądni ludzie zbiorą podpisy przeciw takiej populistycznej
      bigoterii. Wierzę, że rozsądnych jest tu od dobre parę milionów więcej niż
      kościelnych prymusów - Kropiwinickich, Rydzyków i innych takich. To powinno
      politykom pomóc, by nie ugiąć się pod presją groźby utraty popularności i stołków.
    • Gość: Łodzianin Trzej Królowie wracają! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.08, 14:05
      Kropa święte słowa. Jeżeli ktoś jest prezydentem miasta i nie
      interesuje się co się w nim dzieje i ma gdzieś mieszkańców to
      powinien sromotnie przegrać najbliższe wybory
    • Gość: Jadalbert To niesprawiedliwe! Trzej Królowie wracają! IP: 217.96.16.* 04.11.08, 14:06
      Skoro już zbierają podpisy to niech zbierają od wszystkich. Jedni będą za inni
      przeciw. I może się okazać, że za "przeciw" będzie więcej osób. Wg mnie winno
      dotyczyć to wszystkich przypadków nie tylko tego święta. A tak, to widoczny
      jest głos: "Popatrzcie! 1mln osób jest za a wy to ignorujecie i działacie
      przeciw wyborcom!". A to może być nieprawdą.
    • Gość: Misio Trzej Królowie wracają! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.08, 14:07
      Lepiej Trzech Króli niż 1-go Maja czy inne dni(chemika, hutnika, stoczniowca,
      policjanta, działacza samorządowego itp.)
    • wyksztalciunio Trzej Królowie wracają! 04.11.08, 14:08
      Trzech Króli i łódzkiego trefnisia!
    • Gość: IldefonsXI wszytskie święta w kościele wolne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.08, 14:09
      godzi się by wierni mogli bez przeszkód oddawać się kontemplacji i
      zbliżac się do Boga. W końcu tygodnia czwartek , piątek i sobotę
      pracujemy na rzecz naszego umiłowanego kościoła, aby naszym biskupom
      i chierarchii żyło się dostatnio i lusksusowo. Dzięki temu wstawią
      się za nami przed Panem naszym.
      • Gość: Boso Oraz Kaczo Re: wszytskie święta w kościele wolne ? IP: *.natpool3.outside.ucf.edu 04.11.08, 15:44
        Kropiwnicki to klasyczny przyklad polityka, ktory jest totalnym
        nieudacznikiem wiec cala swoja energie przelewa na dzialania proste
        i zabarwione duza dawka populizmu!

        P.S. Czy ktos mi odpowie - dlaczego w wielu krajach biskupi (rzymsko-
        katoliccy) urzeduja w niewielkim biurze i mieszkaja skromnie, a w
        Polsce kazdy biskup musi miec PALAC biskupi?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka