robstork
03.08.09, 12:05
I pewnie zaraz zacznie się propagandowe popieranie na forach internetowych
jedynej słusznej linii BIS i AHE. Oczywiście przez pracowników. A ja uważam,
że obie instytucje należy natychmiast zlikwidować dla dobra oszukanych
uczniów, którzy nie mają nawet pojęcia, że wszystkie te świadectwa nadają się
do śmieci. O poziomie edukacji szkoda gadać - zatrudniona u mnie absolwentka
dziennikarstwa WSHE "z niewiedzy" wpędziła firmę w kłopoty, publikując
ukradzione zdjęcie. Do dziś uważa, że "tak robią wszyscy".