redakcja
01.02.02, 12:09
Prosimy o pomoc. Przygotowujemy gazetę �Szkolenia - dla studentów�. Czekamy na Wasze opinie. Czy
studenci w Łodzi mają możliwość uczestniczenia w różnych kursach, szkoleniach podnoszących ich
kwalifikacje? Czy takie formy dokształcania w ogóle są organizowane? Czy są instytucje, które się tym
zajmują? Jakich szkoleń brakuje? Czy sytuacja na łódzkim rynku pracy ma jakiekolwiek przełożenie na tematykę i
liczbę szkoleń? Czy udało Wam się zdobyć pracę, staż lub praktykę dzięki szkoleniom?