Gość: Marcino IP: *.rainbow.net.pl 29.12.03, 11:35 Ciekawe ile by dostali z ubezpieczenia, jakby budynek się spalił. Nie chce nikt kupić-podpalamy i zgarniamy kasę od PZU. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj