Dodaj do ulubionych

Pożar w Pizza Hut

IP: *.rainbow.net.pl 29.12.03, 11:35
Ciekawe ile by dostali z ubezpieczenia, jakby budynek się spalił. Nie chce
nikt kupić-podpalamy i zgarniamy kasę od PZU.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka