Forum   inwestycje

inwestycje

(11570 wyników)
 • Witam, Od jakiegoś czasu próbuję znaleźć ciekawą inwestycję nad morzem. Niestety z marnym skutkiem: albo okazuje się, że oferty w rzeczywistości odbiegają od tego co się o nich pisze albo... deweloperzy nie odpowiadają na zapytania. A mówi się, że rynek zwalnia... ;-) Czy macie jakieś doświadczenia w tym zakresie? Możecie polecić deweloperów i ich inwestycje? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie opinie na ten temat. Interesują mnie przede wszystkim lokalizacje łatwej dostępne z Warszawy, ...
 • Bardzo proszę o opinie na temat firmy Budnest reprezentowanej przez Pana Dziedzica i Podrygajło (chyba). Czy miał lub ma ktoś z nimi coś do czynienia? Budują (już trochę długo) osiedle bliźniaków w Psarach. Architektura ładna ale nie wiem jak z wykonaniem i współpracą z tą firmą. Czy są solidni? Cena za dom wcale nie jest konkurencyjna zwłaszcza, że domy są bez garaży w standardzie. Proszę o wszelkie opinie. Jak w ogóle wygląda realizacja tej inwestycji itp. Dzięki z góry.
 • Wysyp śmieciowych inwestycji w Zielonce: zezwolenie na budowę otrzymało warszawskie MPO na inwestycję w Michałowie: www.powiat-wolominski.pl/index.php?cmd=aktualnosci&opt=pokaz&id=1534 więcej informacji o inwestycji: www.dlazielonki.pl/aktualnoci/353-zielonka-letnisko-czy-mietnisko?showall=1 Kolejna inwestycja śmieciowa planowana na terenie Zielonki: www.bip.debewielkie.pl/upload/pliki/0378.PDF Jak widać stajemy się powoli specjalistami od lokowania na swoim terenie brzydko pachnący...
 • Ja tak tylko delikatnie pytam: CZY biznesplan aqua-parku zakłada (kiedy i jakie) efekty finansowe? Kiedy inwestycja się zaamortyzuje?
 • Pewnie... zostawmy tak, jak jest obecnie. Trzeba nawieszać jeszcze więcej budek lęgowych dla ochrony ptactwa i może ze dwie budki z piwem postawić dla komfortu okolicznego żulstwa. A tak na poważnie. Właśnie jestem rowerzystą, który codziennie tamtędy jeździ do pracy. Uwierzcie mi drodzy koledzy ze stowarzyszenia, że moje potrzeby uznam za dostatecznie uwzględnione jeśli będę się mógł przedostać z pl. Piłsudskiego do ul. Wojska Polskiego po normalnej jezdni, bo na te wertepy co dziś są to sz...
 • [i]Na rzecz program "Inwestycje Polskie" rząd chce sprywatyzować majątek warty 20 mld zł. Ale [b]nie można znaleźć aktu prawnego o utworzeniu takiego rządowego programu[/b]. Stworzenie Programu "Inwestycje Polskie" premier Donald Tusk zapowiedział 12 października zeszłego roku w swoim tzw. drugim exposee. Przemawiając w Sejmie premier ogłosił, że w latach 2013-2015 program ten zapewni 40 mld zł na wsparcie i realizację inwestycji o strategicznym znaczeniu dla państwa, Pierwsze decyzje, ...
 • Co sądzicie o tej inwestycji i developerze? zbieram informacje bo niestety niczego nie mogę sie doczytać w necie zarówno o zainteresowanych ta inwestycją jak i o developerze.
 • Drodzy dziennikarze, pomimo, że obecny stan nauczania jest niski, nie upoważnia to Was do umieszczania błędnych informacji !!! Inwestycja jest realiżowana na halach producyjnych i silosach cementu w byłej cementowni "Silesia", która pracowała do wejścia Rosjan w 1945 r. Później maszyny zostały wyrwane z fundamentów i przewiezione do ZSRR. W latach 70-tych XX w. zaczęto tam składować zboże.
 • Witam. Poszukuję informacji na temat inwestycji Intenso na Woli. Interesują mnie Wasze opinie nt dewelopera, wykonawcy, lokalizacji, infrastruktury, itp. Szczególnie proszę o wypowiedzi osoby, które kupowały lub są w trakcie kupowania mieszkań od dewelopera.
 • Czy któraś inwestycja przyniesie mieszkańcom miejsca pracy ?Nie mówię tu o zatrudnianiu następnych urzędników bo to jak zawsze będą znajomi i przyjaciele królika.
 • Są to głównie inwestycje stare, którymi już się chwaliliście w zeszłym roku. Z nowych niewiele.
 • oto wynik wieloletniej polityki inwestycyjnej prezydenta Tadeusza J. aprobowanej przez POikomunistów - z pokazanych inwestycji kawałeczki dróg i coś podobnego do dróg to te miejskie, pozostałe to prywatne albo wojewódzkie. Taką mamy władzę, takie mamy miasto.
 • "Inwestycja była nie w smak kierowcom, którzy zastanawiali się, dlaczego nie można było jej wykonać przy okazji przebudowy ronda Ofiar Katynia." Myślę, że autorzy chyba musieli niezbyt często pojawiać się w tych rejonach, bo inaczej prawdopodobnie użyliby słów bardziej dosadnych niż "zastnawiali się" i "było nie w smak".
 • "Innym powodem jest to, że w Porcie Praskim będzie można budować zaplanowane budynki dopiero wtedy, gdy powstanie śluza chroniąca ten teren przed powodzią. W marcu ustalone zostały tzw. środowiskowe uwarunkowania dla tej inwestycji - czyli jak ją zbudować, by nie szkodzić przyrodzie. Ale w wieloletnim planie finansowym ratusza do 2015 r. zapisano tylko 600 tys. zł na śluzę. Ta kwota wystarczy tylko na opracowanie dokumentacji." Skoro inwestor chce budować to nie sfinansuje budowę śluzy. C...
 • Czy remont pasa który miał byc robiony juz kilka lat temu mozna nazwać szumnie inwestycją?? A gdzie prawdziwy rozwój portu i jego rozbudowa. Przecież do wydania na rozwój portu jest ponad 160 mln złotych
 • Do rzeki nie przyblizyl nas Kopernik czy park lecz zalany tunel. ot i polowiczny sukces Bufetowej.
 • Gdzie można dowiedzieć się o planowanych nowych inwestycjach mieszkaniowych interesują mnie Ząbki i Marki?
 • A kiedy Rzeszów zwane miastem „innowacji” pomyśli już nie o innowacyjnym ale nowoczesnym i dostosowanym do współczesnych trendów centrum komunikacyjnym, czyli dworcem PKP i PKS oraz jego okolicami, bo teraz to mamy brud, ogólny chaos… wstyd dla mieszkańców. Żeby centrum ścisłe miasta wojewódzkiego, które ma aspiracje metropolitarne tak wyglądało !!! Gdzie jest Prezydent i jego urzędnicy i co SKUTECZNEGO w tej sprawie wykonali ???

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się