Dodaj do ulubionych

SZKOLENIA DLA STUDENTÓW

01.02.02, 12:09
Prosimy o pomoc. Przygotowujemy gazetę �Szkolenia - dla studentów�. Czekamy na Wasze opinie. Czy
studenci w Łodzi mają możliwość uczestniczenia w różnych kursach, szkoleniach podnoszących ich
kwalifikacje? Czy takie formy dokształcania w ogóle są organizowane? Czy są instytucje, które się tym
zajmują? Jakich szkoleń brakuje? Czy sytuacja na łódzkim rynku pracy ma jakiekolwiek przełożenie na tematykę i
liczbę szkoleń? Czy udało Wam się zdobyć pracę, staż lub praktykę dzięki szkoleniom?
Obserwuj wątek
    • Gość: ELVIZ Re: SZKOLENIA DLA STUDENTÓW IP: *.mipro.pl 01.02.02, 13:26
      Obecnie jestem na IV roku Administracji. Zacząłem pracować na I roku. Teraz
      bardzo się cieszę, że studiuję systemem wieczorowym. Dzięki temu mam już ponad
      3 lata pracy, duże doświadczenie i to działa na pracodawcę. Ponieważ nie było
      żadnych kursów, stwierdziłem, że lepiej iść do pracy i samemu zdobywać
      doświadczenie. Bardzo polecam tą drogę kariery.
    • hubar Re: SZKOLENIA DLA STUDENTÓW 01.02.02, 17:39
      Może to?

      www.wshe.lodz.pl/studia/system_studiow.php

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka